“من همچنان به استرس به دوستان من در اروپا و … که در آمریکا نگرانی ها در مورد پکن تجاری و نظامی گسترش باید نگرانی های خود را به عنوان به خوبی گفت:” وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper | Christof Stache/خبرگزاری گتی ایماژ

واشنگتن هشدار داده اند که هواوی یک اسب تروا برای پکن برنامه های توسعه.

توسط

به روز شده

مونیخ – اختلاف بین ایالات متحده و کلید متحدان اروپایی بر سر اینکه آیا برای نصب نسل بعدی ارتباطات از راه دور دنده از چین شکست را به باز کردن دوباره در شنبه افشای تعمیق شکاف در حال حاضر مملو اطلس ارتباط بیش از چگونه به پاسخ به پکن در حال رشد نفوذ است.

واشنگتن شده است prodding متحدان اروپایی برای ماه برای خرید 5G تجهیزات از هواوی با این استدلال که این شرکت یک اسب تروجان است که خواهد که اجازه می دهد چین به شیر و خرابکاری در شبکه خود را.

در حالی که تصدیق آن خطرات بسیاری از کشورهای اروپایی مشاهده Huawei به عنوان یک جایگزین شایسته برای رقابت ارائه شده است. آنها همچنین نگرانی در مورد در دراز مدت عواقب مسدود کردن شرکت چینی داده شده در اروپا در حال رشد اعتماد در تجارت با چین.

“من همچنان به استرس به دوستان من در اروپا و … که در آمریکا نگرانی ها در مورد پکن تجاری و نظامی گسترش باید نگرانی های خود را به عنوان” وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper گفت: در بسته اتاق در مونیخ, کنفرانس امنیتی سالانه جمع ارشد دفاع و سیاست خارجی تصمیم گیرندگان.

این اظهارات به دنبال انگلستان اعلام هفته گذشته که آن را اجازه می دهد Huawei در واشنگتن با وجود مقاومت. آلمان نیز بحث که آیا برای باز کردن درهای خود را به Huawei یک گام مقامات در برلین می گویند در حال حاضر بیشتر احتمال دارد زیر و انگلستان حرکت می کند.

Esper هشدار داد که اگر اروپا نادیده گرفته و از تماس آن را در معرض خطر تضعیف ناتو داد.

“اگر ما را درک نمی کنند تهدید و ما اصلا چیزی در مورد آن انجام و در پایان روز آن می تواند سازش چیست موفق ترین اتحاد نظامی در تاریخ,” او گفت:.

با وجود استارک شعارهای مقامات آمریکایی متوقف کوتاه تجدید تهدید برای محدود کردن تبادل اطلاعات با متحدان اروپایی اگر آنها را نادیده آمریکا تماس بگیرید.

رابرت بلر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حکومت بین المللی 5G, سیاست, خواست دولت بریتانیا به یک “نگاه سخت” در تصمیم خود اما به خبرنگاران گفت: در مونیخ وجود دارد خواهد بود “هیچ فرسایش” در ایالات متحده امریکا همکاری های اطلاعاتی با انگلیس حتی اگر آن پیش می رود با برنامه.

مخلوط سیگنال های منعکس کننده مشکل آمریکا چهره در تلاش برای گول زدن متحدان آن به رویکرد خود در چین است.

تا زمانی که ایالات متحده می تواند در حال حاضر اروپا با یک جایگزین مناسب برای Huawei که چالش خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند.

“شما فقط می توانید می گویند: “آیا خرید هواوی’ بدون ارائه چیزی در جای خود” خود Ilves سابق رئیس جمهور استونی گفت: در حاشیه این کنفرانس است.

او پیشنهاد کرد آمریکا پیشنهاد برای کمک به یارانه نوکیا و اریکسون و هواوی اروپا رقبا در 5G.

یک مسئله عمیق تر است متفاوت ادراک از تهدید چین به شمار است. Esper گفت: غرب باید “بیدار به چالش های ارائه شده توسط چین دستکاری دیرینه بین المللی بر اساس قوانین ،

اما بسیاری از مقامات اروپایی — به خصوص کسانی که مشتاق به جذب سرمایه گذاری چین — موافق نیست. آنها می خواهند اروپا به دادگاه و چین به دنبال روابط نزدیک تر یک پیشنهاد ملاقات با زنگ در واشنگتن در سیاست خارجی ایجاد.

“اروپا را درک نمی کند بنیادین طبیعت از چین و رابطه بین کسب و کار چینی و حزب دولت” گفت: Daniel ماکل رئیس موسسه بین المللی جمهوریخواهان در واشنگتن مستقر در سازمان است که به دنبال ترویج دموکراسی در سراسر جهان است. “آنها نیاز به بزرگنمایی و قاب.”

این مقاله بخشی از سیاسی‘s فناوری برتر در پوشش سیاست: فن آوری نرم افزار. ما کارشناس روزنامه نگاری و مجموعه ای از سیاست هوش ابزار اجازه می دهد تا شما را به یکپارچه جستجوی آهنگ و درک تحولات و ذینفعان شکل گیری اتحادیه اروپا, تکنولوژی, سیاست, و رانندگی تصمیم گیری تأثیر خود را در صنعت. ایمیل pro@politico.eu با کد ‘فناوری’ به صورت افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de