Fotis Dulos لوکس توسعه دهنده متهم به قتل همسر خود جدا شده و دو روز پس از اقدام به خودکشی در, کانکتیکات, صفحه اصلی, وکیل او گفت:.

Dulos, 52, در بیمارستان بستری شد در شرایط بحرانی روز سه شنبه مقامات یافت او بی توجه و “نشستن در وسیله نقلیه خود را” در گاراژ خود را فارمینگتون خانه “نشانه های آشکار از پزشکی پریشانی.” او در ابتدا حمل و نقل به UConn سلامت قبل از او پرواز به ژاکوبی مرکز پزشکی در شهر نیویورک به دریافت اکسیژن درمانی در یک پرفشار مجلسی.

پدر پنج دستگیر شد و متهم در این ماه با سرمایه قتل, قتل و آدم ربایی و هفت ماه پس از جنیفر Dulos ناپدید شده پس از رها کردن فرزندان در مدرسه.

خود را وکیل هنجار Pattis تایید کرد به خبرنگاران گفت روز شنبه خود مشتری “اعلام شد مرده امشب در 5:32.”

“این واقعا وحشتناک بعد برای خانواده پر از تصمیم گیری های دشوار آزمایشات پزشکی و ملاقات با الزامات تعيين مرگ” Pattis گفت. “همانطور که به کسانی که ادعا می کنند که آقای Dulos’ مرگ نشان دهنده آگاهی از احساس گناه در ما می گویند هیچ. ما می گویند آن را بیشتر یک وجدان overborne با وزن جهان بود که بیش از حد شلوغ به گوش دادن و می خواستم یک داستان بیش از آن می خواستم حقیقت است.”

کانکتیکات پلیس ایالتی تایید به روزانه وحش است که یک جستجو در حکم اعدام شد روز شنبه در Dulos’ خانه مربوط “به ادامه بررسی قتل از جنیفر Farber Dulos.” حکم مهر و موم شده و با توجه به یک دادگاه صادر شده و بدون نظم.

در یک حرکت جدید در زمینه پنج شنبه, Pattis اظهار داشت که محققان توجه داشته باشید در Dulos’ که در آن او ادعا کرد بی گناهی خود و پیشنهاد کرد که خود را وکلای اطلاعات اثبات او قتل همسر خود. Pattis استدلال کرد که توجه داشته باشید باید حفظ شود.

“در این دوره از اجرای یک جستجوی Fotis Dulos’ ماشین مقامات اجرای قانون بهبود توجه داشته باشید که در آن آقای Dulos اعلام کرد…بی گناهی خود را بدنام و جنایات شنیع که دولت او را متهم کرد و ادعا کرد که وکلای او باید شواهد و مدارک برای اثبات آن” حرکت متحده است.

Pattis گفت: او را در یک فایل “غیر معمول حرکت” به Dulos’ املاک و جایگزین 52 ساله به عنوان متهم در همسرش, پرونده قتل, به منظور وادار کردن دولت به نوبه خود بیش از آنچه که شواهد آنها جمع آوری شده در این مورد.

“آن خواهید بود یک چالش دشوار,” Pattis گفت: از این حرکت او قصد دارد به فایل. “ما قصد داریم برای ادامه بر روی عنوان اگر او زنده بود و به پشتیبانی کردن او را. خانواده مصمم است که نام او پاک است.”

محققان این گزارش را پیدا کنید, هر گونه شواهد است که می تواند کمک به آنها را به بدن جنیفر Dulos که گم شده است پس ممکن است 24. Dulos گزارش اقدام به خودکشی پس از دریافت یک تماس است که مقامات در نظر گرفتن گام به لغو اوراق قرضه خود را که امن بالاتر از حد ارزشگذاری املاک و مستغلات.

“پتانسیل برای یک پیوند لغو شد اخبار ویرانگر به او” Pattis گفت.

