ترس اروپا coronavirus موج دوم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اروپایی ها با تغذیه مستندات و خواب از تعطیلات ساحل نگه داشتن کلید چگونه موج بعدی از coronavirus عفونت خواهد بود.

برای کارشناسان سوال این نیست که آیا این موج خواهد آمد اما چگونه شهروندان و دولت بهتر می تواند آماده تر اولین بار در اطراف.

با این ویروس پراکنده در سراسر اروپا “این امر می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم که خواهد بود از بین رفته و بیش با” گفت: اریکا Vlieghe که منجر به بیماری های عفونی بخش در بیمارستان دانشگاه آنتورپ و به عنوان بالا “deconfinement” مشاور دولت بلژیک.

او با اشاره به این های اخیر تجدید حیات در چندین کشور آسیایی به عنوان یک هشدار ،

او و دیگر کارشناسان استدلال می کنند که کاهش مستندات و راه اندازی مجدد مسافرت های بین المللی می تواند باعث موج بعدی. دولت تصمیم گیری تست استراتژی همچنین ممکن است نادیده می گیرند و به حاشیه رانده شده مردم اغلب زندگی در تنگ یا شرایط غیر بهداشتی — که می تواند ماشه.

در همین حال برنامه ریزی برای یک پست-همه گیر جهانی همچنان مانع از یک لیست طولانی از سوالات پاسخ داده نشده.

دانشمندان هنوز نمی دانیم که آیا کسانی که آلوده به توسعه نوعی از ایمنی و اگر چنین است چگونه است که طول می کشد — و یا اینکه آیا قرار گرفتن در معرض دیگر coronaviruses مانند آنفلوآنزای فصلی ایجاد نوعی مصونیت در برابر این یکی.

شده اند وجود دارد امیدوار است که آب و هوای گرمتر با این نسخهها کار در برابر ویروس’ گسترش, اما بیش از حد نشده است تاسیس شده است.

“داروهای جدید واکسن و یا دیگر مداخلات مانند تهاجمی تماس با ردیابی و قرنطینه … می تواند در کاهش نیاز به صورت دقیق اجتماعی فاصله برای حفظ کنترل این بیماری همه گیر” نوشته نویسندگان یک مطالعه منتشر شده در اواسط ماه آوریل است که در نگاه پویایی coronavirus انتقال تا سال 2025 است.

در غیر این صورت متناوب فاصله ممکن است نیاز به نگهداری شود تا 2022 آنها هشدار می دهند.

فوری خطر ناشی از بلند کردن اجسام از زمان مستند اقدامات مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) رئیس Andrea آمون گفته سیاسی.

تلاش تقریبا نصف تعداد موارد گزارش شده که در منطقه اقتصادی اروپا بین 9 آوریل و مارس 8, او گفت:.

اگر این اقدامات برداشته بیش از حد به سرعت بدون اینکه همراه با تست, تماس, ردیابی, فیزیکی, فاصله گرفتن و شستن دست “پس از آن ما می توانید ببینید موج بعدی به زودی,” او گفت:.

نشانه های اولیه در حال حاضر ممکن است در اینجا.

پس از کاهش برخی از محدودیت های آلمان دیده می شود افزایش نرخ تولید مثل ویروس بالاتر از 1 به این معنی است که یک فرد آلوده منتقل می کند این ویروس به بیش از یک فرد دیگر به طور موثر کمک به نمایی افزایش در تعداد موارد است.

پس از بازگشایی مدارس و مهد کودک, دانمارک همچنین از ثبت یک افزایش در نرخ اما در آن باقی می ماند کمتر از 1.

در ضمن بلژیک است که فقط اجازه خانواده ها به میزبان همان چهار نفر و فروشگاه ها برای بازگشایی, نگه داشتن چشم و نزدیک در چگونه است که آرامش اثرات تعدادی از موارد است.

“مردم در حال تغذیه با مستند” Vlieghe اذعان کرد. “آنها می خواهند به زندگی می کنند و دوباره آنها را می خواهید به ملاقات دوباره آن را می شود بسیار روی حیله و تزویر … به انجام این کار در میانه راه است.”

1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر شده است به عنوان مثال چگونه کاهش مستندات و اجازه تجمع جرم می تواند باعث مرگبارتر موج دوم.

“که کاملا به همین دلیل ما نمی خواهیم به حوادث دسته جمعی دوباره به سرعت” او گفت:.

