در اروپا رایگان-سفر منطقه ثابت می کند سخت به راه اندازی مجدد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فراموش نکنید شنگن. خوش آمدید به 1980s.

آزاد اروپا-سفر منطقه ساخته شده از 22 کشور اتحادیه اروپا به اضافه نروژ, ایسلند سوئیس و لیختن اشتاین دچار نزدیک به مرگ تجربه زمانی که اکثر کشورهای عضو ابقاء مرز چک در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus.

که مجاز و تحت قوانین شنگن اگر کشورهای تحت یک “تهدید جدی به سیاست های عمومی و یا امنیت داخلی” اما وجود دارد هیچ نشانه ای از چگونه آن را به زندگی است. این چیزی است که کمیسیون به دنبال آدرس در یک بسته به روز چهارشنبه به تصویب رسید صدور دستورالعمل به کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مورد نحوه آسانسور داخلی مرزها و محدودیت های مسافرتی.

آن را عمیقا موضوع حساس برای کشورهایی مانند یونان و ایتالیا و اسپانیا که با تکیه بر احیای گردشگری برای کمک به نجات اقتصاد خود را.

“آن را مانند سفر در ماشین زمان به تاریک و دور گذشته است. ما در حال حاضر نیاز به بازگشت به آینده. بازگشت به حالت عادی است و ما نیاز به انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان وضعیت سلامت اجازه می دهد تا آن را” خانه امور کمیسر Lauren جوهانسون گفت: مجلس در هفته گذشته.

این کمیسیون حاضر خواهد شد یک گام دو رویکرد با توجه به پیش نویس ارتباطی دیده می شود سیاسی. اول کشور با مقایسه وضعیت اپیدمیولوژیک به عنوان ارزیابی توسط مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری باید آسانسور محدودیت های مسافرتی بین خود ارائه آنها هنوز هم احترام اجتماعی فاصله. این امر برای مثال به نظر می رسد به علت مشکلات یونان در آوردن گردشگران انگلیسی به دلیل coronavirus شده است به مراتب بیشتر و شدید در انگلستان

تنها در مرحله دوم سفر می تواند در سراسر منطقه شنگن و فراتر از آن.

در حال حاضر, سفر منطقه یک درهم و برهم کردن از یک طرفه مرز تعطیلی دو جانبه گردشگری موافقت نامه و رایگان-حرکت حباب.

“وجود دارد مقدار زیادی از تکه تکه شدن در یک بازار در حرکت آزاد افراد و کالا گفت:” پترا De Sutter, صندلی بازار داخلی کمیته از پارلمان اروپا. بازگرداندن عملکرد شنگن آسان نخواهد بود چرا که “ما واقعا در لبه تنش بین شایستگی از اتحادیه اروپا و کشورهای عضو است.”

برخی از کشورها در حال ایجاد رایگان-جنبش خوشه. لیتوانی و لتونی و استونی در هفته گذشته توافق به لغو محدودیت های مسافرتی و تعهد به انجام دو هفته قرنطینه خود به عنوان شهروندان این جمعه. مردم از بازگشت از کشورهای دیگر هنوز هم مورد نیاز خواهد به خود منزوی.

“ما توافق کردیم که هر سه کشورهای بالتیک باید به اندازه کافی پیشتر گسترش coronavirus. ما همچنین اعتماد هر یک از دیگر مراقبت های بهداشتی و سیستم های” لیتوانیایی نخست وزیر Saulius Skvernelis توضیح داد: این تصمیم در Facebook.

بالتیک حباب می تواند گسترش به کشورهای نگاهی به اضافه لهستان و فنلاند به خود رایگان-سفر منطقه.

فرانسه و انگلیس توافق کرده اند که اجازه می دهد تا مسافران از فرانسه قرنطینه-سفر رایگان در سراسر کانال انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در یک بیانیه مشترک در روز یکشنبه ، این نبود تایید توسط انگلستان استراتژی خروج منتشر شده دوشنبه.

کمیسیون اروپا انتظار دارد که انگلستان “اعمال می شود همان نوع معافیت به مهاجران از دیگر کشورهای عضو که در یک شبیه اپیدمیولوژیک وضعیت به فرانسه” یک سخنگوی کمیسیون روز سه شنبه گفت که این امر می تواند غیر قانونی تحت قوانین اتحادیه اروپا به تبعیض بر اساس ملیت. این امر با این حال ممکن است به تبعیض بر اساس اقامت در صورتی که بر اساس یک ارزیابی اپیدمیولوژیک.

در قاره بلژیک محدودیت های “غیر ضروری” مرزی سفر را تبدیل به یک محرک. بنلوکس مجلس از تعیین نمایندگان مجلس از بلژیک هلند و لوکزامبورگ در حال کار بر روی طرح را به “ارائه جمعیت یک چشم انداز از باز شدن مرز میان سه کشور” آن گفت: در هفته گذشته.