در طول یک شنبه شنیدن یک استمفورد برتر قاضی دادگاه مطرح Dulos’ پیوند به $6.5 میلیون از $6 میلیون و دستور داد سه re-حکم دستگیری به خاطر او از دست رفته خود را اولیه دادگاه. در این جلسه همچنین خطاب به سوال وثیقه Dulos مورد استفاده قرار گیرد به ارسال اوراق قرضه خود را در این ماه.

با توجه به سوابق دادگاه به دست آمده توسط هارتفورد کورانت, Dulos قادر به قید وثیقه برای او Jan. 7 دستگیری با کمک آنا کاری 42 ساله در کارولینای شمالی که گفته می شود در حال حاضر در Dulos’ خانه فقط قبل و بعد از او اقدام به خودکشی.

کاری که بنا به گزارش ها در Dulos’ سمت در بیمارستان نیویورک جایی که او در حال درمان بود به عنوان خود را “بهترین دوست” در اوراق قرضه و اسناد. او بنا به گزارش کمک $147,000 در پول نقد برای پرداخت وثیقه-ضامن هزینه on Jan. 9 و قول داده بود به پرداخت هزینه اضافی $272,000 در 15 اقساط تا آوریل سال 2022.

یک بار Dulos’ همکار در نیویورک مالی شرکت کاری نیز امضا $3 میلیون سفته به نخل باد بزنی ضامن شرکت که همچنین در ابتدا بیمه پیوند با شش قطعه از املاک و مستغلات.

“این است که من درک و باور این دوستان قدیمی که توسعه یک دوستی سال پیش در محل کار و خارج از وفاداری به دوستی او کمک کرده است آقای Dulos,” Pattis گفت. “همه ما باید به اندازه کافی خوش شانس را به مانند یک دوست وفادار.”

به قید وثیقه ضامن بعد نگرانی خود را “نقص در وثیقه” پس از کشف که حداقل یکی از خواص شده بود وام در ماه دسامبر و دیگری به طور معنیداری بالاتر از حد ارزشگذاری با توجه به اسناد دادگاه.

در روز سه شنبه وسایل نقلیه اضطراری swarmed Dulos’ خانه حدود 12:45 p. m. همانطور که او قرار بود به سر به دادگاه برای مواقع اضطراری پیوند شنوایی. مقامات به خانه رفت و برای انجام یک چک رفاه هنگامی که Dulos موفق به نشان می دهد تا در دادگاه در بر داشت و او را در پزشکی “پریشانی” با توجه به فارمینگتون پلیس سرهنگ تیموتی مکنزی.

“ماموران مجبور ورود و بلافاصله شروع به انجام صرفه جویی در زندگی اقدامات” مکنزی گفت. “به طور معمول CPR انجام خواهد شد برای یک دوره از زمان. اگر وجود دارد هیچ نشانه ای از زندگی در حال حاضر بیمار خواهد بود و حمل و نقل به بیمارستان. و این چیزی است که امروز اتفاق افتاده است.”

در مه 24, 2018, جنیفر Dulos 50 ساله گذشته دیده می شد حذف کردن او پنج بچه ها در مدرسه. مقامات بعد او را در ماشین رها شده در کنعان جاده “معکوس” با “چراغ” با توجه به حکم بازداشت. خون نیز یافت می شود در سمت مسافر ،

مقامات گفته اند Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” نزدیک همسر خود جدا جدید کنعان صفحه اصلی روز او از بین رفت—و داوطلب خدمت سربازی به کمک یک دوست دختر جدید به روگرفت مدارک و شواهد از قتل او.

Dulos’ سابق زندگی می کنند-در دوست دختر, میشل Troconis شد و همچنین متهم در Jan. 7 با توطئه برای ارتکاب قتل است.

یک وکیل که قبلا نشان داده Dulos کنت Mahwinney نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل مقامات گفت: در روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. Dulos است بارها و بارها با رد اتهامات و حفظ بی گناهی خود را.

اگر شما یا یک دوست در حال مبارزه با افکار خودکشی لطفا به ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255) و یا تماس با بحران خط متن از طریق پیام کوتاه به صحبت 741741.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de