اتحادیه اروپا محوری به چین سقوط ناپاک از پکن بازرسان

اروپا دیپلماتیک فشار محوری به چین در میان coronavirus بیماری همه گیر است نتیجه معکوس پس از نامه سرگشاده ای خواستار گرمتر روابط با پکن سقوط ناپاک از بازرسان.

چین روزانه منادی از کشور حزب کمونیست در روز چهارشنبه منتشر شده نامه ای توسط اتحادیه اروپا سفیران خواستار همکاری بیشتر با پکن در آنچه به نظر می رسد اروپایی در تلاش برای به دست گرفتن بر فقدان رهبری جهانی ایالات متحده در طول بیماری همه گیر.

به بهت و حیرت از چندین دیپلمات های اتحادیه اروپا, اما, بروکسل متمایل به چینی خواسته است که نسخه منتشر شده حذف اشاره به مرگبار coronavirus منشاء آن در چین و در سراسر جهان از وجود دارد.

یک سخنگوی European External Action Service, اتحادیه اروپا, خارجی, خدمات, بروکسل گفت: افسوس که نامه اصلی بود “منتشر نشده به طور کامل در چین روزانه” و اشاره کرد که آن را نمی تواند منتشر شده است و بدون چراغ سبز از چین وزارت امور خارجه.

در نشانه ای از نارضایتی در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در پکن سفارتخانه های کشورهایی مانند آلمان و فرانسه و ایتالیا منتشر شده کامل نامه با اشاره به این بیماری در چین نشات گرفته و از وجود دارد. در مقابل, Gunnar Wiegand, مدیر عامل برای آسیا و اقیانوس آرام در EEAS, بازتوییت های سانسور شده نسخه در چین روزانه.

متخلف حکم به عنوان “… شیوع کروناویروس در چین و گسترش بعدی آن به سایر نقاط جهان بیش از سه ماه گذشته …”

این EEAS گفت: این توافق به کلمات برش با “قابل توجه بی میلی” و تنها کوتاه آمد چرا که آن را بازشناخت مهم بود که به استرس منافع اتحادیه اروپا و چین همکاری در “تغییر آب و هوا و توسعه پایدار, حقوق بشر, multilateralism و واکنش جهانی به کوروناویروس.”

سفیران آمریکا آشکار بود خود را برای عدم انتقاد ، در حالی که cursorily با اشاره به “حقوق بشر” سفیران اجتناب ذکر چینی اردوگاه های اقامت اجباری در سین کیانگ سرکوب دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ و ناپدید شدن خبرچین.

زد و خورد بیش از یک بدن خارج جمله قطعه تضعیف این ادعا در اتحادیه اروپا نامه ای که “همکاری های ما تبدیل شده است به اندازه کافی اجازه می دهد تا فرانک بحث” بیش از تفاوت بین این دو اردوگاه است.

این EEAS سخنگوی اصرار داشت که “اتحادیه اروپا همچنان به حمایت از مطبوعات آزاد و دیگر حقوق بشر و آزادی.”

به طور گسترده تر در نامه ای به نام اتحادیه اروپا و چین به تیم در جهانی مبارزه با کروناویروس و هدایت و بهبود اقتصادی تعهد به همکاری در همه چیز از واکسن تحقیقات به چند جانبه تجارت است.

“این است که در حال حاضر روشن است که این بیماری همه گیر را تغییر شکل جهان ما. اما دقیقا چگونه خواهد بود بستگی به گزینه های که ما امروز” نوشت: سفرای اتحادیه اروپا 27 کشور و از خود اتحادیه اروپا ماموریت.

در حالی که طرح های پیشنهادی خود را نمی شد رمان — آنها حمایت از سرمایه گذاری در فن آوری های سبز بدهی برای کشورهای فقیر و نهایی سرمایه گذاری معامله — زمان بندی سخنان خود قابل توجه است.

فقط به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است وزن راه هایی برای ایجاد چین پرداخت برای پوشش موارد برای اولین بار از coronavirus و یک روز پس از حزب جمهوری خواه و سناتور به نام ایالات متحده به “لغو” سازمان تجارت جهانی برای نرمش در چین, اتحادیه اروپا سفرای اصرار آنها نمی خواهد به دنبال جدا از چین را به جای فشار برای “همکاری نزدیک” با پکن است.

“ما به اشتراک گذاشتن یک تماس مشترک به ارتباط ما و حتی بیشتر مولد سطح در سال های آینده به عنوان اتصال را افزایش می دهد بین اروپا و آسیا و” آنها نوشت.

این سفارت چین به اتحادیه اروپا تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در این سخنان توسط EEAS در دست سفیران’ نامه.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر