نرم افزار رمزگذاری برای مخالفان می تواند خسارت های ناخواسته از بودجه مبارزه با

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ایالات متحده باز تکنولوژی, صندوق دیجیتال حقوق غیر انتفاعی تامین شده توسط دولت ایالات متحده آماده است برای لغو یک قرارداد برای رمزگذاری نرم افزار است که کمک می کند تا زندگی مردم در رژیمهای دسترسی بی طرفانه اخبار بدون, دولت, دانش, با توجه به U. s. دولت رسمی ارتباط مستقیم با آگاهی از این موضوع است.

OTF می پردازد در حدود 2 میلیون دلار برای توسعه دهنده نرم افزار سایفون هر سال آن را گران قیمت ترین نرم افزار رمزگذاری گروه بودجه.

سایفون مستقر در کانادا, باعث می شود, اینترنت, اینترنت, نرم افزار ابزار است که بسیاری از مخاطبان در سراسر جهان بستگی به دسترسی آمریکا-مالیات دهندگان بودجه محتوای اخبار بدون دولت خود دانستن آنها دسترسی به آن است.

یکی از مخاطبان است که به خصوص وابسته به سایفون نرم افزار ایران است که در آن مردم مصرف صدای امریکا و رادیو فردا فارسی-زبان و بازو از رادیو آزاد اروپا/رادیو آزادی ، برخی از 80 درصد از فردا ایران مخاطبان دسترسی به آن با استفاده از این ابزار به عنوان 20 درصد از چین مخاطبان است.

OTF تامین مالی توسط آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی, یک مالیات دهندگان تامین می شود رسانه های گروهی در حال حاضر به ریاست مایکل بسته استیو Bannon متحد.

پس از او نصب شده بود در ماه گذشته بسته اخراج OTF را به مقامات ارشد و هیئت مدیره خود را یک عمل است که در حال حاضر کاونتی از طریق دادگاه اگر چه یک قاضی حکم داد اوایل این ماه که بسته به حال قدرت برای انجام این کار است. بسته منتخب سابق کارولینای جنوبی, وزیر امور خارجه, James مایل به سرب OTF در یک اقدام ظرفیت; اعلام رسمی نمی لیست هر فن آوری و تخصص برای مایل اگر چه بسته ذکر شده مایل تجربه در مناطق دیگر.

USAGM برگزاری حدود 20 میلیون دلار در بودجه که اختصاص داده شده برای OTF توسط کنگره است. با پول در حال اجرا کوتاه از صندوق قرارداد موظف به اطلاع رسانی سایفون 45 روز قبل از ختم آن تنظیم.

خواسته از نظر یک USAGM سخنگو گفت: “هیچ تصمیمی برای این اثر ساخته شده است. هر دو USAGM مدیر عامل شرکت مایکل بسته و OTF اقدام مدیر عامل James M. مایل هستند طرفداران اینترنت firewall خیر. آنها هر هدف حصول اطمینان از این پروژه های مهم همچنان تامین می شود.” سایفون نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برخی از OTF پول هر سال می رود برای حمایت از ابزارهای دیگر مانند رمزگذاری نرم افزار پیام سیگنال است که کمک به مردم در سراسر جهان ارتباط ایمن. OTF سریع پاسخ صندوق استفاده شده است برای کمک به معترضان در هنگ کنگ دفع دیجیتال حملات و نظارت به عنوان مثال.

یکی USAGM رسمی به نام بالقوه پایان از سایفون قرارداد یک “فوق العاده ای به زیان کشور” از آنجا که 23 درصد از بزرگسالان ايرانی دسترسی به اخبار بودجه توسط USAGM هر هفته.

“ما قصد داریم به طور بالقوه از دست دادن دسترسی به یکی از مهم ترین مخاطبان در زمانی که گفت و گو میان دو کشور بسیار مهم است” گفت: این مقام.

“هر بار که رئیس جمهور نسبت ناروا می دهد یک سخنرانی به ایران, این چیزی است که ما در حال پخش” رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>