ادمونتون را Whitemud اسب مرکز آموزش انجمن در حال حاضر بسته به دلیل بهداشت عمومی محدودیت در محل قرار داده و با توجه به COVID-19.

علاوه بر تخصصی برنامه نویسی آن ارائه می دهد برای کمک به کسانی که با معلولیت است که در خود نگه دارد اما مدیریت می خواهد به تغییر است.

طیا نولان, 12, دارای یک بیماری نادر شده است و بازدید از این مرکز با کمی بیت درمانی سواری برای چندین سال.

“آن را به نام trisomy 9,” طیا مادر جنیفر نولان گفت شنبه. “او تشخیص داده شد زمانی که او بود دو. از آنجا که او یک کودک بود, او تا به حال چندین عمل جراحی برای [او] دررفتگی مفصل ران [و] چشم و مسائل است.”

قبل از همه گیر او و مادر او شرکت در هفتگی اسب جلسات درمان.

ادامه مطلب: ادمونتون اسب سازمان باز می شود امکانات جدید در دره رودخانه

“آن بوده است دلخراش که او تا به حال فرصت. هر یکشنبه من فکر می کنم از آن را در دو ساعت من مانند ” من وجود دارد درس خود را که قرار بود به اتفاق می افتد در حال حاضر اما آن را نمی توانید,'” جنیفر گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مرکز بسته بوده است و شهرداری و بهداشت عمومی محدودیت اجرا شد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“اکثر درآمد ما هستند که از ما درس برنامه ها و از آنجا که کسانی که درس برنامه نمی تواند اجرا درآمد پایین بین 70 درصد و 80 درصد و به عنوان یک نتیجه, ما تا به حال اجازه دهید به کارکنان ما به منظور مطمئن شوید که ما می توانیم برای زنده ماندن از طریق این” Whitemud اسب مرکز آموزش انجمن معاون-صندلی هدر هیلتون توضیح داد.

با تمام برنامه ها و کلاس های معلق طایع رها شده است و بدون هفتگی اسب سواری.

“او در مورد آن را در همه زمان. او می داند که او از دست رفته پس از آن باعث می شود او را غمگین” جنیفر گفت.

مانند بسیاری دیگر که شرکت در درمان او شده است قادر به پیدا کردن یک حمایت است که کاملا یکسان است.

پیترز’ Drive-In, هیجان, نشت کردن به دروازه بلوار

پیترز’ Drive-In, هیجان, نشت کردن به دروازه بلوار

“اسب سواری تقلید حرکت واقعی از راه رفتن به طوری که کسی می تواند داشته باشد که احساس این است که چگونه آن را احساس می کند به راه رفتن” Andrea Wiebe با کمی بیت درمانی, روش سوارکاری انجمن گفت.

Wiebe اضافه شده است که آن را کمک می کند تا با برنامه ریزی موتور و قدرت هسته ای. از دست رفته مزایای فیزیکی و عاطفی کراوات به حیوانات است که بسیاری امیدوار مرکز را یک بار دیگر باز کردن دروازه های خود را به مردم است.

“ما امیدواریم که برای کار با شهر ما شریک و می گویند” این است که برنامه ما این است آنچه که ما می خواهم به انجام و لطفا به ما OK به جلو بروید و آن را انجام دهد'” هیلتون گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این مرکز گفت: این کار برای دیدار با تمام بهداشتی و دستورالعمل های ایمنی به طوری که بازدید کنندگان مانند طیا می توانید پشت در زین.

این تغییرات شامل کاهش ظرفیت و افزایش تمیز کردن. این مرکز امیدوار به بازگشایی توسط آخر هفته آینده.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر