خالی استادیوم و نه بیشتر عکاسی از خطوط ؟ Coronavirus می شود سال 2020 X-factor.

ترس از coronavirus باعث تیمهای فوتبال به بازی در خالی استادیوم ها در ایتالیا. اگر ویروس گسترش می یابد آن را سخت به تصور کنید که انتخابات ریاست جمهوری به دنبال همان.

فکر می کنم مریض زمینه, سازمان, اعمال محدودیت بر سفر کارکنان (داوطلبان می توانند منشور خود هواپیما) و تظاهرات هیچ کس می خواهد برای حضور در. نه به ذکر است ده ها هزار نفر از مردم به فرود در میلواکی, Wis. و شارلوت, N. C. در این تابستان برای حزب کنوانسیون.

“وجود دارد هیچ چیز مانند این زمینه گفت:” هنک Sheinkopf یک دیرین دموکراتیک استراتژیست مستقر در نیویورک است.

اگر coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده گفت: “ما در حال رفتن به رفتن را از طریق یک دوره بدیهی است که در آن مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان در حال رفتن به می گویند هیچ تکان دادن دست هیچ تماس و … ممکن است ما شاهد دورانی که در آن تلویزیون و یا بیشتر از آن, رسانه های اجتماعی می شود وسیله ای برای مبارزات انتخاباتی در یک coronavirus جهان است.”

به ترین کمپین ناظران احتمال هر گونه گسترده اختلال اولیه باقی می ماند و کم نور. اما اگر ویروس گسترش مکانیکی مفاهیم برای مبارزات می تواند عمیق.

در مورد شیوع گفت بوید قهوه ای سابق کارولینای جنوبی نماینده مجلس و رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات عضو “آن را به سختی می شود. من به تماشای [تلویزیون] در حال حاضر و آنها stoking ترس آنها در آینده زندگی می کنند از ماسک صورت امکانات تولید.”

برای رسیدن به یک تصویر, قهوه ای که کمک بتو o’rourke قبل از او خود را رها ریاست جمهوری اجرا در مقایسه با چشم انداز یک کروناویروس مبتلا اولیه به بی ثمر چشم انداز “بسیار مانند چند هفته گذشته از Beto کمپین.”

در حال حاضر coronavirus احساس شده است و بیشترین شدت در ایالات متحده در بازارهای مالی و به عنوان یک نقطه سیاسی موقعیت با دموکرات ها انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای دست زدن به بحران در روزهای اخیر.

در کارولینای جنوبی این هفته, Mike Bloomberg گفت: “بازار سهام در حال سقوط از هم جدا چرا که مردم واقعا نگران و آنها باید باشد.” جو بایدن با اشاره به تجربه خود را کمک به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر ابولا در حالی که الیزابت وارن متهم کرد کاخ سفید از “کاملا بی مهارت” پاسخ آن به این بیماری است.

Ctq خواست آمریکایی ها برای بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت “از آنجا که بسیاری از پزشکان می گویند آن را فقط یک ماده از زمان قبل از ما در حال رفتن به شروع به دیدن این اینجا.” در یک صبحانه در کارولینای جنوبی روز جمعه برنی ساندرز پاره پاره به تهمت و گفت که به جای مبارزه در دولت او باید “نگرانی در مورد کوروناویروس به جای اخلال دموکراتیک اولیه حق در اینجا در کارولینای جنوبی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به اورژانس بوده است ناهموار. رابرت Redfield, مدیر CDC قانونگذاران گفت که خطر ابتلا به آمریکایی ها از coronavirus پایین باقی مانده است. اما CDC مقامات نیز خواست آمریکایی ها به “آماده شدن برای انتظار است که این ممکن است بد” از جمله امکان مهد کودک و یا مدارس بسته شدن.

روز جمعه سازمان بهداشت جهانی مطرح جهانی خود ارزیابی ریسک از coronavirus به بالاترین سطح “بسیار زیاد است.”

“وجود دارد یک کل بسیاری از سوالات در مورد این است که آیا رفتن به پایدار یا نه گفت:” لایحه کریک یک استراتژیست دموکرات که موفق میسوری Rep., کیر Gephardt را 1988 انتخابات ریاست جمهوری است. “اگر آن را پایدار” او افزود: “این می تواند تحت تاثیر قرار دهد” ، آن را نیز می تواند تحت تاثیر قرار سفر.”

اگر coronavirus می کند گسترش طول اولیه فصل آن لجستیکی اثرات می تواند دردناک تر برای برخی از نامزدها بیش از دیگران است. ناتوانی در برگزاری تظاهرات می تواند صدمه دیده است داوطلبان با پول کمتر مانند بایدن که تکیه بیشتر بر رسانه های آزاد.

که ممکن است صدمه دیده است نیست یک نامزد از جمله بلومبرگ “که تجمعات انتخاباتی می تواند در 30 ثانیه مبارزات انتخاباتی آگهی” گفت: باب Shrum یک دیرین سیاسی استراتژیست که خدمت در چندین دموکراتیک ریاست جمهوری در مبارزات انتخاباتی.

تهمت می تواند افزایش یا کاهش در مدیریت بحران ، علاوه بر محاسبات سیاسی — صبح مشورت نظرسنجی این هفته پیدا 56 درصد از رای دهندگان از تصویب به دست ما شیوع پایین 5 درصد از اوایل این ماه وجود دارد خود تظاهرات را در نظر بگیرید. آنها عظیم و به شکل هویت مبارزات انتخاباتی خود.

داگ هرمان که منجر به ایمیل استراتژیست برای باراک اوباما در سال 2008 و 2012 مبارزات پیشنهاد نامزدهای دموکرات’ پاسخ به coronavirus تا کنون شده است یک فرصت از دست رفته. مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت که به سمت چپ باز گسترده ای را با خود حمل از شیوع نیاز به نامزدهای دموکرات به طور قاطعانه تر در مورد این مسئله.

تا کنون او گفت: آنها نه “ترک خورده بسیار فراتر از یک پاراگراف از فکر در آن است.”

“وجود دارد یک موضوع در اینجا با مغلوب ساختن پیشی جستن را کاهش و از بین بردن اعتبار موسسات و رسانه ها و دانشمندان ما در دولت و در حال حاضر همه از ناگهانی قرار است ما به این باور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدافع در این مورد؟” هرمان گفت.

عملکرد او گفت: اثرات coronavirus را تحقق نیست در مبارزات مگر اینکه شیوع اثرات “گردهمایی ما و ما روز به روز زندگی می کند. تنها تا زمانی که اتفاق می افتد زمانی که آنها نمی خواهد به یک رستوران بروید آنها نمی خواهد رفتن به یک مرکز خرید آنها نمی فرستادن کودکان خود به مدرسه — البته آن تاثیر خواهد گذاشت.”

کوتاه که گفت: Antjuan Seawright در کارولینای جنوبی بر اساس دموکراتیک استراتژیست گسترش ویروس خواهد “قرار دادن یک محدودیت در این نوع از تعامل است که مردم در حوادث و تظاهرات مردم و نشان دادن.”

و او گفت: کمی وجود دارد که مبارزات می توانید انجام دهید. “فکر می کنم در مورد آن. منظورم این است که آنها نمی توانند تست مردم به عنوان آنها را به این تجمع,” او گفت:.

هنوز Seawright است که مصرف یک اندازه گیری خود را. زمانی که او در تابلوهای خود پرواز بعدی او گفت: “من قطعا رفتن به قرار دادن بر روی یک ماسک.”

هالی Otterbein کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید