انجیلی دموکرات صورت یک مانع: خود حزب

زمانی که هیلاری Scholten تصمیم به ترک شغل خود به عنوان یک حقوق مدنی وکیل به اجرا برای کنگره وجود نداشت و سوال چه وابستگی حزبی خواهد بود. او تا به حال شده است یک مشاور سیاست در, باراک اوباما, وزارت دادگستری ترک در اعتراض به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی شده است و ثبت نام دموکرات.

پس از حرکت بازگشت به خانه اش در ایالت میشیگان او به نام یک حزب محلی استراتژیست به بحث در مورد در حال اجرا است. دو ملاقات برای قهوه و استراتژیست به نظر می رسید تحت تاثیر قرار. Scholten حال شروع زندگی حرفه ای خود را مبارزه با مسکن تبعیض از طرف مردم با HIV/AIDS زندگی بسیاری از آنها شناسایی شده به عنوان LGBTQ. بعد از آن او به عنوان یک مهاجر حقوق وکیل در محلی کمک های حقوقی مرکز. اعتبار خود را در جناح مترقی حزب بودند ،

این گفتگو در زمان به نوبه خود زمانی که Scholten آغاز شده صحبت کردن در مورد او ایمان. او یک مسیحی انجیلی و آن را روشن استراتژیست دیدم او آشکار مسیحیت به عنوان نام تجاری برای یک دموکرات است.

“ما فقط می خواهیم دفن که” Scholten به یاد می آورد او گفت.

او تصمیم گرفت برای اجرا به هر حال قرار دادن او در یک کوچک اما ظاهرا رشد گروه: مسیحیان انجیلی در حال اجرا برای دفتر به عنوان دموکرات.

در حالی که وابستگی های مذهبی از نامزدها نیست, دنبال, به عنوان نزدیک به عنوان کسانی که از رای دهندگان Robb Ryerse سیاسی مدیر در رای مشترک چپ متمایل سازمان در تلاش برای بسیج ایمان رای دهندگان در برابر گروههای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخمین زده است که وجود دارد تقریبا یک دوجین پروتستان های انجیلی در حال اجرا برای دفتر سیاسی به عنوان دموکرات ها در سال 2020 است. در سال 2018 او تخمین زده می شود وجود دارد دو یا سه.

کریستینا Forrester بنیانگذار و مدیر اجرایی حزب دموکرات مسیحی برای امریکا گفت: سازمان بدست حدود 100 تماس از داوطلبان که مایل به اجرای برای دفاتر بالا و پایین انتخابات به عنوان آشکارا دموکرات مسیحی در دو سال پس از 2018 midterms. بین سال های 2006 و 2018 او حدس بزند او کمتر از 30. “از آن شده است یک کلان, سنبله,” او گفت:.

اگر آنها موفق به برنده شدن بیش از برخی از هموطنان مسیحی پروتستان های انجیلی مانند Scholten می تواند کمک به دور تراشه در حزب جمهوری خواه را نگه دارید و بر روی سفید مذهبی رای دهندگان به خصوص در نوسان متحده, Michigan. حتی یک تغییر کوچک در این رای می تواند پیامدهای عظیمی. در سال 2016 81 درصد از دولت تقریبا 1.3 میلیون نفر از مسیحیان انجیلی رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد که وجود دارد کمتر از 11,000 رای.

اما به عنوان آنها وارد نزاع آنها با یک چالش: گرفتن حزب خود را به کشیدن اهرم برای کسی که در حال اجرا به عنوان یک مسیحی است.

“اساسی ترس که برخی از دموکرات ها این است:” آیا شما در تلاش برای گرفتن حزب را برای عیسی مسیح؟,'” گفت: Ryerse.

در Scholten منطقه ریسک بالا هستند: از یک سال پیش او شروع به پریدن کرد به مسابقه برای باز کردن صندلی در دولت 3rd کنگره منطقه است که در حال حاضر برگزار شده توسط حزب جمهوری خواه-تبدیل-مستقل جاستین Jalbi که ندارد به دنبال انتخاب مجدد. طولانی یک محافظه کار به مساجد میشیگان 3 منطقه تبدیل شده است به طور فزاینده ای رقابتی در سال های اخیر و دموکرات ها آن را به عنوان یک پتانسیل تلنگر در سال 2020 است. با توجه به این کمپین رای گیری, Scholten است در حرارت مرده با likeliest جمهوری خواه مخالفان که به صورت خاموش در یک شنبه اولیه.

