همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد NHL را راه اندازی مجدد

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

نزدیک به پنج ماه پس از coronavirus آورده و بازی را متوقف کند, NHL آماده است تا به مرحله بازگشت آن در ادمونتون و تورنتو.

در اینجا همه چیز شما باید بدانید که به refamiliarize خود را با هاکی:

آیا این کار ؟

که غالب طولانی سوال نمودار که بیش از همه چیز. خط پایین: NHL در تلاش است تا بازی در وسط یک بیماری همه گیر. اکثر بازیکنان وارد در تورنتو ادمونتون از شهرستانها در ایالات متحده — که در آن موارد همچنان رو به افزایش در پنج شنبه و جمعه فقط روز قبل از اولین بازی به بازی می شود.

MLS نیز وارد آن hub محیط زیست روز (به عنوان مخالف به هفته) قبل از بازی و دو تیم به سرعت با تجربه شیوع و خارج.

این begs سوال MLB است دست و پنجه نرم کردن با آن پس از Miami Marlins تجربه شیوع بیش از حد: در چه نقطه باید فصل را متوقف کند ؟

روز دوشنبه NHL اعلام کرد صفر مثبت آزمون در میان بازیکنان در هفته گذشته است. فقط تکمیل فاز 2 که در آن هر تیم آموزش دیده در بازار در نظر گرفته شده پرخطرترین بخشی از NHL بازگشت.

رفتن به جلو هر کس داخل این حباب خواهد شد تست شده روزانه از طریق بینی گرد و خاک. باید بازیکنان تست مثبت کسانی که بدون علامت جدا خواهد شد تا دو تست منفی در حال بازگشت در یک دوره 48 ساعته و یا بعد از 10 روز. علامتی مثبت می تواند دوباره تیم خود را پس از 72 ساعت بدون علائم و همچنین به عنوان حداقل 10 روز در انزوا.

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش شعله های آتش در مقابل جت:

در قسمت 5 از 10 راب پیزو شکسته شدن تنها همه-کانادا matchup در صلاحیت دور. 1:11

Hub شهرستانها

در تورنتو پنج دانه ها در هتل X نزدیکی lakeshore در حالی که بقیه اقامت در فیرمونت سلطنتی نیویورک نزدیک به Scotiabank عرصه است. BMO زمینه نیز فعال برای پخش استفاده کنید, با این نکته که برخی از کفش پوشیده شده است باید به منظور حفظ زمین برای تورنتو FC. در ادمونتون, تیم های برتر در JW Marriott که متصل به عرصه با بقیه در ساتون در این نزدیکی هست.

هر تیم به ارمغان آورد 52 نفر از جمله 30 بازیکن است. وجود دارد 14 رستوران ها و فروشندگان مواد غذایی در دسترس برای بازیکنان در هر هاب از جمله Tim Hortons. بازیکن امکانات در هر دو شهرستانها شامل یک استخر پینگ پنگ ، بسکتبال و فوتبال مناطق و همچنین سالن.

بازیکنان باید اتاق خود را و مجاز نیست mingling در دیگران است. در خارج از اتاق خود ماسک باید در تمام زمانها مگر اینکه شما در حال شرکت در نوعی از فعالیت بدنی. خانواده های مجاز خواهد بود برای پیوستن به فینال دو دور — که هر دو را در ادمونتون برای همه.

در ضمن روی یخ ارائه خواهد شد نگاه بسیار متفاوت است. NHL اضافه کردن 12 دوربین به ارائه زوایای جدید و با استفاده از سر و صدای جمعیت از EA Sports NHL بازی های ویدئویی است. پایین کاسه صندلی های پوشش داده خواهد شد با tarp در حالی که غول چراغ صفحه نمایش با تیم گرافیک و/یا ویدئوها از طرفداران قرار داده خواهد شد به طور مستقیم در پشت نیمکت.

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش Oilers مقابل Blackhawks:

در قسمت 4 از 10 راب پیزو شکسته شدن اینکه آیا Blackhawks می تواند ناراحت Oilers. 1:05

حذفی فرمت

دوازده تیم از هر کنفرانس درگیر هستند. یک سوم از آنها را نمی خواهد شد بسیار طولانی است. بهترین-از-پنج استنلی مقدماتی جام خوردگی دانه 5 در مقابل 12, 6 در مقابل 11, 7 در مقابل 10 و 8 برابر 9 همه چیز لگد کردن در روز شنبه.

برندگان کسانی که سری پیشبرد برگشتی که در آن معمول بهترین هفت در هر دور. به جای تقسیم محور فرمت از سال گذشته NHL رفتن با کنفرانس گسترده ای کاشت. این بدان معناست که شماره 1 پخش, شماره 8, شماره 2 پخش شماره 7 ،

در حالی که مسابقات انتخابی را بالا چهار دانه در هر کنفرانس را شرکت در دور رابین برای تعیین چهار دانه برای دور اول پلی آف. کسانی که جدول رده بندی را با استفاده از به طور منظم فصل امتیاز سیستم با روابط شکسته قبل از توقف عملکرد.

