‘همه دروغ است’: مغلوب ساختن پیشی جستن سوالات کارشناسان بهداشت عمومی در توییتر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه مشترک یک تعداد انگشت شماری از رسانه های اجتماعی پست های سوال تخصص خود مقامات بهداشت عمومی از جمله دکتر Anthony Fauci و پیشنهاد خود را علمی مشاور در نظر گرفته شده برای خنثی کردن سیاسی خود ایستاده پیش از ماه نوامبر انتخابات عمومی.

در پشت سر هم از صبح زود فعالیت های آنلاین تهمت را بازتوییت کرد پیام ها از لحاظ سیاسی محافظه کار سابق بازی نشان می دهد شخصیت thefootprint — که به میزبانی نانامی به بازی “چرخ از فورچون” و “ارتباط عشق” — که اظهار تاسف از گسترش “ظالمانه ترین دروغ” در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“همه دروغ است. CDC, رسانه, دموکرات, پزشکان ما نه همه اما بیشتر که به ما گفته شده به اعتماد. من فکر می کنم این همه در مورد انتخابات و نگه داشتن اقتصاد از آینده است که در مورد انتخابات. من بیمار از آن” Woolery نوشت: در یک توییت به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور.

در پست دیگری تهمت بازتوییت Woolery ادعا وجود دارد “آنقدر شواهد بله شواهد علمی که مدارس باید باز این پاییز. آن را در سراسر جهان و آن را قریب به اتفاق قربانیان. اما هیچ.”

تهمت نیز ترجمه یک پیام از علامت جوان Woolery را شرکت میزبان خود را در “بلانت نیروی حقیقت” پادکست که پرسید: “پس بر دکتر Fauci و دموکرات ها من نیاز به یک کارت شناسایی به خرید بروید اما نه به رای بدهند؟”

به عنوان ایالات متحده نوشته شده است اوج تعداد روزانه Covid-19 عفونت در چند هفته گذشته رئيس جمهور در رابطه با Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, کاهش یافت و به یک جدید نادر بیش از آخر هفته.

کاخ سفید گفت: بنا به گزارش های مختلف, اخبار رسانه های شنبه و یکشنبه که “چند تن از مقامات کاخ سفید نگران تعداد دفعات دکتر Fauci اشتباه شده است در همه چیز” و مبله یک لیست طولانی از اظهارات به طور گسترده ای مورد احترام immunologist ساخته شده در اوایل روز از وقوع.

نوع خلط تلاش راه اندازی شده توسط برگ برنده دولت در برابر یکی از عمومی ترین-جنوبی اعضای مورد اعتماد است که به طور سنتی متعلق به رقبای سیاسی و آمد و پس از رئیس جمهور ابراز نارضایتی عمومی با Fauci خود را وخیم ارزیابی شیوع در کنگره شهادت و مصاحبه های رسانه ای.

Fauci گفت که بار مالی جمعه گذشته بوده است که در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت حداقل دو ماه هشدار داد در بهداشت و درمان مجلس سنا جلسه کمیته در اواخر ماه ژوئن که ایالات متحده می تواند ثبت نام به عنوان بسیاری از 100,000 موارد اضافی در هر روز اگر بیشتر پادمان نمی شد در محل قرار داده.

در جریان مکالمه دوشنبه گذشته با رئیس موسسه ملی بهداشت, مدیر فرانسیس کالینز Fauci گفت: آمریکا هنوز هم هنوز هم “زانو” در آن موج اول از coronavirus عفونت توصیف شیوع عنوان “وضعیت جدی است که ما به نشانی بلافاصله.”

اما تهمت بود بی اعتنا از Fauci در یک مصاحبه سه شنبه گذشته با خاکستری تلویزیون Greta Van Susteren و گفت: “من فکر می کنم ما در یک جای خوب. من با او اختلاف نظر دارند.” و صحبت کردن با فاکس نیوز’ Sean Hannity پنجشنبه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که “دکتر Fauci خوب است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات.”

بالا مقامات دولت را آغاز کرده اند که به دنبال رئیس جمهور سرب در ستون در Fauci از جمله کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو که فراموش نشدنی sparred با دکتر در ماه آوریل بیش از اثر هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان است.

“دکتر Fauci خوب بالین شیوه ای با اما او بوده است اشتباه در مورد همه چیز من تا کنون تعامل با او در” ناوارو گفت واشنگتن پست در داستان منتشر شده شنبه اضافه کرد: “تا زمانی که شما از من بپرسید اگر من گوش به دکتر Fauci مشاوره پاسخ من این است که تنها با احتیاط.”

ظاهر یکشنبه در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” Adm. برت Giroir دولت را coronavirus تست تزار گفت: “من احترام دکتر Facui زیادی” او “نه 100 درصد درست و او نیز لزوما … باید تمام منافع ملی در ذهن است. او به نظر می رسد در آن از بسیار باریک بهداشت عمومی از نقطه نظر.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany خطاب اصطکاک بین Fauci و دولت او همکاران شنبه “فاکس و دوستان” بازتاب Giroir و با این استدلال که Fauci نظر همه گیر پاسخ فقط از طریق لنز “بهداشت عمومی نبوده است.”

“دکتر Fauci یکی از اعضای یک تیم است. اما مطمئن دیدگاه خود را نشان داده و اطلاعات می شود به رئیس جمهور از طریق” کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی McEnany گفت.

Fauci است که نه تنها ارشد سلامت رسمی در درون دولت به کشیده شده اند, رئیس جمهور خشم در هفته های اخیر. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مشابه هدفمند CDC مدیر دکتر رابرت Redfield در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته که متهم به آژانس بهداشت عمومی دستورالعمل برای بازگشایی مدارس از بودن “بسیار دشوار و گران قیمت.”

رئیس جمهور فشار برای بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس در پاییز نشان دهنده آخرین مقابل در فشار کمپین گسترده اقتصادی بازگشایی رغم افزایش Covid-19 caseloads.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>