در مورد او او را نادیده مشاوره برای دفن او ایمان. Scholten است که بخشی از اصلاح مسیحی, کلیسا, مترقی فرقه انجیلی و رشد او می گذارد و آن حضور در کلیسای “دو بار در روزهای یکشنبه و یک بار در روز چهارشنبه.” هر چند او معتقد است در جدایی کلیسا و دولت های پس زمینه مذهبی درایوهای بسیار از فعالیت مدنی. “این بخشی که من هستم و آن را همچنان به این روز” Scholten می گوید.

اما او نیز در حال اجرا نیست به طور خاص به عنوان یک پروتستان: او فکر می کند که کلمه تبدیل شده است بیش از حد سیاسی لود می شود. او را شناسایی و در مکان های عمومی, به سادگی به عنوان “مسیحی است.”

این محصول جدید از نامزدها نشان دهنده یک نام تجاری از evangelicalism که کمتر به نظر می رسد مانند یک طرفدار توسط رهبران مانند جری Fallwell و Paula White, و بیشتر دوست دارم که رئیس جمهور سابق جیمی کارتر که مسیحیت اشاره او به سمت لیبرال تر فشار از سیاست است. “او را دیدم ایمان خود را به عنوان واقعا در مورد خدمت به فقرا گفت:” ماری گریفیث مدیر مرکز دین و سیاست در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

اما در سیاست آمریکا سفید انجیلی جنبش شده است استوار مرتبط با حزب جمهوری خواه پس حداقل از دهه 1970 زمانی که گروه های مذهبی مانند Fallwell اخلاقی اکثریت و نگران زنان برای امریکا وارد نزاع سیاسی در بخشی به مخالفت با مدرسه لغو تبعیض نژادی مشخص و موج دوم فمینیسم (و با آن, آموزش جنسی و قانون اساسی حق سقط جنین). رونالد ریگان مطلقه سابق بازیگر ایران که در دستور کار برای سیفون مذهبی آرا از کارتر سابق یکشنبه, معلم مدرسه که شخصی ایمان عمیق زد. در سال 1980 ریگان اعلام کرد در یک سخنرانی که “مذهبی امریکا بیداری شاید فقط در زمان برای کشور ما به خاطر.”

سفید انجیلی رای دهندگان رها کارتر در droves برای ایران و اتحاد تنها مستحکم در طول زمان است. (سیاه و سفید پروتستان های انجیلی که سابقه ای طولانی در مشارکت سیاسی قصد بازگشت به دوران حقوق مدنی نیست همان مسیر را دنبال کنید; آنها اکثریت شناسایی به عنوان دموکرات ها هر چند همیشه نمی همسو با حزب در مورد مسائل اجتماعی است.) سه چهارم از سفید پروتستان های انجیلی پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و حمایت خود را از او باقی مانده است. اما محبوبیت خود را در میان این گروه نیز با کاهش در ماه های اخیر.

روشن نیست که این ترجمه به رای بیشتر برای دموکرات ها—جداشدگان می تواند در خانه بمانند و یا رای شخص ثالث—اما حداقل وجود دارد برخی از نشانه هایی از تغییر. فورستر از حزب دموکرات مسیحی آمریکا گفت که سازمان Facebook گروه تا به حال “بسیاری از پروتستان تبدیل” تاریخ پس از انتخابات. در انتخابات ریاست جمهوری 2016 16 درصد از سفید پروتستان های انجیلی رای برای هیلاری کلینتون در یک بررسی اخیر 17 درصد گفتند که برای رای دادن بایدن.