بلژیک, وزیر کشور Pieter De Crem نگه می دارد در تماس با همتایان خود از کشورهای همسایه در مورد مرزهای یک سخنگوی تایید کرد اما روشن نیست که حرکت آزاد امکان پذیر خواهد بود دوباره. “این بستگی به عوامل بسیاری از جمله گسترش ویروس و راه آن را پنجه,” او گفت:.

رییس کمیسیون Ursula von der Leyen گفت: در آوریل که اروپایی ها را پیدا خواهد کرد “راه حل های هوشمند” برای تعطیلات به این سال ها و دولت های اتحادیه اروپا به دنبال کت و شلوار با مجموعهای از اطلاعیه ها.

یونان در حال کار بر روی ایده اجازه می دهد گردشگران که یک آزمون قبل از سفر. “آنها فقط می توانید در هواپیما با یک تست منفی یا مثبت آنتی بادی آزمون” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis سی ان ان گفت در هفته گذشته.

اما هیچ علمی وضوح در قابلیت اطمینان از این آزمون یا در واقع در مورد اینکه آیا قرارداد این ویروس منجر به ایمنی و هم سازمان بهداشت جهانی و ECDC در حال حاضر مشاوره در برابر چنین رویکردی.

دولت یونان سخنگوی Stelios Petsas گفت: “دولت در حال کار به تدریج راه اندازی مجدد داخلی و خارجی گردشگری … آزادی حرکت یکی از چهار آزادی اساسی که در آن اروپا عمارت استوار است و نمی توان نادیده گرفت.”

مقصد توریستی محبوب هستند و امیدوار به اعتصاب معاملات با کشورهای در نظر آنها در معرض خطر کم از وارد کردن ویروس.

کرواتی وزیر گردشگری Gari Cappelli رسانه های محلی گفت زاگرب بود و در مذاکرات با جمهوری چک در امکان ایجاد یک کریدور هوایی اجازه می دهد تا چک به تعطیلات در کرواسی.

کرواسی می خواهد به معرفی یک اتحادیه گسترده سفر پروتکل “با متقابلا هماهنگ مقررات در حالی که در همان زمان اجازه می دهد هر کشور برای انطباق با این همه توجه به توسعه وضعیت در درون مرزهای آن … که در حال حاضر مورد بحث گفت:” یک سخنگوی فعلی کرواتی ریاست شورای اروپا و اضافه میکند: “کرواسی را مورد بحث دو جانبه مرز باز کردن امکانات در طول این ماه و در دوره های آینده با توجه به منافع کشور است.”

گردشگری اتریش وزیر الیزابت Köstinger که در ماه آوریل گفت: اتریش خواهد بود خوشحال به استقبال آلمانی ها برای تعطیلات گفت: سیاسی در بیانیه ای او احساس می کند “اطمینان در موقعیت اتریش مصرف شده است پس از گذشته هفته است که ما را قادر به با اطمینان حرکت به سمت تدریجی و اندازه گیری باز از مرزهای ما.”

اتریش موفق به حفظ مرگ و میر زیر 700 و “با ثابت مشاهده تعدادی از عفونت — ما باید به تدریج بازگشت به مرزهای باز” گفت: Köstinger.

در پرتغال نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت: ملی و بین المللی گردشگری باید سر از ماه جولای. اما همانطور که در حال حاضر مرز با اسپانیا که در آن اپیدمی ادعا کرده بیش از 26,000 زندگی است که هنوز هم بسته است.

“ما در حال کار بر روی این تعادل بازگشت به امکان نرمال و مطابق با قوانین در جنبش مردم در گردشگری می شود آن را ملی یا بین المللی است و این نگاه بسیار با دقت در حفظ ایمنی و جلوگیری از عفونت های جدید,” گفت: Graça فریتاس از پرتغال اداره کل سلامت وزارت بهداشت ،

پیچیدگی وضعیت بهداشت حقوقی و سیاسی نقطه نظر است که نمی توان پاک هر زمان به زودی. “این یک کار بسیار دشوار است. عضو معرفی اقدامات مختلف در یک ناهماهنگ شیوه ای. انهدام این های مختلف ملی محدودیت را برخی از زمان” صفحه اصلی امور کمیسر جوهانسون گفت: در هفته گذشته.

بازسازی کامل شنگن خواهد بود یک سوال از هفته نه هفته, اتحادیه اروپا یک مقام گفت.

“ما هنوز هم مقدار زیادی از کار سیاسی انجام دهید برای متقاعد کردن مردم از مزایای استفاده از مرزهای باز و یک بازار است که توابع به طور کامل به جای fragmenting آن” گفت: De Sutter این MEP.

فلوریان Eder کمک گزارش.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>