اتحادیه اروپا به نظر می رسد به هدف بزرگ تکنولوژی در تجارت جنگ با امریکا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اروپا آماده است برای دریافت خلاق برای برنده شدن در این جلسه بعدی تجارت جنگ علیه امریکا است.

اتحادیه اروپا در حال آماده سازی یک قانون است که می تواند اجازه می دهد خود را اجرایی کمیسیون اروپا برای ضربه به عقب در برابر ایالات متحده تعرفه اعمال تحریم بر مالکیت معنوی از شرکت هایی مانند آمازون و گوگل و Facebook.

در نادر جبهه متحد اروپا اصلی گروه های سیاسی در جولای 6 مورد حمایت طرح های پیشنهادی برای تقویت اتحادیه اروپا قدرت تجارت با گسترش آنها به عرصه خدمات و حقوق مالکیت فکری که آنها استدلال می کنند که اجازه می دهد آنها را برای مطابقت با آمریکا تجارت قدرت شلیک.

“من راضی هستم به ببینید که وجود دارد حمایت بزرگ برای اروپا به عضله تا” Marie-Pierre Vedrenne که نویسنده پیش نویس قانون گفت: POLITICO.

Vedrenne از میانه تجدید اروپا گروه است که حمایت از مرکز-راست حزب مردم اروپا و مرکز و چپ سوسیالیست ها و دموکرات ها ، تمام استدلال می کنند که وقت آن است که به ریشه نوسازی اتحادیه اروپا تجارت آرسنال.

با سازمان تجارت جهانی در بن بست اتحادیه اروپا شده است به دنبال راه هایی برای توسعه یک تجارت جدید ابزار به مقابله به مثل در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ها بود اما در اصل تنها با تمرکز بر محصولات. احزاب سیاسی در حال حاضر تغییر این “اجرای قوانین و مقررات” به خدمات.

“در صورت تجارت, حمله, اتحادیه اروپا نمی توانیم به منفعل باقی می ماند. ما می خواهیم قادر به جواب با استفاده از سلاح های قدرتمند و امروز ما بار ما تجارت بازوکا” گفت: آنا-میشل Asimakopoulou که منجر فایل برای EPP group.

برند لانگه از سوسیالیست ها و دموکرات ها و صندلی از پارلمان اروپا کمیته تجارت گفت: سیاسی است که آن را “لازم” برای اتحادیه اروپا قادر به “پس از … شرکت های نرم افزاری مانند گوگل و Facebook است که در حال حاضر معاف از هر گونه تجارت اتحادیه اروپا تلافی زیرا آنها عمدتا صادرات خدمات به جای کالا.

تجارت جنگ 4.0

قانونگذاران در بروکسل فکر می کنم تحریم ها بر خدمات خواهد بود بزرگتر بازدارنده از تعرفه های سویا و ماشین آلات.

آنها همچنین می تواند بهتر مناسب برای بسیار زنجیره ارزش جهانی که در آن تولید به راحتی جهش کرد.

زمانی که اتحادیه اروپا اعمال تعرفه های موتور هارلی دیویدسون, موتورسیکلت به مقابله به مثل در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این شرکت به سرعت منتقل شده و تولید آن به کارخانه در تایلند اجتناب از تعرفه درد.

تحریم ها به طور مستقیم هدف قرار دادن یک شرکت مالکیت معنوی در مقابل, را گرفتن سهم بیشتری از امریکا ارزش صادرات و خواهد بود بسیار سخت تر به دور زدن.

کارشناسان تماس با سیاسی توافق کردند که تجارت قصاص در خدمات و مالکیت معنوی می تواند یک سلاح قدرتمند اما هشدار داد که ایالات متحده می تواند با عصبانیت واکنش نشان می دهند.

“تعرفه های بوربن و بوئینگ یک چیز است اما عبور از مقابله به مثل در برابر کپی رایت و نمادهای مذهبی مانند [تجاری] است که یک سطح کاملا متفاوت از جنگ” گفت: Hosuk لی-greens in the ep مدیر ECIPE فکر می کنم تانک.

