Ex-Blue Jays مسکن شکایت Houston Astros در ثبت نام-سرقت رسوایی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سابق لیگ پارچ مایک Bolsinger شکایت Houston Astros روز دوشنبه ادعا را نشانه سرقت طرح کمک به یک فقیر کمک ظاهر در ماه اوت سال 2017 است که اساسا خود را به پایان رسید لیگ های حرفه ای.

Bolsinger کت و شلوار در Los Angeles County Superior Court به دنبال نامشخص خسارت برای دخالت و آسیب رساندن به خود را حرفه ای. او همچنین درخواست که Astros جریمه خود را نزدیک به 30 میلیون دلار ما در پست های نجومی سهام از خود 2017 جهان سری عنوان با پول رفتن به کودکان خیریه در لس آنجلس و یک صندوق برای نیازمندان بازنشسته و بازیکنان.

با توجه به کت و شلوار Bolsinger سپس یک مسکن با تورنتو بلو جیز قرار شد یک بازی در هوستون در اوت. 4, 2017 و چهار اجرا می شود, چهار بازدید و سه پیاده روی در یک سوم از زمین باز یافته در یک 16-7 از دست دادن. کت و شلوار و گفت: right-hander “بلافاصله فسخ و قطع از این تیم هرگز به بازگشت به لیگ اصلی بیس بال ،

“من نمی دانم اگر من تا به حال بدتر تفرج در کار حرفه ای” Bolsinger گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “من به یاد داشته باشید گفت:” آن بود که آنها می دانستند چه من پرتاب شد. آنها تخمگذار کردن رزین در آنها نیست تخمگذار قبل از. آن را مانند آنها می دانستند چه بود.’ این فکر در سر من.

“من احساس نمی کردم که باید یک فرصت است.”

او تنزل مقام به سه گانه-A و نه تن به تن در لیگ های عمده ای از. او 0-3 با 6.31 عصر در 11 حضور با تورنتو در سال 2017. 32 ساله تن به تن در ژاپن در 2018-19 و به دنبال یک کار با یک باشگاه لیگ برای این فصل است.

Astros مادر در کت و شلوار

آستروس نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کمیسر راب مانفرد یافت آستروس شکست برابر مقررات ثبت نام الکترونیکی, سرقت در سال 2017 از جمله در دوران پس از فصل. مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow ماه گذشته از کار اخراج شدند.

با توجه به MLB را بررسی آستروس با استفاده از یک خوراک ویدئویی به سرقت تیم مخالف’ علائم و سپس نوک خود batters به سرعت زمین با کوبیدن در یک سطل زباله.

با توجه به Bolsinger به طرح دعوی گرافیک, طراح و توسعه دهنده وب تونی آدامز نوشت: یک برنامه تحت وب به سند هر نمونه از کوبیدن بر روی یک سطل زباله می تواند در طول Astros صفحه اصلی بازی در سال 2017. او در بر داشت که اکثر چتری رخ داده است که در Aug. 4, 2017, بازی, از جمله بر 12 از 29 رزین Bolsinger انداخت و طرح دعوی در دادگاه گفت.

Hinch به رسانه ها گفت که شب بود که آن را “غیر معمول نیست برای ما بزرگ شب هنگامی که ما را خوب در خفاش ها با هم” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Bolsinger نیز تن به تن برای آریزونا دایاموند بکس و لس آنجلس داجرز در چهار سال فعالیت حرفه ای رفتن 8-19 با 4.92 عصر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>