اروپا را راست می داند که چگونه به هدر خوب بحران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Coronavirus همه گیر باعث تلخ بخش در اتحادیه اروپا به ارمغان آورد مرزها — و باید یک هدیه فوق العاده ملی Euroskeptics.

به جای این ویروس به اشتباه پا به راست در سراسر این قاره که تا حدودی توضیح می دهد که چرا هیچ مقیاس بزرگ اروپایی معادل چندان دور حداقل — به آمریکا ضد قفل جنبش اعتراضی است که egged در توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

شده اند وجود دارد جدا اعتراضات اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات از جمله در ایتالیا در روز شنبه که در آن neofascist Forza Nuova برگزار شد سبک آمریکایی “آزادی” تظاهرات در روز آزادی که نشانه شکست بنیتو موسولینی فاشیست. در عید پاک آنها را اشغال چند کلیساها که بسته شد به دستور دولت و پاپ.

در برلین حدود 1000 نفر — در میان آنها راست فعالان و توطئه theoretics — با حضور در یک تجمع غیر قانونی در مقابل این مستند در روز شنبه.

اگر در حال پارلمانی که رشد کرده در پای صندوقهای رای و در سطح محلی در سال های اخیر در یک موج پوپولیسم در اروپا شکست خورده اند برای پاسخ با وحدت و یا اعتقاد به این عجیب و غریب از دولت های اتحادیه اروپا سفارش نوع مرز تعطیلی و ضد مهاجرت کنترل است که آنها تنها تصور در وحشی ترین رویاهای خود را.

در حالی که راست احزاب که عمدتا در مخالفت تا حد زیادی تلاش برای پیدا کردن یک پیام منسجم در ویروس ها و در برخی موارد سقوط در نظر سنجی احزاب اصلی در دولت بهره مند از “rally ’round the flag” اثر دیده می شود در زمان بحران.

این هم درست است برای ملی احزاب جناح راست که در دولت از جمله در لهستان و مجارستان که در آن آنها به دست آورده اند حمایت — در مجارستان مورد با وجود بحث قدرت گرفتن توسط نخست وزیر ویکتور وزیر.

در اوایل بحران از جناح راست احزاب مخالف تلاش برای استفاده از همه گیر به استوک ترس از مهاجرت هشدار داد که پناهجویان را به این ویروس به اتحادیه اروپا. که بحث شکست خورد زمانی که از آن پدید آمده است که اروپا خود را به تبدیل شدن به یک جهانی coronavirus نقطه داغ با توجهی بیشتر موارد از آفریقا ،

در آلمان جایگزین برای آلمان (AfD) در ابتدا در زمان یک صفحه از مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار با کم اهمیت جلوه دادن خطر این ویروس: AfD مجلس اکسل Gehrke بود که این حزب سخنگو برای سیاست های بهداشتی تا زمانی که او در سمت چپ موقعیت در ماه اکتبر به دلیل بیماری نوشت: اخیرا در اواخر ماه مارس در یک پست وبلاگ که coronavirus بود “آشکارا خفیف تر از ویروس آنفلوانزا” و صحبت از “عظیم جعلی از سال است.”

اما چنین موقعیت ثابت منفور با آلمانی است که تا حد زیادی پشت دولت پیشگیرانه در پاسخ به این ویروس و همچنین در AfD نفوذ برخی از نمایندگان مجلس تحت فشار قرار دادند برای گرفتن خطر ابتلا به این ویروس بیشتر به طور جدی.

در اوایل ماه آوریل این حزب اتخاذ یک موقعیت کاغذ این بار انتقاد از دولت برای داشتن واکنش بیش از حد دیر به این بیماری همه گیر. این مقاله استدلال کرد که اقدامات اولیه توسط مقامات اجتناب می تواند نیاز به خاموش کردن و با انتقاد از “عظیم دخالت در حقوق اساسی است.”

این AfD پرداخت می شود برای آن سستی پاسخ دست حدود 4 درصد از آغاز سال و در حال حاضر انتهایی در حدود 10 درصد پایین ترین نرخ محبوبیت در دو و نیم سال است.

در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا احزاب جناح راست در صورت مشکلات مشابه: اسپانیا Vox دهکدهای از دست داد و در حدود 2 درصد در نظر سنجی پس از آغاز سال است و در حال حاضر در حدود 14 درصد هر چند آن را به دقت باقی مانده سومین نیروی سیاسی است.

Vox دارای موقعیت خود را به وضوح در مخالفت با دولت’ مستند اقدامات برچسب فرناندو سیمن دانشمند مسئول اسپانیا پاسخ اضطراری یک “بیمار روانی” و پر کردن طرح دعوی در دادگاه علیه دولت و تلاش برای سرکوب حقوق اساسی بشر در طول بحران.

در ایتالیا در حالی که تصویب اعتبار برای نخست وزیر جوزپه کونته باید صعود به عنوان بالا که 71 درصد خود را برای دست زدن به بحران راست لیگ دهکدهای از دست حدود 4 درصد از ابتدای سال, هر چند آن را هنوز هم خواهد آمد اول اگر انتخابات برگزار شد فردا.

اما این نه دلسرد لیگ راست گروه از جمله نئو-فاشیست مانند Forza چای و Casapound جنبش از خود را متضاد با رویکرد دولت در زمان بحران.

