هر لباس باید دقیقا مانند Weezie حوله تن پوش

به عنوان کسی که دوست دارد به راحتي تمام وقت من صرف بسیاری از سال در جستجوی کامل حوله تن پوش. آن را به گرم اما نه خفه کننده; جاذب, اما نه بیش از حد و خارش; اما نه چیزی قرار می دهد که زیبایی شناسی بیش از واقعی راحتی. من در نهایت در بر داشت که به تازگی در Weezie زنان بلند لباس بلند و گشاد.

این گزینه دارای هر ویژگی من همیشه می دانستم که من می خواستم در یک لباس بلند و گشاد. ساخته شده از آلی آستین اصلی پنبه آن را نرم و کرکی اما هنوز هم احساس می کند با دوام مانند آن را برای مدت زمان طولانی گذشته—پس از استفاده از آن در حالی که برای من خوشحال می گویند که حتی پس از پرتاب آن در شستشو یک دسته از بار آن را هنوز هم فقط به عنوان نرم. آن را بسیار جذب می کند و احساس ناراحت کننده در برابر پوست مرطوب و آن را مناسب لباس بلند و گشاد برای قرار دادن در پس از پله از دوش. و آن را به اندازه کافی گرم برای روز سرد و نه خیلی گرم است که شما می توانید آن را می پوشند در تابستان و همچنین.

شاید ویژگی های مورد علاقه من است این واقعیت است که کراوات دور کمر متصل است ، من به طور مداوم از دست دادن روابط به من بدهد و من همیشه تعجب که چرا آنها فقط نمی تواند متصل شود به جای دار زدن از طریق دو حلقه به طور یکنواخت. این کراوات می رود هرگز در هر نقطه و این باعث می شود یک تفاوت بزرگ.

همچنین ارزش اشاره به این که این لباس بسیار عالی برای ریزه اندام مردم است. به عنوان یک فرد من همیشه تلاش می کند با پیدا کردن یک لباس بلند و گشاد که نمی چراندن طبقه و به خصوص یکی است که در آستین است که بسیار بلند و نفرت انگیز است که من می تواند هر چیزی را انجام دهید با آن در. آستین این لباس هستند مناسب است و اگر شما احساس می کنید که شما می خواهید آنها را به نورد تا کمی وجود دارد یک دکمه مناسب برای نگه داشتن آنها را امن. جیب نیز عمیق و گسترده و آنها تا کنون که این احساس بی دست و پا برای رسیدن به آنها.

همه که و این لباس نیز بسیار زیبا است. آن را ساده و کلاسیک, مطمئن, اما گزینه های رنگارنگ مبتنی بر لبه لمس خوب است (هر چند شما فقط می توانید آن را تمام سفید اگر شما می خواهم). باریک شال یقه راحت بدون اینکه بیش از حد در اطراف گردن خود را. اگر شما اضافه کردن اضافی $15, شما همچنین می توانید آن را دریافت monogrammed.

اگر دیگر لباس بلند و گشاد است که واقعا چیزی که شما نگران نباشید: Weezie دقیق همان ردا در یک نسخه کوتاه و همچنین با آستین کوتاه و تمام.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن پوشاک معاملات از L. L. Bean, Lands’ End, فاصله, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر