“همه چیز برای به دست آوردن”: ترودو زمین به نمایندگان به شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

نخست وزیر جاستین ترودو گرفته است کانادا کمپین یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد به طور مستقیم به دیپلمات با یک سخنرانی که سعی در تاکید بر او بچگی اتصال به این قاره است.

ترودو از روی علاقه به یاد می آورد همراه پدرش نخست وزیر سابق Pierre Trudeau, در سفر به آفریقا به عنوان یک کودک و بعد از آن به عنوان یک فرد بالغ جوان backpacker.

ادامه مطلب: ‘ناامیدی عمیق’: ترودو revisits blackface در ماه تاریخ دریافت

او در قبل از دریافت آدرس شنبه شب به مخاطبان در حدود 200 نفر بیشتر از آنها دیپلمات از کشورهای آفریقایی در اتاوا ستاد امور جهانی کانادا.

ترودو گفت: پدرش با او عشق عمیق و احترام به قاره آفریقا — یک تلاش آشکار برای مقابله با منتقدان گفت که دولت خود را نادیده گرفته و آفریقا در طول آن مدت در قدرت بود که آن را با خرید و فروش عمده مسائل تجاری با ایالات متحده و مکزیک است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما نخست وزیر برنده تشویق از جمعیت که به گفته وی آینده آفریقا-کانادا روابط به عنوان یکی ریشه در عمیق تر شدن کسب و کار و روابط تجاری با سرعت در حال رشد قاره است.

ترودو می گوید شورای امنیت سازمان ملل پیشنهاد شده است ‘به معنی’ به ادامه داشتن ” صدای پیشرو در جهان

ترودو می گوید شورای امنیت سازمان ملل پیشنهاد شده است ‘به معنی’ به ادامه داشتن ” صدای پیشرو در جهان

در اوایل این ماه ترودو در بازدید از دو کشور آفریقایی اتیوپی و سنگال به عنوان بخشی از دولت در مبارزات انتخاباتی برای شورای صندلی.

“در تمام مکالمات ما یک چیز روشن بود: ما باید همه چیز را برای به دست آوردن کار با هم در اولویت ما به اشتراک بگذارید. کانادایی ها مانند مردم سراسر قاره آفریقا می خواهید برای دیدن پیشرفت واقعی در این مسائل که مهم ترین آنها گفت:” ترودو.

در اتیوپی او ملاقات رهبران شرکت کننده در اجلاس سران اتحادیه آفریقا برای برنده شدن پشتیبانی برای کانادا.

در داکار, سنگال رئیس جمهور رئیس جمهوری سنگال گفت که او سعی خواهد کرد تا بر طبل حمایت کانادا پیشنهاد در میان کشورهای آفریقایی.

ادامه مطلب: شامپاین ادامه کارائیب کمپین در ترودو محل برای شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی

آفریقا با 54 رای گیری کشورهای کلیدی رای گیری بلوک در رأی مخفی است که برگزار خواهد شد در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ماه ژوئن.

کانادا باید حداقل 128 رای در این انتخابات برای یک دوره دو ساله در شورای شروع 2021 اما چهره رقابت سختی از نروژ و ایرلند که در حال مبارزه.

ترودو گفت: برنده این موقعیت را به کانادا نفوذ بیشتری در صحنه جهانی در مسائلی مانند صلح امنیت و حقوق بشر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

PM خارجی تور به عنوان خط لوله تظاهرات خشم در کانادا

PM خارجی تور به عنوان خط لوله تظاهرات خشم در کانادا

او متعهد کانادا به شورای اجرا در سال 2015 به عنوان بخشی از خود را “کانادا بازگشته است” تعهد پس 2010 از دست دادن یک کرسی به کوچکتر و از لحاظ اقتصادی شکننده پرتغال تحت قبلی دولت محافظه کار.

ترودو همراه بود سه شنبه شب توسط مریم Ng خود را در تجارت بین المللی وزیر امور خارجه, وزیر فرانسوا-Philippe شامپاین و احمد Hussen, سومالی-متولد وزیر خانواده و کودکان و توسعه اجتماعی.

ادامه مطلب: کانادا می خواهد شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی برای پیشبرد بحث در مسائل مربوط به جهان: Trudeau

“اگر هدف ما از ساخت مطمئن شوید که کانادا عمیق تر آن تجارت و سرمایه گذاری روابط و همچنین مردم-به-مردم روابط آفریقایی آفریقا-کانادا جامعه کلیدی و مرکزی که به تلاش” Hussen گفت: جمع آوری است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>