منچستر N. H. — دموکرات نامزد ریاست جمهوری هستند فانینگ در سراسر نیوهمپشایر در نیروی در شنبه نامحدودی دولت در اواخر کمپین فعالیت به همراه لایه ای از برف سقوط کرد که در این هفته.

طیف وسیعی از عوامل مختلف نگهداری می شود که نامزدها واقعا از سفر نیوهمپشایر چند روز گذشته از آیووا قفقاز دوشنبه شب به پایان استیضاح دادگاه در روز چهارشنبه به آماده سازی برای روز جمعه بحث است. اما آنها یک بسته بندی شده برنامه از تظاهرات و حوادث راه اندازی داوطلبان بر روی get-out-the-رای درایو در روز شنبه و آنها در حال پر شدن دولت با مشخصات بالا کمپین عملیاتی را به ضرب مبارزات خود را در رسیدن به جلوتر از روز سه شنبه اولیه.

آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد برنی ساندرز برگزاری رهبری در دولت اما پیت Buttigieg افزایش سرعت پشت سر او پس از آنها به پایان رسید به عنوان دو حزب دموکرات در آیووا و ساندرز با هدف چند بازدید در Buttigieg قبل و در طول روز جمعه مناظره به انتقاد از او برای گرفتن حمایت مالی از میلیاردرهای. در ضمن, Elizabeth Warren, ctq و جو بایدن پیوست آنها در تکیه سخت در آزمایش خطوط را از بیخ و بن سخنرانی تلاش برای معرفی خود رای دهندگان که هنوز هم ممکن است مردد.

نامزدها را با هم می آیند برای یک دولت حزب کنفرانس در شب سالانه مک اینتایر-شاهین شام قبل از هزاران نفر از شرکت کنندگان در عرصه های بزرگ در منچستر — شاید آخرین بار آنها را همه در همان محل ساخت خود را به رای دهندگان و فعالان قبل از اولیه.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد پنج استراتژی که در آن مبارزات هستند و آنچه انجام می دهند. خبرنگاران ما خواهد بود چتری را در سراسر کشور زیر همه بالای مبارزات — بنابراین بررسی بازگشت در طول روز به عنوان ما به روز رسانی این داستان با لحظات کلیدی و تحولات جدید در کمپین بلیزرز.

11:24 صبح

بایدن تیز حملات در Sanders, Buttigieg به پا زدن کردن سه روز N. H. تور

بایدن خود را آغاز سه روز بهار برای اولین بار-در-این-ملت اولیه در هوای سرد از منچستر در نیوهمپشایر بانک مواد غذایی. صورتحساب به عنوان یک off-the-record stop (بدون سوال از مطبوعات هیچ سخنرانی) توقف برجسته چه بایدن بهترین دوست دارد در مورد کمپین بلیزرز: بحث کوچک با منظم مردمی دست دادن و گرفتن عکس های سلفی.

از آنجا بایدن رهبری به رکس تئاتر یک محل در مرکز شهر منچستر که در آن او به استاندارد بیخ و بن سخنرانی در مورد چگونه این انتخابات ریاست جمهوری است که “روح ملت است.” بایدن اضافه کرده است چین و چروک به سخنرانی های خود را از آینده ناامید کننده چهارم در آیووا توسط تیز انتقاد برنی ساندرز به عنوان یک سوسیالیست و پیت Buttigieg به عنوان بیش از حد بی تجربه یک تم او تکرار شب قبل در روز جمعه بحث در سنت آنسلم ،

بایدن دو بیشتر محلی متوقف می شود قبل از اتمام شب در 100 باشگاه شام رویداد در منچستر.

مارک Caputo

10.38 صبح

ساندرز: ثروتمند رای دهندگان خوش آمدید ‘اگر شما باور در مفهوم عدالت’

هستند افراد ثروتمند خوش آمدید در برنی ساندرز’ سیاسی انقلاب ؟

این سناتور ورمونت بود که سوال توسط MNSNC لنگر استفانی Ruhle در حقوق ما دادگاه های ما نیوهمپشایر ریاست جمهوری فروم در کنکورد صبح روز شنبه.