که می تواند خبر خوشی برای کوچک اما رو به رشد تعداد مذهبی نامزدها استقبال بیشتر لیبرال پروتستان سنت مندرج توسط کارتر. در گرجستان کشیش رافائل وارناک یک کشیش در کلیسای انجیلی که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور پس از موعظه است در حال اجرا برای آمریکا به عنوان یک دموکرات است. در میسوری کشیش مسیحی کری بوش در حال اجرا است برای کنگره است. در کلرادو انجیلی مهاجر فعال حقوق میشل وارن داشتن افتاده فقط کوتاه از رای گیری در سنای آمریکا پیشنهاد این سال در حال حاضر برنامه ریزی دیگری اجرا شود.

اغلب این داوطلبان باید نمایش است که تا حد زیادی همسو با هسته مترقی موقعیت مانند حق زن برای انتخاب, ازدواج, برابری, اکشن تغییر آب و هوا مهاجر حقوق و گسترش شبکه امنیت اجتماعی. برخی از آنها برنده مشخصات بالا تاییدیه. وارناک تایید شد توسط استیسی آبرامز و رهبری دموکراتیک در زمینه جمع آوری کمک های مردمی; بوش تایید شد اسکندریه Ocasio-کورتز; و Scholten است که حمایت از سناتور الیزابت وارن و مترقی سازمان امیلی لیست.

اما پشتوانه دموکراتیک سنگین وزن ها را تضمین نمی کند پشتیبانی از مترقی رای دهندگان بسیاری از آنها از نظر دین با شک و تردید. در یک 2019 نظرسنجی 44 درصد از دموکرات ها گفت کلیساها و سازمان های مذهبی “انجام بیش از آسیب خوب در جامعه آمریکا است.” اکثریت زیادی از دموکرات ها گفت: “لیبرال ها که مذهبی نیست” را بیش از حد کم و یا تنها مقدار مناسبی از کنترل حزب. تنها 15 درصد گفت: آنها تا به حال بیش از حد. سال گذشته حزب دموکرات تصویب یک قطعنامه به صراحت در آغوش ملحدان پس از لابی گری از گروه های سکولار.

برخی از مترقی رای دهندگان مصاحبه برای این داستان نگران هستند که آشکارا مذهبی نامزدها حتی دموکرات ها به ناچار محو خط ایجاد شده توسط متمم اول قانون اساسی بین کلیسا و دولت است. “آن را باید کاملا و کاملا مجزا می گوید:” Andrea Geralds یک طرفدار انتخاب “هاردکور مشروطه” از میشیگان که زندگی نمی کنند در Scholten منطقه. “وجود دارد هیچ میانه زمین برای من است.” حتی زمانی که نامزدها از ایمان می گویند که آنها به صراحت حمایت متمم اول قانون اساسی Geralds باقی مانده ديپلمات. “تا آنجا که به من مربوط, آنها احتمالا دروغ گفتن,” او می گوید. او کمتر حاصل می آید به دیگر ادیان. “هنگامی که مردم بگو: آیا شما گفت که در مورد X کدام است ؟ بدون من گفت: آن را در مورد پروتستان های انجیلی چون پروتستان های انجیلی فعالانه در تلاش برای آسیب رساندن به مردم در کشور است.” او می گوید که اگر با توجه به انتخاب بین مترقی انجیلی و نامزد جمهوری خواه او را در خانه بمانند.

ویل شوایتزر مستقل در گرجستان معتقد است که سقط جنین یک موضوع خصوصی است و افرادی که LGBTQ سزاوار, برابر, حقوق مشابه و تردید در مورد وارناک را به مجلس سنا. “زمانی که من دیدن “کشیش” در کنار یک نام است که درخواست برای انتخاب شدن به یک موقعیت, قدرت, قرمز, پرچم, بالا رفتن,” او می گوید. او گفت که او نمی خواهد رای برای وارناک در دولت ویژه انتخابات عمومی ماه نوامبر.

مانند Scholten برخی از مذهبی نامزدها باید نقل مکان کرد و دور از تماس با خود را “انجیلی” از آنجا که این برچسب به عنوان محبوب درک دیگر هم راستا با ارزش خود را.

