اعضای اتحادیه اروپا برای فشار به صورت رسمی کاوشگر به کروناویروس ریشه کانادا موقعیت نامشخص

اتحادیه اروپا و کشورهای عضو طرح در اواخر این ماه برای فشار به صورت رسمی بین المللی پروب به چه بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و چه درس های آموخته می تواند به جلوگیری از مشابه آینده شیوع.

یک سخنگوی کمیسیون اروپا گفت: “ضروری” است که جهان دریافت پاسخ و گفت: کشورهای اروپایی در حال کار بر روی یک پیش نویس پیشنهادی که خواهد شد را به سازمان بهداشت جهانی تصمیم سازمان بهداشت جهانی که این دیدار در 18 مه.

از آن خواهد شد یکی از چندین طرح برای بحث از جمله شایعات آمریکا قطعنامه به اعطای تایوان ناظر به این سازمان یک حرکت چین به شدت مخالف با وجود این جزیره در کشور موفقیت در متوقف کردن گسترش آن از coronavirus.

آن است که روشن نیست که چگونه کانادا دیدار خواهد کرد و رای گیری در جلسه آینده.

اخبار جهانی رسیده به وزیر بهداشت Patty Hajdu دفتر برای اطلاعات بیشتر این مقاله را به روز خواهد شد با هر پاسخ را دریافت کرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا پیش بینی کرد ‘رکود اقتصادی در ابعاد تاریخی’ بیش از COVID-19 تاثیر

در یک ایمیل به اخبار جهانی اروپا, کمیسیون اروپا, سخنگوی Virginie Battu-Henriksson گفت: مشاوره در اتحادیه اروپا پیشنهاد همچنان که “اولیه نظرات به پیش نویس بسیار مثبت است.”

“پیش نویس قطعنامه با هدف رسیدگی به طیف وسیعی از اقدامات برای کشورهای همکاران و بازیگران غیر دولتی و این که دبیرخانه به عنوان بخشی از واکنش جهانی به کروناویروس” او گفت:.

Battu-Henriksson گفت این قطعنامه “بر اهمیت جامع و هماهنگ سازمان ملل متحد در پاسخ به همه گیر و همه جانبه پاسخ با همبستگی جهانی و هماهنگی است.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

او همچنین افزود این قطعنامه خواهد شد یک فرصت برای ستایش بین المللی مقامات بهداشت و خط مقدم پاسخ برای کار خود را در مبارزه با اثرات coronavirus.

“پیش نویس قطعنامه پیش بینی خواستار بررسی مستقل در درس آموخته [sic] از بین المللی بهداشت و درمان در پاسخ به coronavirus برای تقویت آینده جهانی بهداشت در ایران, آمادگی” Battu-Henriksson گفت.

شیوع کروناویروس: که می گوید جهان باید تمرکز بر “مبارزه با آتش” به دلیل انتقاد از خود را دست زدن به همه گیر

شیوع کروناویروس: که می گوید جهان باید تمرکز بر “مبارزه با آتش” به دلیل انتقاد از خود را دست زدن به همه گیر

هیچ نشانه ای وجود دارد در این زمان چگونه و یا در صورتی که قطعنامه اروپا ممکن است ذکر چین است.

دانشمندان می گویند این است که در آن ویروس سرچشمه گرفته و رو به رشد تورم از صداهای جهانی خواستار رسیدگی به چین گزارش از coronavirus موارد در میان نصب شواهدی وجود دارد که مقامات وجود دارد تحت پوشش گزارش های اولیه از موارد.

همچنین پس از چند رسانه های آمریکایی گزارش ذکر مقامات اطلاعاتی عنوان کرد و گفت وجود دارد نشانه ای از این ویروس به عنوان اوایل به عنوان در پاییز گذشته و چینی مورد داده شده است جعلی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سازمان بهداشت جهانی آمده است در زیر آتش برای ستایش چینی و پاسخ برای با تکیه بر چینی-گزارش اطلاعات با منتقدان و گفت که تاخیر در تصمیم خود برای اعلام یک بیماری همه گیر و اختلال در توانایی کشورهای دیگر برای پاسخ به آنچه که به سرعت به پایان رسید تا تبدیل شدن به یک بحران جهانی است.

ادامه مطلب: کانادا که رسمی دستور داد به شهادت در مجلس عوام کمیته

دکتر بروس Aylward کانادایی متخصص با سازمان بهداشت جهانی درگیر در ارزیابی اولیه چینی coronavirus اطلاعات را رد کرده است و درخواست به شهادت قبل از مجلس عوام کمیته.

به دلیل فسخ یک احضاریه در حال حاضر صادر شده برای او به نظر می رسد.

اما آن است که تنها قابل اجرا است اگر او می رسد, به هر دلیلی در خاک کانادا.

Hajdu خواسته شده بود در روز چهارشنبه که آیا او تا به حال به خارج از سازمان بهداشت جهانی برای فشار به درخواست این کمیته برای صحبت با Aylward.

او گفت که او انجام داده است به طوری و نگفت چرا.

ادامه مطلب: خواستار حمله به چین coronavirus پاسخ mount — خواهد کانادا را ؟

دولت کانادا مواجه شده است, انتقاد, چگونه آن را به کار گرفته است, سوال در مورد چینی داده است.

Hajdu علنا مورد حمله یک خبرنگار که پرسید در مورد شواهدی وجود دارد که چین hid گزارش های اولیه از شیوع متهم آنها را از “تغذیه به تئوری های توطئه است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در عین حال نخست وزیر جاستین ترودو اذعان کرده است که هر تحقیق بین المللی به این بیماری همه گیر نیاز به نگاه در “همه کشورهای درگیر از جمله چین است.”

معاون نخست وزیر Chrystia نیز مورد سوال توسط محافظه کاران در جلسه مجلس عوام در روز چهارشنبه چرا دولت نیست بیشتر زور به نام برای پرس و جو به چین coronavirus گزارش.

این سوالات اشاره به تماس های ساخته شده توسط استرالیا رهبران که شده ترین آوازی که تا کنون در خواستار پاسخ در مورد چگونه همه گیر آغاز شد. آنها همچنین با اشاره به استرالیا رهبران نگرانی که چین با استفاده از “اجبار اقتصادی” برای جلوگیری از تلاش ها برای بررسی.

Freeland گفت که “از آن است که رفتن به بسیار مهم است که یک نقد و بررسی” و افزود که توسعه بین المللی وزیر کارینا گولد صحبت کرده است به Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت که به منظور بالا بردن مهم است.

یک بازخوانی از این تماس تلفنی صادر شده در مارس 20 گفت: هر دو گولد و این که رئیس “توافق نیاز حیاتی برای یک پست-بحران نقد و بررسی به منظور بهبود آمادگی اضطراری تلاش ها در آینده است.”

شیوع کروناویروس: ترودو نمی رسم ‘شرکت نتیجه گیری در مورد اینکه آیا ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاهی

شیوع کروناویروس: ترودو نمی رسم ‘شرکت نتیجه گیری در مورد اینکه آیا ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاهی

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر