Fotis Dulos لوکس homebuilder متهم به قتل همسر خود جدا, اقدام به خودکشی در کانکتیکات خانه هارتفورد کورانت گزارش روز سه شنبه.

Dulos, 52 دستگیر شد و متهم در اوایل این ماه با سرمایه قتل, قتل و آدم ربایی و هفت ماه پس از جنیفر Dulos ناپدید شده پس از رها کردن کودکان در مدرسه است. بدن او یافت نشده است.

با وجود گزارش اولیه که Fotis Dulos مرده پیدا شد در گاراژ خود را وکیل هنجار Pattis گفت: NBC New York که او گرفته شده و به بیمارستان با یک پالس. تصاویر هوایی نشان داد پرسنل اورژانس در تلاش برای احیای کسی بر روی زمین خارج از خانه خود را.

با توجه به گزارش رسانه های محلی اضطراری وسایل نقلیه swarmed Dulos’ فارمینگتون خانه در سه شنبه, همانطور که او قرار بود به سر به دادگاه برای مواقع اضطراری اوراق قرضه مربوط به شنوایی. از ظهر امروز در جلسه راه اندازی شد به آدرس وجود دارد که آیا امنیت کافی برای خود 6 میلیون دلار اوراق قرضه.

مقامات گفته اند Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” نزدیک همسر خود جدا جدید کنعان صفحه اصلی روز او از بین رفت—و داوطلب خدمت سربازی به کمک یک دوست دختر جدید به روگرفت مدارک و شواهد از قتل او.

Dulos’ سابق زندگی می کنند-در دوست دختر, میشل Troconis شد و همچنین متهم در Jan. 7 با توطئه برای ارتکاب قتل است. یک وکیل که قبلا نشان داده Dulos کنت Mahwinney نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل مقامات گفت: در روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

در مه 24, 2018, جنیفر Dulos 50 ساله گذشته دیده می شد حذف کردن او پنج بچه ها در مدرسه. مقامات بعد او را در ماشین رها شده در کنعان جاده “معکوس” با “چراغ” با توجه به حکم بازداشت. خون نیز یافت می شود در سمت مسافر ،

مقامات یافت “چند لکه” در خانه او که “آزمایش مثبت برای خون انسان” باعث محققان برای تعیین این مادر پنج قربانی “جدی حمله فیزیکی.”

روابط فایل های فشرده شد و همچنین بهبود در صحنه که مقامات گفته شد استفاده می شود به “امن و ناتوان” جنیفر Dulos زمانی که او زنده بود با توجه به حکم بازداشت.

قبلی حکم ادعا شده است که پس از حمله Dulos و Troconis ریخته چند کیسه زباله با خونین موارد از جمله کیسه, پیراهن, تی, دستکش, یک اسفنج و یک دوچرخه Dulos گفته می شود استفاده می شود برای رسیدن به خانه خود را از ماشین که پارک شده بود ده دقیقه دور. شواهد در خانه نیز پیشنهاد وجود دارد “تلاش برای تمیز کردن صحنه جرم” مقامات گفت.

اگر شما یا یک دوست در حال مبارزه با افکار خودکشی لطفا به ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255) و یا تماس با بحران خط متن از طریق پیام کوتاه به صحبت 741741.

یادداشت سردبیر: این مقاله اصلاح شده است برای اصلاح گزارش اولیه که Fotis Dulos مرده پیدا شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im