DES MOINES — نامزدهای دموکرات و آنها در حال تلاش برای جبران زمان از دست رفته.

به دام افتاده در سی این هفته در سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سناتور که در حال رقابت سخت در آیووا — برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq — در اینجا برای تعطیلات آخر هفته و خواهد بود نامحدودی دولت است.

این بدان معناست که جو بایدن و پیت Buttigieg دیگر مبارزات انتخاباتی خود را. و آنها فقط نمی تواند رقابت برای جلب توجه با بازگشت سناتورها — ارتش جانشین فعالان نیز برنامه ریزی شده برای رسیدن به این آخر هفته.

Klobuchar که نشان دهنده همسایه, مینه سوتا, آوردن در خانه-دولت سواره نظام — او را کمک گرفتن از دولت, فرماندار, معاون فرماندار و دولت حسابرس.

با حزبی فقط روز دور محلی آیووا تایید همچنان قطره ای در — در یک مسابقه نزدیک این مبارزات را از هر گونه سوء استفاده از آنها می توانید دریافت کنید. اما هدف واقعی این آخر هفته خواهد بود تولید انرژی و حرکت به صورت نهایی با حداکثر سرعت دویدن به دوشنبه.

مبارزات را بهتر حس که در آن همه چیز ایستاده شنبه شب در 8 بعد از ظهر مرکزی زمان. که زمانی که نتایج نهایی Des Moines Register/سی ان ان/Mediacom آیووا نظرسنجی اعلام خواهد شد.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد پنج استراتژی که در آن مبارزات هستند و آنچه انجام می دهند تنها چند روز قبل از اولین رای از سال 2020 آغاز شد.

خبرنگاران ما خواهد بود چتری را در سراسر کشور زیر همه بالای مبارزات — بنابراین بررسی بازگشت در طول روز به عنوان ما به روز رسانی این داستان با لحظات کلیدی و تحولات جدید در کمپین بلیزرز.

پیت Buttigieg

پیت Buttigieg را تهاجمی تاون هال برنامه — اساسا اتصالات در رویدادها به عنوان بسیاری از قوانین زمان و فیزیک اجازه می دهد برای — ادامه خواهد داد تا شنبه. او برنامه ریزی شده برای توقف پنج شهرستانها عبور از 200 مایل در سراسر شرق آیووا.

Buttigieg کمپین معتقد است که بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان دیدن شهردار بیشتر آنها خواهید بود به او. شدید خود را برنامه نشان می دهد که نظریه او را که لبه بیش از سنا رقبای نگه داشته شده است از دولت تا آخر این هفته.

Buttigieg همچنان به آموزش خود را از آتش در جو بایدن و برنی ساندرز و من باید چگونه و در چه راه هایی که گرم و هنگامی که و چگونه رقبای خود را — اگر در همه.

روز پنجشنبه شروع و در ادامه چهار شنبه, Buttigieg در زمان انتقادات خود را از ضمنی به صریح و روشن. در بایدن Buttigieg عقب رانده در آگهی های تلویزیونی معاون رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در حال اجرا, اصرار مردم آیووا نمایندگان شان به “خطر” با رای خود. Buttigieg گفت: در کانسیل بلوففس روز جمعه: “من می خواهم استدلال می کنند که آنچه که تاریخ به ما آموخته است در یک لحظه مثل این ما نمی توانیم خطر ابتلا به تلاش برای سقوط در playbook.”

Buttigieg همچنین در زمان نور واکسن در مایکل بلومبرگ برای تامین مالی خود پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور اضافه کرد که در سال 2020 “کسی می تواند به معنای واقعی کلمه خرید راه خود را به رقابت” اما او نمی نام و نام خانوادگی سابق شهر نیویورک شهردار.

—النا اشنایدر

الیزابت وارن

در نهایت.

سناتور. الیزابت وارن انتظار می رود که در آیووا شنبه برای اولین بار در این هفته پس از سنا استیضاح محاکمه نگه داشته و او را دنباله. حتی پس از آن را هنوز مشخص نیست که چه زمان وارن خواهد رسید یا که رویدادها در آن او در حال رفتن به حضور در. او کمپین برنامه ریزی شده دو تظاهرات با کمپین co-صندلی Rep. Ayanna Pressley در سدار رپیدس و آیووا, شهرستان و دیگری در شب در دونپورت با نامزد سابق ریاست جمهوری Julián Castro.

کمپین عملیاتی نیز عبور دولت شنبه, از جمله یک نام جدید: Rep. Jan Schakowsky خواهد شد که راه اندازی چندین توانید به انجمن کرباس ضربه آف.