جمهوری چک به نظر می رسد شجاعانه ترین است که تا کنون اجازه می دهد رویدادهای مراسم عروسی و خدمات کلیسا تا 100 نفر را به جای دوباره از دوشنبه.

یکی از اولین کشور در اروپا برای تحمیل پوشیدن ماسک صورت در همه جا, این کشور با بازیگران خود را به عنوان یک موفقیت در برخورد با شیوع.

سوئد قرار داده است به جلو رویکرد دیگر به عنوان تنها کشور در اتحادیه اروپا که نیست تعطیل عمومی زندگی است. آندرس Tegnell سوئد را اپیدمیولوژی دولت هشدار داده است که کشورهای دیگر است که باید اعمال مستندات می تواند بیشتر موارد در موج دوم به دلیل مردم کمتر شده اند در معرض این ویروس از در سوئد گفت: بار مالی.

این بدان معنا نیست که سوئد را در رسیدن به گله ایمنی که در آن ویروس متوقف می شود, پخش كردن, از آنجا که مردم کمتر مستعد ابتلا به آن هنوز نامشخص است که چه ایمنی به طول می انجامد. اما بیشتر مردم خواهد بود ایمنی بدن او معتقد است.

آمون که آژانس به میزبانی سوئد کاهش یافته است به نظر استکهلم استراتژی.

همه گیر می تواند در یک زمان بدتر. بهار گرم آب و هوا ساخته شده است که پایبندی به مستند چالش برانگیز و نزدیک شدن به تابستان است و مردم تعجب اگر آنها می تواند در تعطیلات این سال و در همه.

خطر ذکر شده توسط کارشناسان: همانطور که در سفر بازگشت از سفرهای اسکی گسترش این ویروس در سراسر اروپا در ماه فوریه گردشگران از بازگشت از تعطیلات ساحل مارس طلیعه چیزی بودن در یک موج جدید است.

این ایده از هزاران نفر از مردم در عبور از هر یک از دیگر در فرودگاه ها و هتل ها “باعث شده است بسیاری از سردرد” به Vlieghe.

“بنابراین ما باید به فکر می کنم دو بار در مورد باز شدن مرزها بدون هیچ گونه محدودیت بیش از حد سریع,” او گفت:. “چون که واقعا ما را به دردسر.”

هنوز هم با بسیاری از گردشگری وابسته به کشورهای فرسایش برای نجات بخشی از فصل تابستان کمیسیون اروپا در حال برنامه ریزی برای انتشار توصیه های روز چهارشنبه در نحوه آسانسور داخلی مرزها و اجازه می دهد به صورت امن از سرگیری حمل و نقل مسافر.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis برای مثال امید کشور خود قادر خواهد بود به استقبال گردشگران از ژوئیه ارائه آنها تست منفی برای عفونت موجود یا مثبت برای یک آزمایش پادتن است که ممکن است امیدوارم معنی آنها سیستم ایمنی بدن به ویروس.

اما نمونه اخیر نقطه به نقطه چگونه مشکل باز شدن مرزها می شود.

سفر به متهم شده است که برای آوردن موارد جدید عفونت در چین که در آن شیوع آغاز شده است. این کشور مرزهای خود را بسته در ماه مارس برای جلوگیری از واردات موارد از خارج از کشور پس از اعمال خشن و مستندات داخلی. اما شهروندان چینی از بازگشت از روسیه که در حال تجربه یک سنبله در موارد آورده اند پشت این ویروس به تازگی گفت: François Godement ارشد مشاور برای آسیا در انستیتو Montaigne در پاریس.

کره جنوبی دیده می شود به عنوان یک مدل برای استفاده از تست و تماس با ردیابی برای مهار این ویروس همچنین ممکن است ارائه یک درس در برخورد با موج دوم. در روز شنبه آن را به سرعت بسته کافه ها و رستوران ها در سئول پس از جدید عفونت خوشه پدید آمده است.

قبل از آن Godement گفت: ژاپن تنها شرق آسیا کشور ضربه موج دوم — در آن صورت به عنوان یک عود موارد داخلی. این شکست به دولت منجر به تحمیل یک وضعیت اضطراری و محدود شهرستانها بزرگ است.

به عنوان Godement آن را می بیند این مشکل ناشی از مقامات ساخت برخی از اشتباهات به عنوان اروپا در ابتدا انجام داد: عدم اجرای اقدامات در فرودگاه ورود; به هیچ تست و امتناع به ردیابی تماس ها با توجه به نگرانی های حریم خصوصی.

