اتحادیه اروپا در تلاش برای مالیات tech غول دچار تزلزل تحت فشار ایالات متحده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

این داستان بخشی از گزارش ویژه در جستجوی حاکمیت در اروپا در تلاش برای پشتیبانی از تکنولوژی داخلی.

به عنوان اروپا در تلاش برای دفاع از آن فن آوری حاکمیت چند مسائل باید loomed به عنوان بزرگ به عنوان مالیات از دیجیتال غول مانند Google و Facebook و آمازون است.

اما با وجود حمایت رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان چشم انداز یک توافق دیجیتال مالیاتی است که به سرعت ناپدید شدن به مدت طولانی چمن.

خط سخت طرفداران مالیات مانند فرانسه توافق کرده اند که به توقف برنامه های آن تحت تهدید مستقیم تحریم ها از سوی ایالات متحده است. ولرم حامیان عضو معامله مانند آلمان ثابت کرده اند که مبارک به تسلیم به سازمان همکاری اقتصادی و توسعه برای یک توافق جهانی است که ممکن است هرگز تحقق.

این واقعیت است که اروپا و دیجیتال مالیات رفته از موضوع داغ — مشتاقانه در آغوش توسط فرانسه و اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا به یک شبه تابو در دو سال ارائه می دهد یک داستان احتیاطی در محدوده اروپا توانایی اعمال حاکمیت فن آوری از طریق مالیات.

صحبت از جهانی دیجیتال مالیاتی مقابله حباب در سیاستگذاران’ پشت مشعل برای سال — تا زمانی که فرانسه تبدیل شده تا گرما توسط یک جانبه معرفی 3 درصد مالیات بر هدف قرار دادن درآمد از ایالات متحده غول تکنولوژی.

پاریس بود به سرعت مجبور به ردیف پیشنهاد بازگشت. تحت فشار از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تهدید به اعمال تعرفه های شراب فرانسوی و دیگر تولید کنندگان محلی, فرانسوی وزیر دارایی Bruno Le Maire اعلام کرد در ماه ژانویه که اجرای مالیات خواهد بود به عقب رانده و از آوریل سال 2020 به “پایان ماه دسامبر است.”

پس از فرانسه به حرکت, اسپانیا, ایتالیا, انگلستان, اتریش و جمهوری چک را معرفی دیجیتال مالیات خود را دارند اما هیچ کدام رود که به اثر قبل از پایان سال است.

“اروپایی ها مشتاق بودند در مالیات آمریکا دیجیتال شرکت اما نه که مشتاق دیدن خود شرکت های مشمول مالیات در جای دیگر گفت:” پاسکال Saint-Amans این OECD مدیر سیاست های مالیاتی.

از جمله دلایل این تاخیر را به OECD زمان به آمده تا با یک توافق جهانی که ارائه مالیات محلی غیر ضروری. اما این روند وجود دارد این است که به دنبال به طور فزاینده ای بعید است که برای تولید یک توافق قبل از پایان سال است.

برای اولین بار این بیماری همه گیر کوروناویروس منفجر اصلی جدول زمانی. سپس در ماه ژوئن نامه ای از وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin ایالات متحده درخواست “مکث” در مذاکرات تا بعد از آن انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

این پیشنهاد مورد بحث در OECD شامل دو ستون است. برای اولین بار با هدف حصول اطمینان دیجیتال شرکت های مشمول مالیات در مکان های که در آن آنها سود تولید است ferociously مخالف واشنگتن که استدلال می کند که این امر تبعیض علیه آمریکا شرکت های فن آوری.

دوم خواهد مجموعه ای جهانی حداقل نرخ مالیات شرکت.

در تلاش برای نگه داشتن آمریکا در میز مذاکره به آمریکا پیشنهاد کرده است برای پیدا کردن یک معامله در ستون دو و خوب تنظیم ستون یک سال آینده.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا تقسیم شده بیش از اینکه به آغوش پیشنهاد. برخی از کشورها از جمله فرانسه و ایرلند می خواهید به نگه داشتن هر دو ستون از مالیات جهانی مقابله با هم. دیگران مانند آلمان مایل به حرکت به جلو با دو ستون اول است.

آلمان معتقد است که جهانی حداقل نرخ مالیات خواهد اطمینان از شرکت های چند ملیتی از جمله دیجیتال کسب و کار پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات. آلمان را “کار برای یک اجماع گسترده در ستون دو در موافقت جدول زمانی” یک سخنگوی وزیر دارایی آلمان گفت.

برای لحظه ای کمیسیون اروپا که به نمایندگی اتحادیه اروپا در سازمان همکاری اقتصادی و توسعه می گوید آن را می خواهد به نگه داشتن مالیات جهانی توافق به عنوان یک بسته است که شامل هر دو ستون به عنوان آن را می بیند این به عنوان تنها راه برای اطمینان از تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا حمایت کرد.

بنیامین فرشته, مدیر کمیسیون مالیاتی بخش گفت که کشورهای اروپایی را مجبور به قبول آن است OECD نمی خواهد یک معامله این سال است.

با این روند همه اما متوقف در OECD فرانسه به دنبال فشار توسط تجدید صحبت از عضو دیجیتال مالیاتی — شمارش در حمایت از کشورها سخت-ضربه گیر.

“وضعیت تغییر کرده است با کروناویروس بحران” یک مقام گفت. “هر کشور به پول نیاز دارد و در پایان این موضوع در مورد انصاف.”

با وجود این, فرانسوی, فشار, آن را هنوز هم بسیار باز سوال که آیا اتحادیه اروپا خواهد بود مایل به پرداخت مورد نیاز قیمت.

این کمیسیون پیشنهاد کرده معرفی عضو دیجیتال مالیات توسط 2023 در “آخرین” اما این نیز هشدار داده بود که مشکلات فنی و خطر اقدامات تلافی جویانه ایالات متحده باید بلوک حرکت رو به جلو خود را در آن.

در اواسط ماه جولای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد این امر با کف دست زدن 25 درصد تعرفه بر 1.3 میلیارد دلار فرانسوی به ارزش کالا در تلافی این کشور دیجیتال خدمات مالیاتی اما پیاده سازی آنها را تا شش ماه.

و در حالی که در ماه نوامبر می تواند انتخابات بیشتر یورو پسند دولت OECD را Saint-Amans می گوید او نمی چیزی که یک جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را بسیار متفاوت از موضع دیجیتال مالیات.

“اروپایی ها دست کم گرفتن چگونه دو حزبی ایالات متحده در موقعیت است,” او گفت:. “شما نمی توانید حمله ایالات متحده به شرکت های فن آوری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>