اروپا نخبگان skewered برای مستند استانداردهای دوگانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک قانون برای آنها. دیگری برای بقیه از ما.

به عنوان انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون و دستیار ارشد خود دومینیک کامینگز را کشف کرده اند تا هزینه های خود را با افکار عمومی بر مو باعث نفاق شارژ از استانداردهای دوگانه است که در حال حاضر اکثر سمی در سیاست است.

Brexit متفکر کامینگز شده است پلاریزه رقم برای سال. اما آیات بیش از آخر هفته که او ظاهرا شکست مستند قوانین رفته اند بسیار بد با بسیاری از استرالیایی ها بدون در نظر گرفتن که در آن خود را سیاسی وفاداری دروغ است.

PM در دفاع از اقدامات خود را مشاور روز یکشنبه گفت که او عمل “مسئولانه و قانونی” ظاهرا محاسبه که خشمگین سیاسی, واکنش خواهد بود ارزش آن را حفظ کنند و خدمات خود را مورد اعتماد ترین مشاور.

اما آن را نه فقط در انگلستان است که درک از استانداردهای دوگانه برای قدرتمند مشتعل است یک واکنش تند و تیز. سیاستمداران و مقامات مستند نادیده گرفتن قوانین را تحریک شهروندان در سراسر اروپا است. برخی از آنها تصمیم گرفته اند که درخواست برای بخشش یک استراتژی بهتر از تلاش برای تخریب آن است.

اتریش رئیس جمهور الکساندر ون der Bellen عذرخواهی کرد روز یکشنبه پس از او و همسرش گرفتار شده بودند توسط پلیس شکستن قوانین منع رفت و آمد در یک رستوران.

این کشور coronavirus محدودیت ها عبارتند از اجباری شدن از رستوران ها و کافه ها در 11 p. m., اما پلیس گفت: این زن و شوهر هنوز هم تا به حال نوشیدنی در جدول خود را پس از نیمه شب Van der Bellen گفت در توییتر که او رفته بود به غذا خوردن برای اولین بار پس از مستند آغاز شد و با همسر و دو دوستان است.

“ما از دست پیگیری از زمان در حالی که چت و متاسفانه نادیده گرفته شده ساعت,” او نوشت. “من صمیمانه پوزش می طلبیم. این یک اشتباه بود. اگر رستوران میزبان دچار هر گونه آسیب از این من مسئولیت آن را.”

Van der Bellen را كه آمد روز پس از صدراعظم اتریش Sebastian Kurz بود مجبور به عذرخواهی ظاهر می شود آشکار در میان یک جمعیت از مردم در یک روستا در نزدیکی مرز آلمان.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید طرح” Kurz گفت: بعدها تصدیق کرد که برخی از مردم تا به حال موفق به عمل اجتماعی فاصله.

در اوایل این ماه در آلمان لیبرال FDP رهبر حزب مسیحی ویلانوا گرفتار شد آغوش یک دوست خارج Borchardt یک رستوران که در مورد برلین نخبگان.

پس از این حادثه به طور گسترده ای گزارش شده در رسانه های آلمان, Lindner عذرخواهی در توییتر.

“خود به خود وداع در آغوش گرفتن در روز جمعه یک اشتباه بود, به عنوان آنها رخ می دهد متاسفانه در میان دوستان پس از خصوصی شب,” او گفت:. “این عمدی نیست … در پایان ما همه انسان هستند. من متاسفم!”

ویلانوا بود و نه سیاستمدار آلمانی به نقض coronavirus قوانین.

زودتر Saxony دولت برتر مایکل Kretschmer کشف شد درگیر شدن در یک بحث با معترضان در درسدن بدون پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که تورینگن دولت برتر Bodo Ramelow اعتراف به داشتن شکسته قوانین زمانی که او با حضور در مراسم تشییع جنازه یک همسایه. نه هر سیاستمدار شکسته است قوانین وقتی که می آید به مجالس ترحیم/ آن نازل شد در روز دوشنبه که از نخست وزیر هلند درگذشت May 13 بود اما او قادر به دیدار او در هفته های آخر.