من علاقه مند به شنیدن وارن پیام برای نهایی آخر هفته هنگامی که او را در بیخ و بن. او اولین نامزد حزب دموکرات برای راه اندازی خود اکتشافی کمیته و آیووا بود که او برای اولین بار متوقف شود. او با استخدام یک تیم بزرگ در دولت زودتر از همه رقبای او (هر چند برنی ساندرز در حال حاضر بزرگترین کارکنان). و او را صرف بیشتر از روز در آیووا از هر دولت دیگر.

او کار کرده است دولت برای یک سال — بنابراین آنچه که پیام او در این فینال آخر هفته ؟ او هر چیزی را تغییر دهید تا, به خصوص با بسیاری از دموکرات ها گفت: آنها مردد ؟ او در رای گیری شده است ثابت اما ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیشی گرفته اند در جدید ترین نظر سنجی.

—الکس تامپسون

Ctq

قادر به جت بازگشت به آیووا به عنوان سناتور فرار از استیضاح دنباله برای آخر هفته, مینه سوتا سناتور برنامه ریزی شده است به crisscross Hawkeye دولت در جستجوی ناراحتی در جلسه شب. Klobuchar را به طور پیوسته افزایش یافته است در آیووا در ماه گذشته به 10 درصد حمایت در megyn kelly آیووا رای گیری متوسط.

به عنوان یک آخر هفته با بسته بندی حوادث Klobuchar برداشت تا 18th حمایت از نشستن آیووا نماینده مجلس روز جمعه وزارت امور خارجه تشکر. دیو ویلیامز. و در تقویت او استدلال بسته او دستگیر حمایت از حزب جمهوری خواه شهردار ایندیانوولا که تعویض احزاب پارلمانی برای دموکرات مینه سوتا.

“کسانی از شما که من را میشناسید و متعددی وجود دارد که از شما در اینجا در جامعه که می دانید من می شود جای تعجب من خواهد بود تا در اینجا جوش برای یک نامزد حزب دموکرات” کلی شاو گفت: در یک جمعه جانشین رویداد با توجه به آیووا خط شروع. “من نمی آیند از طرف مشغول به کار در مجلس نمایندگان در سطح ایالات متحده آمریکا برای یک جمهوری خواه است که پس از نقل مکان به لابی صفوف.”

Klobuchar برگزار خواهد شد و چهار “را دریافت حزبی” حوادث روز شنبه در شهر از سمت غربی می رسد دولت به شرق است. و او دوباره آن را انجام دهد در روز یکشنبه قبل از پایان دادن به در یک شهر فقط در خارج از Des Moines برای سوپر باول, سازمان دیده بان حزب.

—لورا Barrón-López

برنی ساندرز

با استیضاح شنبه و یکشنبه برنی ساندرز است که در نهایت رایگان به هاپ در یک هواپیما و مبارزات انتخاباتی در آیوا بیش از آخر هفته پس از اینکه به دام افتاده در واشنگتن برای روز.

کمپین بزرگ رویداد های روز شنبه یک خون آشام کنسرت آخر هفته در سدار رپیدس. یک عضو به اصطلاح “تیم ملی” Rep. Ilhan عمر نیز خواهد بود جوش برای او همراه با کنگره حزبی مترقی co-صندلی Pramila Jayapal.

Sanders کمپین امید است که سفر تور نوازندگان و دیگر افراد مشهور در هفته گذشته قبل از آیووا رانندگی خواهد شد تا مردم در انتخابات و شور و هیجان به خصوص در میان افراد جوان است.

در روز پنج شنبه چند DNC, اعضای, به او یک هدیه است که در مقابل: سیاسی شکست داستان که یک و نیم دوجین حزب خودی در حال صحبت کردن در مورد توقف ساندرز اگر او همچنان به افزایش اجازه می دهد superdelegates برای رای دادن در اولین انتخابات در این کنوانسیون. آنها اعتراف این بعید است که اتفاق می افتد; چه آن تضمین شده است برای انجام دهید این است که خشم خود را پایه و الهام بخش کمک های مالی.

—هالی Otterbein

10:22 صبح

Tlaib را هیلاری بوس سیگنال افزایش اضطراب

“چگونه شما قصد دارید برای متحد کردن ما ؟ “مرد پرسید: برنی ساندرز’ عملیاتی در یک مبارزه انتخاباتی در Des Moines, کافی شاپ, صبح روز شنبه.

برای ماه دموکرات شده اند فرسایش در مورد اتحاد دو حزب خود و این کشور در سال 2020 و اضطراب در حال رشد بوده است در روز قبل از آیووا قفقاز. بخش هایی از هر دو متوسط و پیشرفته بال از این دیدگاه هر یک از دیگر به عنوان تفرقه.

