همه را دوست دارد مرکل. او به احتمال زیاد جانشین? نه آنقدر.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برلین — آلمان است و در انکار.

آنجلا مرکل بار به عنوان صدراعظم آلمان به پایان خواهد رسید — در خود اصرار — در بیش از یک سال است. در عین حال آلمانی ها خود را به نظر می رسد دور از آماده به اجازه رفتن.

در واقع نزدیک مرکل سیاسی نهایی می شود (مدت او به پایان می رسد در ماه اکتبر 2021) محبوب تر او می شود. آلمان و رهبر را تایید شخصی امتیاز افزایش یافت و به بیش از 70 درصد در ماه های اخیر تا حد زیادی به خاطر او از دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس از اواسط 50 درصد محدوده یک سال پیش.

زمانی که یک خبرنگار آلمانی و تلویزیون به خواسته مرکل در طول نادر مصاحبه تلویزیونی ماه گذشته که آیا او خواهد بود مایل به تجدید نظر در تصمیم خود برای خروج از مرحله سیاسی, سوال این صدا بیشتر شبیه به یک درخواست از روزنامه نگاری پرس و جو.

“آیا شما گاهی اوقات فکر می کنم که شما نیاز به باقی می ماند در یک موقعیت از مسئولیت ؟” روزنامه نگار خواسته تنها به ناگهان قطع قاطع “نين” از صدراعظم.

در حالی که مرکل می تواند به راحتی در آلمان جدید عشق وعاشقی با آن پیچیده زندگی برای او می تواند جانشین همه آنها بیحال در سایه. است که در سمت چپ این سوال خواهد شد که منجر آلمان در زمان یک سال کمتر روشن تر از آن شده است در دهه.

مرکل اصلی برای انتخاب جانشین وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer کشیده خودش را از مسابقه در ماه فوریه پس از انعقاد او مجبور نبود حمایت کافی از او همکار دموکرات مسیحی (CDU).

Kramp-Karrenbauer تصمیم باعث یک مسابقه جدید برای رهبری CDU که او در زمان بیش از عنوان مرجعیت از مرکل در اواخر 2017. هر چند زمان رقابت اسمی برای رهبری حزب ویکتور نیز انتظار می رود برای تبدیل شدن به نامزد حزب برای ریاست در 2021.

تا زمانی که این بیماری همه گیر ضربه است. Coronavirus نه تنها مجبور به تاخیر در تصمیم گیری تا پایان سال; همچنین این طرح میتوانست در این مسابقه باعث شک و تردید در مورد مناسب بودن برخی از نامزدها به ویژه حزب سوسیالیست.

آرمین Laschet منطقه ای برتر از ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع به نظر میرسد که پا در این رقابت ها در پی Kramp-Karrenbauer اعلام.

یک مرکل مورد علاقه Laschet ترکیب صدای میانه با gravitas می آید که از پیشرو آلمان پرجمعیت ترین دولت است. یک مسلط به زبان فرانسوی سخنران Laschet نیز لذت می برد شهرت طولانی به عنوان وقف ، حتی اگر او هنوز هم ناآشنا برای بسیاری از آلمانی ها بسیاری از کسانی که می دانستند Laschet مثبتی برداشت.

این تغییر به سرعت پس از coronavirus رسید. Laschet پاسخ به همه گیر در دولت مطرح شده است و سوالات جدی در مورد قضاوت خود را. هر چند ایالت نوردراین-وستفالن در میان سخت ترین-آمار مناطق در آلمان, او تمایلی به اعمال محدودیت در جمعیت برای متوقف کردن گسترش ویروس. و در حالی که او در نهایت به دنبال سرب از کشورهای دیگر با بستن رستوران ها و اکثر مغازه ها او نیز در میان اولین تماس برای بلند کردن اجسام از اقدامات.

هنگامی که آلمان بدترین شیوع کروناویروس فوران ماه گذشته در یک کشتارگاه در دولت خود را وادار سخت مستند در Gütersloh مهم منطقه ای مرکز Laschet دوباره نگاه می شود در بیش از سر خود را.

Laschet منتقدان می گویند مدیریت خود را از این بیماری همه گیر شده است به طوری که او به طور موثر گرفته شده خود را به خارج از در حال اجرا به موفقیت مرکل.

“او نتوانست در بحران” گفت: Michael Spreng برجسته سیاسی محافظه کار عمل و روزنامه نگار. “در یک بحران سیاستمداران نشان می دهد که آیا آنها را از آنچه در آن طول می کشد یا نه و Laschet رویکرد بیش از حد آهسته و پر از تناقض است.”