در ضمن در رومانی هزاران نفر از مردم با حضور در تشییع جنازه اسقف اعظم Pimen Zainea از سوچاوا و ردوتس هفته گذشته است.

برخی از عزاداران حتی بوسید تابوت.

با توجه به رسانه های محلی رومانیایی کلیسای ارتدوکس قبلا به دست آمده به ویژه تایید از وزارت شرایط اضطراری و موسسه ملی بهداشت عمومی.

برخی از رومانیایی ها واکنش نشان داد و با عصبانیت به اخبار زیرا COVID-19 قوانین در کشور موظف است که تشییع می توانید پیش بروید و تنها با حداکثر هشت شرکت کنندگان.

ماه گذشته در لهستان, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki و بسیاری دیگر از مقامات از حکم قانون و عدالت حزب (PiS) جمع آوری شده به مناسبت سالگرد مرگ در این کشور پس از آن رئیس جمهور لخ Kaczyński در سقوط هواپیما در سال 2010.

در این تاج گل-تخمگذار مراسم نه نخست وزیر و نه دیگر مقامات پوشیدن ماسک یا اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل.

همان روز Jarosław Kaczyński رهبر PiS و برادر دوقلو از لچ گرفته شده توسط خودروسواری بزرگ به ورشو گورستان در زمانی که گورستان بسته شد برای شهروندان به طور منظم. نارضایتی مردمی با ظاهری دو استاندارد در بر داشت صوتی در یک طنز آهنگ poking سرگرم کننده در Kaczyński به نام “درد خود را بزرگتر از من است.” پس از آن کاهش یافته و از لیست پخش یک دولت کنترل ایستگاه های رادیویی در برخی از آنچه در این کشور را به عنوان یک عمل سانسور.

در عین حال یکی دیگر از بحث برانگیز حادثه نخست وزیر در هفته گذشته خوردند در تازه بازگشایی رستوران بدون حفظ 1.5 متر اجتماعی فاصله گرفتن حکومت.

او توضیح داد: بیش از آخر هفته که “یک فاصله خاص پیشنهاد شده است اما لازم نیست” توسط دولت را coronavirus قوانین بود اما بعد از آن در تضاد با سخنگوی دولت گفت که Morawiecki شده بود “اطلاعات غلط” در مورد دستورالعمل.

اسپانیایی معاون رئیس جمهور پابلو ایگلسیاس انتقاد قرار گرفته بود در ماه مارس برای شکستن خود انزوا توصیه و تبدیل به جلسات دولت است. Iglesias شریک برابری وزیر ایرنه مونترو حال آزمایش مثبت برای coronavirus و در قرنطینه در آن زمان منجر به نگرانی که Iglesias می تواند سهوا آلوده دیگر اعضای دولت در جلسات هفتگی.

در ماه آوریل او همچنین محکوم به نادیده گرفتن دولت توصیه هایی برای ماسک صورت و رفتن به سوپرمارکت های محلی خود را بدون.

و هفته گذشته مراسم تشییع جنازه خولیو Anguita سابق رهبر حزب کمونیست اسپانیا جلب هزاران نفر از مردم این شهرستان در اسپانیا کوردوبا. Anguita که در خدمت به عنوان شهردار کوردوبا از سال 1979 تا 1986 درگذشت غیر منتظره از یک حمله قلبی در مارس 16.

صحنه های از جمعیت حضور در تشییع جنازه او باعث قابل توجهی از خشم در میان بسیاری از اسپانیایی ها که شکایت کرده است که اجتماعی فاصله بود و نه پایبند به در بزرگ مراسم است. بسیاری از مردم عادی که فوت کرده اند در هفته های اخیر تا به حال به خاک سپرده شود در تنهایی با خانواده عضو قادر به شرکت در.

Jan Cienski کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>