در حالی که اکثر کسب و کار اتحادیه اروپا باقی مانده اند آرام و برخی در حال عصبی شدن. آندرس Rehnberg از کنفدراسیون سوئدی شرکت گفت: او را دیدم “خطرات عمده با چنین رویکردی” و به نام در اتحادیه اروپا به بررسی “تاثیر” قانون را داشته باشد.

هنوز هم با توجه به کراس حزب اجماع در پارلمان و در حال رشد حمایت از قدرتمند کشورهای عضو اتحادیه اروپا, اتحادیه اروپا در حال حاضر به احتمال زیاد به دنبال از طریق.

مذاکره کنندگان از پارلمان اروپا, کمیسیون اروپا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا در نشست روز جمعه شروع به اتو کردن جزئیات از قانون است.

آلمان که مذاکره برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا گفت: می خواستم آن را به توافق بر سر قانون جدید “در اولین ماه” از آن ریاست شورا که در ماه جولای آغاز شده.

فرانسه و ایتالیا را علنا مورد حمایت مجلس با موقعیت برای گسترش تجارت قدرت به مالکیت معنوی و خدمات است.

آلمان در اصل موافقت کرد که گسترش دامنه خدمات و مالکیت معنوی ساخته شده حس مقامات در جریان موقعیت این کشور گفت. اما برلین شک و تردید است که این ایده را می توان به عمل به سرعت به اندازه کافی هشدار دهنده که اتو کردن سوالات حقوقی می تواند مقدار زیادی از زمان.

درگیری آمده

مقامات در بروکسل می گویند این قانون به افزایش, اتحادیه اروپا “استقلال” ظرفیت خود را به چوب به اهداف سیاست در مواجهه با تهدیدات از پکن و واشنگتن است.

به عنوان بروکسل قصد دارد به جلو بروید با سیاست هایی است که به احتمال زیاد به آن ناراحت شرکای تجاری — از جمله اتهامات جدید در انتشار کربن و مالیات بر دیجیتال غول مانند Google و Facebook — مقامات و دیپلمات ها استدلال می کنند که اتحادیه اروپا باید آماده ایستاده خود زمین است.

برخی با اشاره به گذشته شکست که در بروکسل حمایت در آمریکا تجارت تهدیدات. در سال 2012 اتحادیه اروپا اوراق قصد دارد به اتهام داخلی و خارجی شرکت های هواپیمایی خود را برای انتشار در هنگام پرواز به اتحادیه اروپا در فرودگاه پس از آمریکا و چین را تهدید به مجازات اتحادیه اروپا به شرکت های هواپیمایی و هواپیما سازان.

Vedrenne این نماینده مجلس گفت او امیدوار است که سلاح های جدید جلوگیری می کند جنگ تجاری جدید. “این مهم است که ما قانونی به طور کامل زرادخانه مورد استفاده قرار گیرد و اگر لازم است,” او گفت:. “این خواهد بود یک dissuasive ساز.”

تجارت دیپلمات با اشاره به این که چشم انداز در حال ضربه به طور مستقیم را در امریکا بزرگ شرکت های با تکنولوژی فکر می کنم دو بار قبل از تماس برای یک جنگ تجاری با اروپا است.

در واقع شرکت هایی مانند گوگل و Facebook که لابی واشنگتن سخت به اعمال تعرفه های کشورهای عضو اتحادیه اروپا خود را برای برنامه ریزی دیجیتال مالیات باید به حال کمی به ترس تا کنون به عنوان هر گونه اقدامات تلافی جویانه اتحادیه اروپا را ترک کرده اند آنها صدمه ندیده است.

با جدید اتحادیه اروپا قانون هر تعرفه خواهد بومرنگ حق را در چهره خود را.

“اگر ما شامل خدمات و مالکیت معنوی ما خواهد بود داغون” Vedrenne گفت.

دزدان دریایی کارائیب

در انجام این کار اتحادیه اروپا خواهد ولگرد به تا حد زیادی در قلمرو ناشناخته است. کارشناسان اشاره می کنند که در حالی که قصاص بر IP است که در اصل امکان پذیر است و قانونی آن بوده است هرگز ،

“از جمله خدمات و مالکیت معنوی حرکت هوشمند است اما آسان نخواهد بود برای قرار دادن به عمل” گفت: Henning Grosse نیرنگ-Khan, یک خواننده در قانون مالکیت معنوی در کمبریج منتشر شده که بسیار-به نقل از مقاله در مورد مقابله به مثل در IP.