کشیش Bryan Berghoef که در حال اجرا است در میشیگان در منطقه در کنار Schoelten را یک بار خود را در نظر گرفته انجیلی اما متوقف شناسایی شخصا با مدت یک دهه یا بیشتر پیش. او نیست تعجب است که برخی از رای دهندگان ناراحت کننده هستند. “آنها فقط دیده محافظه کار زشت طرف آن را,” او می گوید.

Berghoef در حال اجرا در منطقه است که بیشتر تحمل—و مسلما مطالبات—مواضع سیاست است که می تواند به راحتی سینک یک نامزد در ایالات مانند کالیفرنیا یا نیویورک. او pro-choice اما معتقد است که کاهش تعداد سقط جنین از طریق سیاست های مترقی مانند گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ارائه یک دستمزد زندگی می کنند یک هدف مهم (یک بار جریان اصلی موقعیت است که بیل کلینتون به عنوان سقط جنین بودن “امن قانونی و نادر”). Berghoef محبوب در میان محلی دموکرات در بخشی خود را برای رکورد طولانی از دفاع از تجاوز به حقوق و نژادی عدالت است. در ماه نوامبر او را به صورت خاموش در برابر جمهوری خواه لایحه Huizenga که در حال حاضر تحت بررسی برای اخلاق نقض.

سیاسی مذهبی نامزدها باید پیاده روی یک خط ریز بین بودن درست به اعتقادات مذهبی که گاهی اوقات می تواند به افزایش بیشتر در میانه معاملات به ویژه در مسائل اجتماعی و بیگانه مترقی پایه است که چرخش قطعا چپ.

در 2018, Tabitha ایسنر یک مقدر کشیش و یک دموکرات زد در قرمز عمیق منطقه در آلاباما. ایسنر عضو کلیسای مسیحی (Disciplies مسیح) و مترقی کلیسا که استقبال LGBTQ محله های کشیش نشین و روحانیت. اما زمانی که ایسنر که پشتیبانی از حقوق همجنسگرایان خواسته شد در یک مبارزه انتخاباتی در مورد نانوایی حق امتناع از خدمات به مشتریان او اعتراف کرد که او کشتی با این سوال. “من گفت:” این سخت است,'” او به یاد می آورد. “من مبارزه با آن به عنوان یک فرد از ایمان نیست چون من همیشه تبعیض علیه افراد همجنسگرا اما از آنجا که من درک ارزش آزادی مذهبی.”

او skewered برای آن در محافل مترقی. “من از دست رفته پنج گی دوستان که فقط فکر کردم این ظالمانه است که من سعی می کنید برای همدردی,” ایسنر می گوید. “ما باید یک تراشه بر روی شانه ما به عنوان یک حزب در مورد مسیحیان است.”

البته با یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح در خط امکان برش به رئیس جمهور انجیلی پایه می تواند ثابت کند بیش از حد سخت به مقاومت در برابر حتی برای دموکراتیک رای دهندگان تردید از دین است. لری گلدمن بنیانگذار Fems برای Dems یک عمل سیاسی کمیته در میشیگان است که به دنبال انتخاب ترقی خواهان گفت او سازمان را در حمایت از هیچ کاندیدایی که سیاست های همسو با ارزش های مترقی هر چند او اذعان عمیقا مذهبی نامزدها او قابل تامل است. “من دریافت یک طعم و مزه بد در دهان من” او می گوید. “مردم انجام داده اند فاحش ترین چیزهایی که به نام دین از آغاز زمان.”

برای او بخشی Scholten مذاکرات در مورد ایمان خود را آشکارا در کمپین بلیزرز. “من فکر می کنم که رای دهندگان حق دارند که کسی که به نمایندگی از آنها” او می گوید. رهبر محلی که ابراز شک و تردید در نهایت به بیش از حد. “او گفت:” شما یک مسیحی که یک حقوق مدنی وکیل و می خواهد به اجرا به عنوان یک دموکرات در غرب میشیگان” Scholten به یاد می آورد. “‘این است که یا رفتن به تلنگر قرن و یا ما در حال رفتن به پایین در شعله های آتش.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynatropical tiki oynagüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüantalya escortgates of olympus oyna