پس از دور اول تیم دوباره کشت به طوری که بهترین تیم باقی مانده در هر کنفرانس همیشه بدترین.

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش برگها در مقابل کت آبی:

در قسمت 3 از 10 راب پیزو شکسته شدن برگها و در حال حاضر سالم کت آبی 1:18

Lafreniere قرعه کشی

برای هشت تیم که از دست دادن مسابقات انتخابی وجود دارد یک پوشش نقره ای. NHL خود را آغاز کرد پیش نویس قرعه کشی در ماه ژوئن در حالی که تنها دانستن هفت از 15 تیم درگیر است. این تیم که در حال حاضر حذف شده و دارای بهترین شانس است. هشت اسلات برگزار شد توسط “متغیرهایی” با هر کدام از آنها اختصاص داده نزولی شانس.

در کلاسیک NHL, مد, یک حفره یا سوراخ تیم برنده قرعه کشی که در آن QMJHL ستاره الکسیس Lafreniere انتظار می رود که برداشت اول به طور کلی. در حال حاضر هشت مقدماتی بازنده خواهد سهم برابر با 12.5 درصد شانس برنده شدن این نه بزرگ جایزه تسلی در فاز 2 از قرعه کشی پس از مقدماتی در حال انجام است.

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش Canadiens در مقابل پنگوئن ها:

می Carey قیمت کمک به حبس کشیدن یک ناراحتی بیش از پنگوئن ؟ راب پیزو شکسته شدن شانس خود را. 1:17

کانادا محتوا

اتاوا تنها کانادا باشگاه به دست مقدماتی در حالی که مونترال به سختی تسهیل در تاریخ 12th هشت امتیاز پشت سر رنجرز و فقط سه تا نوپای Buffalo Sabres. به حبس’ پاداش یک تاریخ با سیدنی کرازبی در پنگوئن ها.

تنها همه-کانادا matchup می رود تا با شعله کلگری و Winnipeg Jets هر دو در میان کمی ناامید کننده فصل است. ونکوور کناکز یک تیم جوان بود که کنار هم قرار دادن چشمگیر, کمپین بازی وحشی یک تیم است که شروع روند تا پس از سر مربی بروس Boudreau جایگزین شد با دستیار دین Evason.

این Edmonton Oilers مباهات کانر McDavid و MVP فینالیست لئون Draisaitl را در محو 12-کشت شیکاگو است. که تیم scuffled در سال های اخیر, اما آن را حفظ ستاره قدرت و تجربه در Jonathan Toews و پاتریک کین.

یکی از پیامد های این فرمت جدید است که آن را دزدیدند ما از نبرد آلبرتا یک matchup که به نظر می رسد به احتمال زیاد در ماه مارس.

بازگشت شرق تورنتو افرا برگها را در Columbus Blue Jackets که تعجب بالا-کشت Tampa Bay Lightning فقط در سال گذشته است. تورنتو و تلاش از طریق بالا و پایین فصل به طور منظم که در آن عمدتا شکست خورده به زندگی می کنند تا انتظارات.

اما ضرب و شتم کلمبوس برای آن جوان هسته ای را اولین سری برنده می تواند jumpstart به آن نیاز دارد. از سوی دیگر این برگها به سادگی می تواند ملاقات برونز در دور بعدی — و همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد پس از آن.

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش Canucks vs Wild:

در قسمت 7 از 10 راب پیزو شکسته شدن جوان (و سالم) Canucks به عنوان آنها را در جهان وحشی. 1:06

خواهد شد تیم های خوب هنوز هم خوب باشد ؟

این یکی است که تا حد زیادی بی جواب. اما 4½ ماه پس از آخرین بازی پخش شد می تواند ما انتظار داریم تیم را فقط انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش ؟ “استراحت در مقابل زنگ زدگی” بحث مطمئنا بازگشت و بازیکن تناسب اندام به طور خاص در اوایل خواهد بود طلبه — که قرنطینه نوع به نشستن در اطراف تماشای ببر پادشاه (به یاد داشته باشید که؟), و کسی که بازسازی خانه خود را به ورزشگاه ؟

برخی از داستان های دیگر در اطراف لیگ می تواند رعد و برق دوباره بجای اول برگشتن از سال گذشته در اوایل خروج ؟ چه نوع از عنوان قهرمانی دفاع می بلوز هم قرار دادن ؟ چقدر اتفاقی رخ خواهد داد در آن کوتاه مقدماتی سری? آیا ما شاهد یکی دیگر از کرازبی-Ovechkin نبرد ؟

امیدوارم ما پاسخ به تمام این سوالات به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>