حتی Hannity نمی توانم باور Coronavirus مزخرف مهمان خود را Utters

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رادیو فردا میزبان Sean Hannity—بله Sean Hannity است که بارها و بارها میفروخت coronavirus اطلاعات—واقعیت-بررسی سابق نیویورک تایمز در گزارش روز پنج شنبه شب که به دروغ ادعا کرد که ویروس کشنده مطرح شده “بدون خطر” به افراد جوان و کودکان است.

در طول ساعات پر بیننده فاکس نیوز نشان می دهد در پنج شنبه, Hannity آورده الکس Berenson که همواره مورد توجه در جناح راست رسانه های محافل اصرار دارد که خطر همه گیر شده است بسیار پر از شکوفه و اجتماعی شدید فاصله محدودیت هایی که اجرا شده اند نیست مورد نیاز است.

Hannity که همراه با دیگر فاکس نیوز ستاره شده است هل دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه اندازی مجدد اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است ستایش Berenson در ابتدا برای “تماس با خارج از رسانه B. S.” در این بیماری همه گیر.

“من شده است خواندن خود را توییتر حساب های زیر به شما نزدیک مانند دیگران شما بسیار جذاب برای من بود. قطعا مایل به می گویند چیزهایی که مردم در پیدا کردن بحث برانگیز” روباه ستاره اضافه شده است.

Berenson, در ضمن شک نیاز به “صاف منحنی” در coronavirus موارد در کشور نشان می دهد کارشناسان بهداشت عمومی را تا حد زیادی اغراق آمیز این اثرات در بیمارستان ها و سیستم مراقبت های بهداشتی اگر سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و بسته شدن توده نبودند نهاد.

پس از این ادعا که بیمارستان ها “خالیتر در حال حاضر از آنها یک ماه پیش” Berenson در ادامه گفت که او معتقد است که بهداشت عمومی و اقتصادی و اجتماعی و عواقب ناشی از قفل کردن کشور شده اند “انبوه انجام نگرفته است.” ارجاع کودکان از دست رفته مدرسه گزارشگر سپس تحویل گنده که باعث یک واکنش فوری از Hannity.

“کودکان و نوجوانان, کودکان تقریبا هر کسی زیر 30 است که در هیچ خطر ابتلا به این” Berenson اعلام کرد. “هیچ خطر جدی از این ویروس است. من نمی گویم آن را هرگز نمی تواند اتفاق می افتد.”

“ایست, ایست—آویزان دوم” روباه میزبان قطع شود. “ایست, ایست, ایست—که تغییر هر چند. نگه دارید در یک دوم الکس. که تغییر در وسط است.”

Hannity اشاره کرد که در حالی که کارشناسان پزشکی در ابتدا اعلام کرد که افراد جوان بودند در خطر بسیار کمی از این بیماری که داشت به نمی تواند درست باشد و زمان بستری شدن در بیمارستان خرس که از.

واشنگتن پست گزارش داد اوایل این هفته در حالی که مرگ نادر است که در افراد زیر 20 وجود داشته هنوز هم شده است نه موارد تا کنون در ایالات متحده است. این پست نیز در بر داشت حداقل 45 مرگ و میر در میان مردم در 20s و نزدیک به 200 نفر در 30s خود را که جان از این بیماری است. همانطور که از انتشار 16,672 آمریکایی ها کشته شده اند و بیش از 460,000 coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده است.

در پایان مصاحبه Hannity تحسین Berenson برای “زدن تصویر” و “ساخت مردم فکر می کنم” قبل اشاره کرد که او نیست “کاملا موافق” با آنچه که او انجام شده است.

Berenson همچنین نویسنده از یک ضد ماری جوانا کتاب آمده است که تحت انتقاد شدید از جامعه علمی برای این ادعا علف هرز باعث جنون و خشونت است. روانشناسی اساتید چارلز Ksir و کارل هارت که ذکر آنها از 70 به علاوه تحقیقات در مبارزه با مواد مخدر تحقیقات بین آنها یافت “Berenson این اظهارات به اطلاعات غلط و بی پروا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>