سیمون دی استفانو یکی از رهبران Casapound گفت: سیاسی خود را در گروه پشتیبانی از پیشنهاد تحریم از coronavirus تماس با ما-ردیابی برنامه Immuni که دولت در حال آزمایش برای کنترل گسترش بیماری است.

“[این] است که غیر قابل قبول نقض آزادی فردی” دی استفانو گفت.

دور از احزاب راست در اروپا هستند نه همه هل دادن در برابر مستند محدودیت: در هلند که در آن دولت را انتخاب کردند یک مقدار آرام تر رویکرد توسط بسته شدن کافه ها و رستوران ها اما نگه داشتن مغازه ها باز شده اند مخالف میخ سرپهن کوچک.

تیری Baudet رهبر پوپولیستی فروم برای دموکراسی و گیرت ویلدرز رهبر حزب راست PVV را با انتقاد از دولت برای بودن بیش از حد سهل انگار و ویلدرز حتی متهم نخست وزیر Mark Rutte از “بازی رولت روسی” با سلامت هلندی ،

در سراسر مرز در بلژیک هلندی زبان منطقه فلاندر راست Vlaams Belang تا به حال شده است در یک رول پس از آمدن دوم در انتخابات منطقه ای در سال گذشته است. در حال حاضر از آن جدا شده و بدون صدا در مناظره پس از تمام احزاب دیگر اما Vlaams Belang و چپ افراطی تصمیم به بازگشت به بلژیک دولت اقلیت را همه گیر پاسخ.

“ما از اقدامات لازم و فوری برای مقابله با بحران بهداشت اما همچنان بحرانی صدا” Vlaams Belang رهبر تام ون Grieken گفت سیاسی. “مجلس نباید کنار چون از این بحران است. با توجه بلژیک دارای بالاترین مرگ و میر سرانه وجود دارد قطعی سوال مهم به خواسته می شود.”

برخی از گروه های جناح راست از جمله ایتالیا لیگ و ملی فرانسه تجمع کرده اند با توسل به آن سعی و اعتماد تاکتیک سرزنش اتحادیه اروپا در این مورد برای عدم در پاسخ به بدترین بحران بهداشتی به آمار اروپا در یک قرن و فاقد همبستگی با بدترین متاثر از کشورهای عضو یعنی ایتالیا و اسپانیا.

“اتحادیه اروپا است اثبات می شود کاملا ناتوان” گفت: Nicolas Bay ملی تجمع هیئت پارلمان اروپا. “این کمیسیون می تواند پیش بینی کرده اند [این بحران]. آن را تا به حال این ابزار در اختیار آن مطلع شد و آیا هر چیزی در مورد آن.”

خلیج استدلال کرد که زمان اقدامات انجام شده توسط اتحادیه اروپا برای حل Coronavirus بحران ارائه “کمی ارزش افزوده است.”

صحبت در پارلمان اروپا بحث هفته گذشته کمیسیون اروپا معاون اول رئیس جمهور فرانس تیمرمانس متهم Euroskeptics از نفاق.

“اجازه دهید من در اشاره به نوع خاصی از طنز: کسانی که قوی رزرو در برابر پروژه اروپایی به طور کلی چه کسی می توانست گریه ویران کرده بود اتحادیه اروپا تا کنون در نظر گرفته که مایل به شايستگی در زمینه مراقبت های بهداشتی و چه کسی می توانست مقاومت است که با تمام معنی آنها در حال حاضر گریه ویران که اروپا نیست اقدام در این زمینه” تیمرمانس گفت.

که در آن به راست در طول تاریخ شده است قادر به دست آوردن کشش است در نارضایتی مردمی در طول زمان مشکلات اقتصادی و بیکاری توده — و اروپا است که به عنوان رکود اقتصادی در ابعاد تاریخی در ماه های آینده به عنوان یک نتیجه مستقیم از اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

با صندوق بین المللی پول در حال حاضر پیش بینی 7.5 نقطه انقباض برای حوزه یورو احزاب جناح راست ممکن است پیدا کردن یک باز با تصرف در اروپا’ اجتناب ناپذیر اضطراب در مورد چشم انداز بسیار واقعی از شرکت های شکست و مشکلات اقتصادی.

در آلمان AfD در تلاش است تا موقعیت خود را به عنوان صدای مردم که نگران اقتصادی ویران احتمالا بیشتر از آنها ترس برای سلامت عمومی است.

“ما نیاز به بحث در مورد این سوال که چه اقداماتی در برابر این بیماری همه گیر شروع خواهد شد به علت آسیب بیشتر از همه گیر خود” الکساندر Gauland یکی از دو رهبر از AfD را با گروه های سیاسی در مجلس گفت: مجلس در روز پنج شنبه.

این گروه معاون رهبر سباستین Münzenmaier از دولت خواست فورا باز کردن رستوران ها, هتل ها, مغازه ها, تئاتر و دیگر اماکن عمومی ارائه شده این موسسات می تواند تضمین لازم اجتماعی فاصله.

“هر روز جان شهروندان جلو آمده و التماس ما و به خصوص شما [دولت] برای آرامش از اقدامات به طوری که آنها می توانید سعی کنید برای صرفه جویی در خود را پس از پر رونق کسب و کار و شرکت او گفت:” در مجلس. “به بسیاری از مردم سخت کوش در این کشور در نهایت یک دیدگاه دوباره.”

گزارش اضافی توسط Kalina Oroschakoff, Eline Schaart کورنلیوس Hirsch, هانا رابرتز و Aitor هرناندز-مورالس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>