شب زنده داری در خارج از تورنتو به شرح زیر بعد از صلح آمیز ضد نژادپرستی تظاهرات

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پس از صدها نفر از مردم در راهپیمایی را از طریق خیابان های تورنتو در اعتراض های ضد نژاد پرستی و مرگ جورج فلوید ساکنان به پایان رسید روز در میدان ناتان فیلیپس به برگزاری تجمع و شمع افروزی.

“من می خواستم هر کس به اینجا پایین آمده و از قلب خود را به صحبت می کنند آنچه که آنها می خواهند می گویند” آدیس Wara گفت: اخبار جهانی قبل از شب زنده داری شب جمعه است.

برای Wara او گفت: این موضوع از ضد سیاه نژادپرستی است “بسیار شخصی است.” در 13 سال او به یاد می آورد او را و پدر او کشیده شده توسط یک افسر پلیس است. Wara گفت: آنها گفتند که این نور دم کار نمی کند.

ادامه مطلب: ضد نژادپرستی تظاهرات مارس در تورنتو به افتخار سیاه زندگی از دست در دست افسران پلیس

“او گفت: پدر من به بیرون از ماشین و شروع به جستجوی او کاملا بدون دلیل است. سمت راست وجود دارد و پس از آن من فکر کردم چیزی اشتباه است. تمام راه خانه من بود گریه,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“او به من توضیح داده شده و به همه چیز است.

“من فقط احساس می کنم نه یک تهدید برای کسی. پوست من همان است که شما و هر کس دیگری است اما فقط بیشتر تیره تر است.”

تظاهرات در تورنتو و در سراسر شمال امریکا پس از یک ویدئو نشان داد سفید مینیاپولیس افسر زانو بر گردن یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید, on May 25 برای نزدیک به نه ساعت و حتی به عنوان او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد. او در پیاده رو.

معترضان گفت: فلوید مرگ مارکس در موارد مختلفی از منفی پلیس برخورد.

رئیس مارک ساندرز و دیگر یونیفورم افسران ملاقات گروهی از معترضان پس از آن حذف شده کلاه خود و در زمان همبستگی زانو در مرکز شهر در نزدیکی تقاطع تورنتو به مقر پلیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما تو را و ما در حال گوش دادن” ساندرز که سیاه و سفید است, توییتی پس از این نشست است.

“ما باید به همه ماندن در این کار با هم برای ایجاد تغییر است.”

ادامه مطلب: پلیس تورنتو دفاع رئیس سرویس وعده تغییر در طول کنفرانس خبری

مایکل رنجر خطاب به کسانی که با حضور در میدان ناتان فیلیپس شب جمعه است. او گفت: او می خواست به بیرون آمدن برای نشان دادن حمایت شود و با مردم برای نشان دادن عشق و کار برای جلوگیری از نژادپرستی است.

“قلب من به من اجازه می آیند و می گویند آنچه در ذهن من بود” رنجر گفت: اخبار جهانی است.

“همه ما باید برای به اشتراک گذاشتن این سیاره بنابراین ما در حال تلاش همه فقط با هم زندگی می کنند و در پایان روز و هیچ کس باید در نظر گرفته شود — بدون توجه به آنچه — به دلیل رنگدانه پوست خود را.”

ادامه مطلب: اعضای تورنتو محله به اشتراک گذاری داستان های ضد نژادپرستی سیاه

“زندگی را می توان در هر لحظه و شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که آن را از شما گرفته و هنگامی که شما فقط شروع به زندگی می کنند زندگی و همه چیز را درک کنید و سعی کنید به انجام همه چیز را برای دیگران و سعی کنید به انجام همه چیز را برای خودتان برای ساخت بهتر مشخصه.”

مانند دیگران رنجر گفت: وقتی که می آید به او احساس عصبی بودن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وقتی که من شنیدن یک کامیون آتش رفتن من باشه. وقتی که من شنیدن آژیر پلیس رفتن من نگران هستم … هنگامی که شما به عنوان محافظت و خدمت به آن را احساس نمی کند مانند وقتی که می آید به صدای آینده” او گفت:.

“به عنوان یک فردی مثل خودم من واقعا نمی خواهید به راه رفتن در اطراف احساس محتاط است.”

Mobashira شریف که گفت او یک متحد از جامعه سیاه آمد به او نشان می دهد پشتیبانی می کند. او گفت که او می خواست برای نشان دادن وحدت.

“ما به پایان رسید خاموش در اینجا برای نشان دادن حمایت از ما نسبت به جامعه سیاه و برابری برای همه — LGBTQ همه. همه ما سزاوار به احساس صلح آمیز و احساس امنیت در شهرستان خود ما و در خود ما و جامعه” دانشگاه صنعتی شریف گفت: اخبار جهانی است.

“این نقطه اوج … متاسفانه آنچه اتفاق افتاده است به جورج اتفاق می افتد به صورت روزانه است.”

ادامه مطلب: 10-year-old, Ontario پسر منتشر تلخ تصویری در نژاد پرستی جورج فلوید

او گفت: جامعه سیاه و سفید نیاز به شنیده می شود و این نژاد پرستی نیاز برای پایان دادن به.

“ما زندگی در سال 2020 است. ما باید قادر به پذیرفتن و عشق را هر یک از دیگر راه ما هستند و ما که هستیم و چه هستیم” شریف گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“فرزندان ما و فرزندان فرزندان ما در مورد صحبت خواهد شد بنابراین ما مطمئن شوید که ما هموار کردن راه برای نسل بعدی.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>