“وجود دارد چند رویه که در آن کشور گفتند که مقابله به مثل در حقوق مالکیت فکری, اما این هرگز به عمل قرار داده است.”

اکوادور در سال 2000 موفق به کسب حق مقابله به مثل در اتحادیه اروپا مالکیت معنوی در برابر ناعادلانه تعرفه های موز. “چه اکوادور به حال در ذهن به طور موثر به دزدان دریایی موسیقی از اتحادیه اروپا حقوق دارندگان” گفت: Grosse نیرنگ-Khan. سازمان تجارت جهانی اجازه اکوادور طرح به فروش نسخه های سرقت شده از اتحادیه اروپا موسیقی.

“در حالی که آن را هرگز به دنبال از طریق در آن خطر وجود دارد که مردم استدلال می کنند که چه چیزی باعث اتحادیه اروپا در نهایت به در و لغو آن تعرفه ترجیحی رژیم گفت:” Grosse نیرنگ-Khan.

به طور مشابه, آنتیگوا و باربودا, برنامه ریزی برای مقابله به مثل در برابر ایالات متحده تصمیم به ممنوعیت Antiguan سایت های قمار آنلاین با ضربه پشت در IP. در سال 2007 سازمان تجارت جهانی مجاز آنتیگوا است برنامه ریزی برای راه اندازی یک جریان پلت فرم برای سرقت فیلم های هالیوودی به عنوان طولانی به عنوان درد تحمیل باقی مانده متناسب. آنتیگوا هرگز به دنبال از طریق, اما مورد, شد, شناخته شده به عنوان “دزدان دریایی کارائیب است.”

یک مشکل با “دزدان دریایی کارائیب” تلافی بود که آن را دشوار است برای تعیین ارزش درد تحمیل گفت: Grosse نیرنگ-Khan.

برای اتحادیه اروپا فراتر از مشکل عملی وجود دارد یک “ریسک اعتباری” اگر آن را سعی کردم به رفتن بیشتر پایین جاده. “اتحادیه اروپا یک طرفدار سخت مالکیت معنوی حمایت های بین المللی, پس از آن خواهد از دست دادن مقدار زیادی از اعتبار اگر آن درگیر در شیوه دیده می شود به عنوان pirating.”

به همین دلیل اتحادیه اروپا خانههای گلی خالی راه های مختلف برای رفتن پس از IP دارندگان.

پرداخت

قانونگذاران اتحادیه اروپا و دیپلمات گفت که آنها تا به حال یک مطلب ظریف رویکرد در ذهن است.

یک راه حل ممکن بود به افزایش هزینه ها است که شرکت های خارجی غیر انتفایی به اتحادیه اروپا برای ثبت نام و یا تمدید علائم تجاری خود را به جای ابطال حمایت, چهار, مقامات گفت.

در واقع Grosse نیرنگ-خان گفت که رویکرد “برای تلفن های موبایل به طور کلی منطقی” اما هشدار داد که به عنوان مثال علائم تجاری بودند که تنها از تمدید دوره ای هر چند سال آن را فوری تلافی از روی حیله و تزویر.

“از یک داخلی اتحادیه اروپا منظر قوانین و مقررات نیاز به سازگار با خود اتحادیه اروپا حمایت از مالکیت معنوی از جمله منشور اتحادیه اروپا در حمایت از حقوق اساسی — که شامل IP,” او گفت:.

مقامات هر دو از شورا و مجلس گفت: کار کردن تا چه حد آنها می تواند به مطمئن شوید که اتحادیه اروپا بود و هنوز هم مطابق با خود rulebook خواهد بود که وظیفه اصلی برای سال آمده است.

Vedrenne گفت: مجلس قانونی کارشناسان در حال حاضر بر روی آن. “هنگامی که وجود دارد خواهد شد یک راه وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>