مقامات اروپایی’ تغییر مشاوره در صورت ماسک می افزاید: به سردرگمی در coronavirus بحران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در اروپا مردم با پوشیدن ماسک در روزهای اولیه از coronavirus همه گیر شد و اغلب ملاقات با عجیب و غریب به نظر می رسد. در حال حاضر جزر و مد به نظر می رسد تغییر راه خود را.

در حالی که اکثر کشورهای غربی’ مقامات نمی در ابتدا توصیه می کنیم تمرین برای جمعیت عمومی متعدد دولت از جمهوری چک به ایالات متحده در حال حاضر ملزم یا توصیه هر کس خود را برای پوشش دهان و بینی.

متفاوت رسمی ارشاد در سراسر اتحادیه اروپا را ترک کرده است شهروندان اشتباه, کمک به یک تصور کلی است که پایه هماهنگی در بلوک گم شده بود در اوج یک بحران بزرگ بهداشتی.

از زمان شروع این بیماری همه گیر سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: ماسک صورت توان تنها توسط کسانی که در حال حاضر بیمار و کسانی که مراقبت از آنها.

اما با توجه به این که مردم می تواند عفونی بدون نشان دادن علائم و همه باید پوشیدن یک به عنوان یک احتیاط طرفداران اندازه گیری استدلال می کنند.

در میان آنها کشورهای اروپایی مانند جمهوری چک و اسلواکی و اتریش و بلغارستان که هم اعمال شده یا توصیه می شود پوشش.

در مقابل رهبران در کشورهایی مانند آلمان, فرانسه و بلژیک شده اند محتاط چسبیده به باریک دستورالعمل.

در حال حاضر که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به تازگی نشان داد که این سازمان موضع ممکن است تغییر کند.

“،در ادامه به بررسی پتانسیل استفاده از ماسک ها به طور گسترده تر برای کنترل COVID-19 انتقال در سطح جامعه” او گفت:, و اضافه کرد که شواهد و مشاوره در حال تحول است همراه با این بیماری همه گیر.

تغییر در توصیه ها و هشدارهای که آمده اند با آن نه تنها اشتباه مردم آن نیز موجب سوء ظن است که بهداشت عمومی دستورالعمل به تصویب رسید از دلایل عملی به جای منطق علمی.

برخی گمان می برند جهانی کمبود تجهیزات حفاظتی رانده است که مشاوره در برابر پوشیدن آنها در جامعه به ترک آنها را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. این سازمان منجر به سلامت شرایط اضطراری برنامه مایکل رایان را رد کرده است که ادعا می کنند.

در سطح ملی و نایاب از تجهیزات پزشکی نیز موجب اختلاف در موضوع است.

در فرانسه به اصطلاح استراتژیک سهام از ماسک های تشکیل شده در 2000s — زمانی که دولت می ترسید یک همه گیری آنفولانزای مرغی — کاهش یافت رفتن از 1,4 میلیارد واحد در سال 2012 به 150 میلیون دستگاه در سال 2020 روزنامه JDD گزارش شده است.

نخست وزیر ادوارد فیلیپ پنج شنبه تا به حال بارها و بارها در دفاع از سیاست دولت در زمان نخست تلویزیون. “به محض این که ما متوجه است که وجود دارد خواهد بود نیازهای مهم ما سعی در افزایش ملی ما [تولید] ظرفیت… و همچنین به عنوان خرید در خارج از کشور به ماسک نیاز داریم” او گفت:.

بیشتر مشاوره خاص مانند چه نوع ماسک شمارش به عنوان حفاظت منتقل شده بیش از حد.

نه محروم مراقبت های بهداشتی کارگران از ماسک جمهوری چک گفت: هر گونه مواد پنبه را انجام دهد تا مردم با استفاده از خورده bandanas و روسری در سراسر چهره خود و یا شروع به استفاده از ماسک های خانگی — اگر چه علم هنوز در مورد اینکه آیا آنها تفاوت واقعی.

آلمان با اقتدار در بیماری های عفونی موسسه کخ رابرت (RKI) دارای بهینه سازی توصیه های خود را در ماسک پوشیدن می گویند که ساده ماسک محافظ می تواند به کاهش خطر آلوده کردن شخص دیگر توسط سرفه و عطسه یا صحبت کردن.

“پارچه ماسک ممکن است کمک به نگه داشتن قطرات در هنگام سرفه و یا صحبت کردن … اما آنها نه کمک به محافظت از پوشنده لباس خود را” موسسه رئیس Lothar Wieler به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد استقبال از پارچه روی دهان و بینی ایده گفت: در روز دوشنبه که با پوشیدن یک روسری بر چهره می تواند کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

در اروپا بخش در مورد این مسئله هستند بر روی صفحه نمایش کامل در کشور و یا در سطح محلی.

جمهوری چک و اسلواکی رفت و گفت: همه باید آنها را می پوشند ، اتریش توصیه می کند مردم باید آنها را می پوشند که در سوپر مارکت ها (که آنها را فراهم می کند).

بلغارستان در این هفته گذشت منظور تحمیل تعهد به پوشیدن ماسک صورت تنها به لغو آن روز بعد بیش قانونی شکایت و خواسته است که دولت فراهم می کند و ماسک. با پوشیدن ماسک در حال حاضر فقط یک توصیه وزارت بهداشت گفت: POLITICO.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز چهارشنبه گفت: وجود شده است و “اجماع گسترده” در میان دولت فدرال وزیران است که باید وجود داشته باشد هیچ الزامی برای مردم به پوشیدن ماسک محافظ. اما آلمان در شهر ینا تحمیل چنین اندازه گیری.

بلژیک فدرال وزیر بهداشت Maggie De Block گفت: ظهور ماسک با استفاده از یک پاسخ عاطفی “را به عنوان اگر در حال انجام چیزی است که ارائه می دهد حفاظت” VRT گزارش شده است.

در برخی از کشورها که نمی توان آنها را اجباری عمل کرده است با این وجود تبدیل شدن به استاندارد است. در ایتالیا, کسانی که نه با پوشیدن ماسک شده اند مورد آزار و اذیت و یا حتی مورد ضرب و شتم رسانه های محلی گزارش.

یاکوب هانکه, پائولا Tamma سیلویا Sciorilli Borrelli, Maïa de La Baume, Rym ممتاز ضیا Weise, Hanne Cokelaere و سیمون ون Dorpe کمک گزارش.

این داستان به روز شده است.

این مقاله بخشی از سیاسی‘s premium سیاست سرویس: نرم افزار مراقبت های بهداشتی. از دارو قیمت گذاری, EMA, واکسن, داروسازی و تخصصی ما روزنامه نگاران شما در حفظ و در بالای موضوعات رانندگی مراقبت های بهداشتی در دستور کار سیاست. ایمیل [email protected] برای تعریف محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>