در اکثر موارد یک سکندری سناتور را یک فرصت مناسب برای استراحت در این زمینه به گام در. اما Laschet را همکار نامزدها — نوربرت Röttgen دیگر متوسط که سران آلمان در پارلمان کمیته امور خارجی و فریدریش Merz لحاظ مالی محافظه کار, شرکت, وکیل ثابت کرده اند که هیچ بیشتر محبوب است. وزیر بهداشت ینس Spahn که زد در برابر Kramp-Karrenbauer و مقرر در سال 2017 و از دست پیوست Laschet بلیط به عنوان یک نوع غیر رسمی همسر در حال اجرا. نفوذ برخی از اصولگرایان — از جمله Wolfgang Schäuble رئيس جمهور از پارلمان آلمان و وزیر دارایی سابق — دیدن Spahn, 40, به عنوان حزب آینده اما او تا کنون باقی مانده در پس زمینه.

این CDU را ضعیف و زمینه باز درب برای Markus Söder که 53 ساله برتر از بایرن و رهبر مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) ، CDU خواهر ،

جمعی شناخته شده به عنوان “اتحادیه” دو طرف فرم مشترک گروه پارلمانی و به طور سنتی نامزد یک نامزد برای ریاست.

در مقایسه با Laschet, Söder به محبوبیت رسید و در میان بحران است. گلهای سیاستمدار شناخته شده بهترین ها را برای خود حواس پرت کارناوال لباس Söder که تنها در زمان بیش از CSU سال گذشته به طور ناگهانی دستگیر مرکز حق تخیل.

در حالی که بایرن تا به حال بیشتر COVID-19 عفونت از هر آلمانی منطقه (یک واقعیت کارشناسان بهداشت نسبت به دولت در مجاورت نزدیک به شمال ایتالیا) Söder دنبال مصمم دوره را به همه گیر تحت کنترل است. بایرن که در آن CSU تسلط است که اغلب به شوخی نسبت به محبوبیت کره شمالی حزب کمونیست Söder برخوردار تصویب امتیاز نزدیک به 90 درصد است.

در بقیه آلمان او رتبه دوم تنها به مرکل. در میان آینده نگر محافظه کار و نامزد صدراعظم Söder منجر زمینه توسط یک حاشیه گسترده ای. نزدیک به دو سوم از آلمانی ها نظر او را به عنوان مناسب صدراعظم با توجه به بررسی های اخیر از فقط 30 درصد در ماه مارس است. مقرر به پایان رسید دوم با 31 درصد و به دنبال آن Laschet و Röttgen.

در حالی که Söder هنوز به پرتاب کلاه خود را در حلقه او انجام می شود کمی برای پنهان کردن علاقه خود را.

هفته گذشته او در میزبانی مرکل در یک منظره قلعه در بایرن برای طراحی با دقت دیدار رسمی که تولید ثروت از مبارزات انتخاباتی آماده تصاویری از قوی نورنبرگ بومی با صدراعظم در کنار او.

اشپیگل آلمان هفتگی نیز به تازگی با قرار دادن یک لبخند بر لب Söder در پوشش خود اعلام کرد که او “بسیار عالی شانس” برای موفقیت مرکل.

سوال این است که آیا Söder است کمی بیشتر از محافظه کاران’ براق اسباب بازی جدید که در بازرسی نزدیک تر خواهد شد و به زودی خود را از دست دادن درخشش, درست مثل دیگر مغبون جلو دونده Merz Kramp-Karrenbauer و Laschet.

هر چند CDU دو بار اجازه CSU مرد برای خدمت به این اتحاد پرچمدار زمانی که حزب شک خود را رهبر چشم انداز (اولین بار در جای Helmut Kohl در سال 1979 و دوم به جای مرکل در سال 2002) اتحادیه از دست هر دو انتخابات است.

که ممکن است به نظر می رسد بعید است نتیجه در لحظه ای — مرکز-راست داد در حال حاضر منجر زمینه با حدود 40 درصد حمایت — اما امروز در محیط زیست فرار است که می تواند به سرعت تغییر کند.

آن هم به دور از خاص است که هر کس برنده CDU رهبری مسابقه خواهد بود مایل به کنار برای Söder. برای Merz و Laschet در خصوص, تنها دلیل به دنبال آورد بالا کار شد به یک فرصت در chancellorship.

و در حالی که آلمانی ها گرفته اند ممکن است سریع درخشش به Söder پس از جامد خود را از دست زدن به coronavirus بیشتر او را می دانم بهتر از آنها Laschet. او هیچ تجربه ای در سطح فدرال بسیار کمتر در صحنه بین المللی است. محبوبیت کنار باواریا خواهد بود یک خطر به خصوص در زمانی که جغرافیای سیاسی چالش های پیش روی آلمان و اروپا را به ندرت بیشتر شده است دلهره آور است.

اشپیگل آلمان دستگیر جمعی اتمی با یک زبان-در-گونه پوشش آنها تصمیم خود را به اجرا در هفته گذشته: یک عکس از Söder لباس پوشیدن و به عنوان Marylin Monroe تحت تیتر “آیا او نیز بود chancelorette?”

Söder حدود یک سال برای متقاعد کردن آلمان است که او می تواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>