دیروز یک مثال کامل از این تقسیم صفحه نمایش: هیلاری کلینتون گفت: در یک پادکست که ساندرز’ کمپین نیست به اندازه کافی برای آوردن حزب هم پس از سال 2016 اولیه — که بازدید شده توسط بسیاری از ساندرز به عنوان حامیان آخرین سالوو در برابر او از سابق دموکرات نامزد در هفته های اخیر به او رسید در اولین-در-این-ملت های پارلمانی دولت است. ساعت بعد تشکر. رشیدا Tlaib یک ساندرز جانشین هو بعد از یک مدیر شروع به پرسیدن در مورد کلینتون اخیر سخنان که “هیچ کس را دوست دارد” ساندرز در یک Bon Iver کنسرت برای او.

تشکر. Ilhan عمر یکی از ساندرز’ بهترین و شناخته شده هواداران گفت: مرد در کافی شاپ که مبارزات انتخاباتی شعار “نه من و ما” “بسیار فراگیر” و ساندرز تیم است که “مبارزه برای همه ما است.”

12:53 بعد از ظهر

ساندرز دوباره تکرار نذر برای حمایت از Dem نامزد

پس از آغاز این اولیه برنی ساندرز قول داده است برای حمایت از نامزد دموکرات حتی اگر او نمی نامزدی برنده.

که وعده به طور منظم بخشی از بیخ و بن گفتار و تصریح کرد دوباره آن را امروز یک روز پس از هیلاری کلینتون هزینههای خود را در کمپین 2016 به عنوان تفرقه در اولین رویداد روز شنبه در شهر هال در ایندیانوولا.

“اگر ما برنده نیست ما برنده و من می دانم که هر نامزد دیگر همان را انجام خواهد داد” او گفت:. “ما متحد هستند در درک ما است که ما باید شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

جو بایدن

جو بایدن دیگر محل بیشتر به خود.

رقبای خود از جمله رئیس رقیب برنی ساندرز, بازگشت به, آیووا, آخر این هفته برای جبران از دست زمین پس از گیر شده است در سی برای رئیس جمهور استیضاح محاکمه.

بایدن شده است و تلاش برای به دست گرفتن در استفاده از او و چند نفر دیگر در این زمینه داشته اند در حالی که سنسور. Elizabeth Warren, ctq مایکل بنت و ساندرز گیر شد در واشنگتن است.

چند روز گذشته بایدن ساخته شده است یک نقطه از رسانه های محلی انجام مصاحبه و پاسخ به سوالات از رسانه ملی در طول طناب خطوط اغلب حصول اطمینان او را پوشش خبری در رسانه های مختلف بازار. او انجام داده است که با کمک Rep. ابی Finkenauer که نشان دهنده شمال شرقی آیووا و سابق آیووا رژیم صهیونیستی است. تام Vilsack.

امروز بایدن بازديد نورث لیبرتی Cedar Rapids و واترلو. واترلو نادر, Iowa شهرستان است که قابل ملاحظه آفریقایی جمعیت, جمعیتی شده است که در حمایت از بایدن.

—ناتاشا Korecki

2:42 بعد از ظهر

Vilsacks ستاره به عنوان معاون سیاسی آرام

این Vilsacks چیزی شبیه به اولین خانواده از آیووا سیاست در حال کار اضافه کاری برای جو بایدن در این آخر هفته. تام Vilsack سابق آیوا و کشاورزی در دولت اوباما به همراه جو بایدن به چندین مراسم در روز جمعه که در آن او ارائه شده گرم ستایش است. فرماندار سابق (و سابق veep چشم انداز) بود همراه با همسرش, کریستی یک نیروی سیاسی در حق خود او در یکی دیگر از بایدن رویداد در کوه لذت بخش جنوب شرقی شهر آیووا که در آن تام Vilsack هنگامی که در خدمت به عنوان شهردار. (آنها در میان آخرین به ترک Masonic Lodge که در آن رویداد برگزار شد, ماندن تا زمانی که نزدیک به تک تک شرکت کنندگان را ترک کرده بود.)

روز شنبه Vilsacks بودند در آن در نقش خود را به عنوان سیاسی آرام.

آنها شرکت با جیل بایدن در “قهوه حزبی” رویداد در وست دس موینس میزبانی AFSCME بین المللی رئیس جمهور لی ساندرز و AFSCME شورای 61 رهبری و رتبه بندی-و-فایل خدمات عمومی کارگران. و آنها برای برنامه ریزی یک ایمز زمینه دفتر رها-پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im