کل فصل تنیس می تواند از دست رفته استرالیا exec می گوید

تنیس می تواند از دست دادن باقی مانده از سال 2020 فصل به بیماری همه گیر کوروناویروس تنیس استرالیا اجرایی کریگ Tiley گفته است.

تنیس فصل screeched به توقف در اوایل ماه مارس به دلیل بیماری تنفسی است که آلوده تقریبا 800000 در جهان در حالی که کشتار بیش از 38,500 پس از ظهور در چین در اواخر سال گذشته.

مردان ATP تور و WTA اجرا می شود که زنان در مدار را به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا 7 ژوئن پس از کشورها آغاز شده قفل کردن مرزها برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“من نظر شخصی است و من فکر می کنم برای تنیس برای بازگشت این سال است که به سختی می شود,” Tiley گفت: صبح سیدنی هرالد و سن.

“آن متکی جهانی سفر و من فکر می کنم که احتمالا آخرین چیزی است که رفتن به عقب می آیند. من فکر می کنم ورزش است که باید یک داخلی تمرکز در یک موقعیت قوی و ورزشی است که باید جهانی تمرکز بیشتر به چالش کشیده است.”

باز استرالیایی که در ماه ژانویه آغاز شده است تا کنون تنها گرند اسلم بود که نهفته در سال 2020 با باز فرانسوی دهندگان در حال حرکت رس-دادگاه عمده بازگشت به ماه سپتامبر از آن ممکن است شروع.

The Rogers Cup, دوگانه مسابقات برای آقایان و بانوان برگزار شد در تورنتو و مونترال است که برای برنامه ریزی Aug. 7-16.

فرانسه باز شده است تا سپتامبر به تعویق افتاد. (آسوشیتد پرس)

مسیر واکسن ‘به احتمال زیاد در کوتاه مدت

ویمبلدون برگزار خواهد شد اعلام لغو چمن-دادگاه گرند اسلم این هفته با توجه به آلمانی فدراسیون تنیس معاون رئیس جمهور خنجر Hordorff.

Tiley گفت: TA برنامه ریزی شده برای اجرا در سال آینده Australian Open در برنامه.

“ما باید به برنامه ریزی برای بدترین و امید برای بهترین,” او گفت:.

“فردا صبح ما را از خواب بیدار و وجود دارد برخی از درمان معجزه و یا برخی از ترکیب از مواد مخدر است که واقعا کمک می کند و یا آنها را در یک مسیر به یک واکسن. (اما) از تمام ادبیات شما به عنوان خوانده شده آن را به نظر نمی رسد به احتمال زیاد در آینده نزدیک.

“(وقتی که) شما می توانید سفر در سراسر جهان است که تنیس می تواند از یک سطح حرفه ای. از سطح محلی ما می توانید شروع به سمت راست دور و این چیزی است که ما خواهد بود متمرکز در آغاز راه است.”

جدید باز فرانسوی تاریخ درگیری با حوضچه جام

فرانسه فدراسیون تنیس تحت انتقاد شدید از بازیکنان تنیس در سراسر جهان در عدم ارتباط به عنوان تاریخ جدید برخورد با چند رویداد دیگر نیز در حال حاضر شامل در تقویم.

جدید باز فرانسوی خرما معنی رس-دادگاه عمده شروع خواهد شد در Roland Garros یک هفته پس از انعقاد ایالات متحده باز در دادگاه سیفون مراتع در نیویورک است.

همچنین درگیری با هفت. 25-27 حوضچه جام, یک تیم رویداد شرکت ایجاد شده توسط راجر فدرر و تحریم توسط ATP.

TA یک ذینفعان از حوضچه جام همراه با ایالات متحده باز, سازمان, United States Tennis Association.

Tiley گفت: “عمیق مکالمات” بودند که در جریان حل و فصل برنامه ریزی اختلاف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر