هر کس آمد به گیل پادشاه دفاع در برابر Snoop Dogg—به جز ViacomCBS کارفرمایان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

زمان VH1 شخصیت Snoop Dogg عذرخواهی کرد اواخر روز چهارشنبه برای خود باطل و زشت و ناپسند حمله CBS This Morning لنگر گیل پادشاه—ظاهرا تحت فشار از خود شرکت اربابان در تازه ادغام شده ViacomCBS—آسیب شد اما غیر قابل برگشت است.

تقریبا یک هفته—و حتی به عنوان این است که نوشته شده است—ViacomCBS رئیس شاری Redstone و داد و ستد عمومی شرکت اجرایی باب Bakish ماندهاند تکان دهنده سکوت به عنوان اخلال عینک از یکی از خود را حق رای دادن ستاره علنا تهدید یکی دیگر از بازی کردن در رسانه ملی سیرک.

“بد بو سگ سر سگ ماده! چگونه شما جرات امتحان کنید به من لکه cumshot on homeboy شهرت!” Calvin Cordozar Broadus جونیور (Snoop نام واقعی) هزینههای پادشاه در یک Instagram تصویری برای درخواست کاملا عادلانه سوال در مورد دیر کوبه برایانت مورد تجاوز به عنف در طول گسترده مصاحبه با برایانت, دوست, WNBA ستاره لیزا لسلی. “پانک صبح! احترام به خانواده و عقب, سگ ماده, قبل از ما آمده شما!”

در مواجهه با Broadus را, انفجار ViacomCBS’ C-suite رهبران نمایش تمام اخلاقی ستون فقرات همراه با از جان گذشتگی به خط پایین این سناتور جمهوریخواه که مسدود شده و تمام شاهدان در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه. خود را سخنگویان نمی پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

سردستهزنان خواننده اپرا داخلی مارتا استوارت, رپر شرکت ستاره در ViacomCBS تابعه VH1 نیز کاهش یافته است به انتقاد از او سوء استفاده کلامی—”ریشه” به عنوان هیولایی روزانه سرگرمی نویسنده Cassie دا کوستا با اشاره به “در misogynistic تئوری توطئه کارگردانی به طور خاص در برابر زنان که حاضر به آن را به زندگی خود را برای دفاع از مردان سیاه و سفید به هر قیمتی.”

“Snoop صحبت می کند برای خود. خواندن نظر او” استوارت dodged زمانی که مورد سوال توسط فوق العاده در Vanity Fair‘s اسکار ، استوارت روابط عمومی هرزه نیز نادیده گرفته یک پیام تلفن از روزانه وحش.

در واقع به عنوان سابق ایالت میسوری سناتور Claire McCaskill اشاره کرد در چهار قسط از MSNBC را صبح و جو—ساعت قبل از عذرخواهی—شده است وجود دارد صفر نتیجه برای Broadus که به نظر می رسد طبق معمول چهارشنبه شب در vh1’s مارتا & Snoop را غذای مختصر حزب چالش در حالی که 65 سال از پادشاه و دو بزرگسالان و کودکان بودند و بنا به گزارش ها مجبور به زندگی با جزئیات امنیتی به دلیل یک بهمن از تهدید به مرگ.

“نام یک نفر در سرگرمی انجام بحث نشان می دهد که پست چیزی شبیه به این” میکا برژینسکی خواستار “که نمی شود از کار اخراج شده در سه ثانیه است.”

برژینسکی در میان دیگران نمی خرید Broadus تلاش برای obfuscate خود تصویری تهدیدات بر پادشاه در یک بعدی Instagram تصویری که او در آن مطمئن باشید بینندگان “من یک فرد بدون خشونت” و در Trumpian مد ادعا کرد که او نمی گویند چه قبلی تصویری به وضوح مستند است.

“زمانی که من شبیه من می خواهم برخی از آسیب به 70 سال من مطرح شد راه های بهتر از این که” Broadus استدلال, gallantly اضافه کردن پنج سال به پادشاه عصر است. “من نمی خواهم هیچ آسیبی به او نمی او را تهدید. همه من بود می گویند آن را چک کنید. شما بری جیب برای آنچه شما انجام می دهند و ما در حال تماشای شما.”

به اعتبار ایسنا رئیس جمهور سوزان Zirinsky—ظاهرا به تنهایی در میان مدیران ارشد در ViacomCBS—آیا وزن در عموم مورد Broadus حمله او ستاره لنگر گفتن آسوشیتد پرس: “ما به طور کامل پشتیبانی گیل پادشاه و یکپارچگی به عنوان یک روزنامه نگار. پیدا کنیم و تهدیدات علیه خود و یا هر روزنامه نگار انجام کار خود را سزاوار سرزنش است.”

Zirinsky را تنومند, دفاع از پادشاه—کوچک پاداش شاید برای اخبار بخش اشتباه در انتشار مصاحبه تحریک آمیز قطعه به عنوان یک رقص بدون متن—یک روز پس از کینگ بورس اپرا وینفری و جلب اعتماد به امروز نشان می دهد هدی قطب نما و جنا بوش Hager که دوست او است “به خوبی انجام نمی شود” و “در حال حاضر تهدید به مرگ و در حال حاضر سفر با امنیت است.”

Broadus به نظر می رسد برای دریافت اعتبار بیشتر از احتمالا به اواخر خود را شکستن در مورد چهره که در آن او در نهایت “مرد[ند]-up” را به عنوان او آن را قرار داده و عذرخواهی کرد “برای زبان که من استفاده می شود و تماس با شما [شاه] را از نام خود و برای اینکه بی احترامی” در حالی که اعتراف به این که او “overreacted” و “باید آن را به کار گرفته راه متفاوت است.”

در Instagram, Broadus اعتبار “مادرم”—که او احتمالا به این معنی نیست شاری Redstone—برای تغییر ناگهانی قلبی. در ABC در طول روز نشان می دهد پنج شنبه, در ضمن Tamron سالن effusively ستایش Broadus برای “apologiz[ing] شجاعانه است.”

“من مطمئن هستم این است که هنوز بسیار خام برای گیل” جو Scarborough گفت: در پنج قسط از صبح جو. “او شده است را از طریق جهنم در طول هفته گذشته. من می دانم که او به سرخورده توسط مردم او فکر بودند که نشست و گفت: مطلقا هیچ چیز.”

Scarborough صحبت از یک “کامل dereliction وظیفه” نه تنها توسط ViacomCBS بلکه “با نظر نویسندگان توسط رسانه ها آمار و ارقام توسط رهبران هر دو سیاه و سفید که حاضر به گام به جلو و حقیقت را به قدرت است.”

روز چهارشنبه صبح جو, PBS NewsHour‘s کاخ سفید خبرنگار Yamiche Alcindor قرار داده و آن را بیشتر دردناکی: “من به تماشای این را به عنوان کسی که واقعا تحسین گیل شده اند و کاملا رک و پوست کنده وحشت برای او و کاملا رک و پوست کنده وحشت به عنوان یک زن آمریکایی آفریقایی تبار… من فکر می کنم به تماشای او بود حمله در راه است که او مورد حمله قرار گرفت و به تماشای سکوت است که اتفاق افتاده بوده و دلخراش است.”

دلخراش و در عین حال به سختی تعجب آور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>