“یکی ممکن است استدلال می کنند که برنی ساندرز می کند ایستاده است که برای کسی که در تلاش است که می خواهد برای افزایش,” او گفت:. “اما آنچه که در مورد ثروتمند فرد ؟ آنها در استقبال خود را مدرن ،

ساندرز که انجام می شود بهترین در میان کم درآمد رای دهندگان در آیووا قفقاز با توجه به آسوشیتد پرس/Fox News نظرسنجی پاسخ مثبت در حالی که تاکید می کرد که او با تمرکز بر طبقه کارگر است. او گفت که “انسانی تر زندگی” است که در مورد بهبود زندگی دیگران است.

آن را جذاب لحظه به خصوص با توجه به سوال مطرح شده توسط Ruhle سابق بانکی اجرایی است که یک چهره “شرکت رسانه ای” که ساندرز غالبا انتقاد.

“ما قطعا به شما خوش آمد به جنبش ما اگر شما باور در مفهوم عدالت” ساندرز گفت Ruhle. “نه حرص و آز و فساد نمی, نه, نهفته است, اما عدالت و شفقت است.”

به عبارت دیگر ساندرز’ پیام به غنی رای دهندگان این است که بخواهید آنها را به متحدان طبقه کارگر است که او گفت: “ساخت یک نیکل بیشتر” از آن 45 سال پیش. او اغلب زمینهای مشابه موضوع همبستگی و رای گیری فراتر از منافع خود در کمپین بلیزرز. اما به خوبی پاشنه بلند رای دهندگان خرید به بحث بود ؟

البته ساندرز نیازی به برنده شدن بیش از 1 درصد: آنها تنها 1 درصد از آمریکایی ها. اما اگر او می تواند انجام بهتر در میان upper-middle-class رای دهندگان آن کمک خواهد کرد او را دفع رقیب پیت Buttigieg در نیوهمپشایر که رسید در گرانیت دولت از عملکرد قوی در دوشنبه گذشته را آیووا قفقاز که در آن او به خصوص به خوبی با بهتر کردن رای دهندگان.

-هالی Otterbein

8:56 صبح

Buttigieg میسازد که چگونه او می خواهم در برخورد با مک کانل در دادگاه فروم

کنکورد, N. H. — Buttigieg چهار رویدادها در سراسر کشور پنج شنبه و توسط 8:30 صبح میکروفن در دست او بود و در انجمن در دادگاه اصلاحات گفتن چند صد رای دهندگان است که این موضوع شخصی به او گفت: ازدواج تنها راه ممکن “به لطف تک رای بدهند.”

Buttigieg راه می رفت از طریق ایده خود را به گسترش دیوان عالی کشور اما تمرکز گفتگو محور عمدتا در اطراف زمان راه اندازی در دادگاه ها و چشم انداز همکاری با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

“قدرت است که تنها زبان سنا اوباما در پاسخ به” Buttigieg گفت. او اضافه کرد که “ما لازم نیست که به تقلید از کسانی که ما در حال مبارزه برای جعبه آنها را” هر چند دموکرات “بازی منصفانه” به “بازگشت به نیش ما است.” پرسید: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید دیوان عالی کشور در حال “نامشروع” Buttigieg آن را به نام “مشکل در بهترین است.”

“وجود یک لکه در انتصاب برت Kavanaugh,” او اضافه شده است.

روی صحنه Buttigieg نیز ساخته شده است که دموکرات ها نیاز به یک نامزد با downballot coattails به منظور تغییر شکل سیستم قضایی. “اگر ما نمی توانیم تغییر و کنگره ما در حال پیچ,” Buttigieg گفت. “ما رو به انجام این کار بزرگ به اندازه کافی حاشیه است که آن را می فرستد Trumpism به کتاب های تاریخ.”

-النا اشنایدر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im