سنگاپور در مقابل عهده آن اقدامات است. اما مقامات نادیده گرفته میلیون مهاجر کارگران مهمان زندگی در خوابگاه شلوغ. به عنوان دولت شهر بود و گرفتن عفونت در جامعه تحت کنترل این تعداد در خوابگاه منفجر شد, یادداشت جرمی Lim, the co-مدیر بهداشت جهانی در دانشگاه ملی سنگاپور در دانشکده بهداشت عمومی.

با کارگران در تعامل با جامعه گسترده تر هر روز با رفتن به کارهایی مانند تمیز کردن خیابان دولت تا به حال برای تحمیل یک مستند برای کاهش تماس با ما به حداقل Lim گفت.

اروپا باید از آن یاد درس و برای تماشای آن شهری فقیر با توجه به Lim.

ایرلند به نظر می رسد به رسمیت شناخته شده است که خطر برنامه ریزی تمرکز بیشتر بر تست در گروه های به حاشیه رانده شده در دوبلین.

هر آژانس بهداشت عمومی در جهان باید با هل دادن پیام در شستن دست ها, اجتماعی, فاصله و با پوشیدن ماسک صورت با توجه به Lim.

و کشورهای نباید از بین بردن موقت بیمارستان به عنوان “هنوز خیلی زود در Covid داستان,” او گفت:.

در ضمن بلژیک Vlieghe در حال حاضر در حال کار بر روی یک طرح را برای reconfinement که او در مقایسه با خروج اضطراری از ساختمان. مقامات خواهد شد و هدف برای تشخیص عفونت خوشه حق دور او گفت: آیا در مدارس و کارخانه ها و یا روستا. به نوبه خود آنها می توانید تصمیم بگیرید که آیا محلی یا ملی اقدامات باید تحمیل شود.

نکته مهم این است که نظارت بر سیستم در محل به منظور بالا بردن زنگ, چیزی, تحت ساخت و ساز در بسیاری از کشورهای دیگر و همچنین او اضافه شده است.

\

در ضمن وجود دارد که در حال نگرانی خود را از عدم وجود تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است که نه به طور کامل حل شد در بسیاری از کشورهای اروپایی. اما این بهبود پس از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر که کشورهای انتظار نداشتم که چنین تعداد زیادی از موارد آمون گفت.

با یک چشم و در خطر موج دوم دولت ها در سراسر این قاره هنوز در تلاش به سطح شیب دار تا تعداد آزمون ها; تماس با معرفی برنامه ردیابی و افزایش ظرفیت در واحد مراقبت های ویژه برای مقابله با شدید Covid-19 موارد او اضافه شده است.

این ECDC همچنین در حال کار بر روی یک مدل به دنبال احتمال پیشرفت بیماری همه گیر در هر کشور, و چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد تقاضا برای دارو در بیمارستان های مختلف. بسیاری تا به حال ترس از کمبود داروهایی مانند مسکن ها و آرام بخش ها در اوج بحران در اوایل ماه آوریل.

کمیسیون اروپا برای آن است که هنوز هم مشغول به کار در هماهنگی مشترک تهیه تجهیزات حفاظتی و هواکش. بروکسل نشده است موفق در ارائه آنها را به سرعت به کشور بیشترین نیاز اما امیدوار است که آنها هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد در آینده امواج.

برخی از ذخایر استراتژیک از مواد محافظ در حال حاضر ساخته شده است و روش در محل برای مقابله با Covid-19 بيمار در صورت موج بعدی Vlieghe گفت.

اما به دلیل شیوع این بیماری شده است تا حادثه و تخلیه برای بخش بهداشت و درمان “آن را نباید بیش از حد به زودی,” او اضافه شده است.

تا زمانی که یک واکسن است توسعه یافته “از آن خواهد شد کمی مانند رانندگی و ترمز و رانندگی و ترمز و مراقب بودن” او گفت:.

این مقاله بخشی از سیاسی‘s premium سیاست سرویس: نرم افزار مراقبت های بهداشتی. از دارو قیمت گذاری, EMA, واکسن, داروسازی و تخصصی ما روزنامه نگاران شما در حفظ و در بالای موضوعات رانندگی مراقبت های بهداشتی در دستور کار سیاست. ایمیل [email protected] برای تعریف محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>