سابق تشویق کن Jackee Stang فقط راه اندازی ‘گوک از Psychedelics’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک زن با پوشیدن یک ژاکت جین گفت: “عیسی روانگردان” swaggered به گاراژ خود را در مرینا دلم رعی. مانند عشق فرزند Timothy Leary و گوئینت پالترو Jackee Stang پشت سر هم به “روانگردان فضا” در پایان سال گذشته زمانی که او راه اندازی آنچه که او خواستار “جهان اول روانگردان سلامتی شرکت است.”

ماه آینده 36 ساله زنده رود با تجارت الکترونیکی پلت فرم Delic که Stang به من گفت این است که “مانند گوک از psychedelics. این یک نگاه اجمالی به شخصی خود من گزینش زندگی روانگردان شیوه زندگی است.”

Stang motioned برای من به نشستن در یک صندلی روی عرشه 6 فوت دور از او. “من مثل پانک که به ایمنی” او شوخی به من ارائه برخی از ضد عفونی کننده دست. این هفته برای اولین بار است که تاثیر جدی از رمان coronavirus تبدیل می شد آشکار و او می خواست به پیروی از قوانین.

احتیاط بسیار مبالغ رویکرد او به تغیر جهان psychedelics فرستاده شد فزاینده به بی احترامی به دنبال بی بی پروا antics از مسخره آرمانگرا Leary در 1960s و 1970s.

“پیشنهاد من این نیست که مردم از بیرون رفتن و آزمایش با مواد قدرتمند در این اضطراب به روز” او تاکید کرد. “من نشان می دهد آنها تحقیق و یادگیری است. مردم تن از زمان در دست های خود را در حال حاضر.”

بر خلاف Leary که طرفدار رها کردن و امتناع از “بازی” از جریان اصلی جامعه Stang همه چیز در مورد استقبال از جریان اصلی. او حتی معتقد است که در دعوت دولت به حزب و مصمم است در مورد نیاز به “تنظیم میباشد.”

او به نقل از ریک Doblin مدیر اجرایی چند رشته ای انجمن برای روانگردان مطالعات (نقشه) که معتقد است که او در مسیر به FDA تایید شده MDMA-کمک به درمان PTSD 2021. این به این معنی است که بر خلاف شاهدانه شما قادر به ادعا می کنند برای آن در بیمه خود را.

Doblin خواهد بود یکی از سخنرانان مهمان در “روانگردان سلامتی اجلاس” برنامه ریزی شده توسط TheDelic.com’ثانیه پدر و مادر شرکت Delic پارسیان (تشکیل شده با $850,000 از سرمایه گذاری اولیه) این اوت—زنده جریان در صورت لزوم. مهمانان دیگر از روشنگری سالن از شهرت شامل او اولین رئیس آقای “زیستی-هک” خود Dave Asprey خالق میلیون دلار Bulletproof امپراتوری.

در سال 2014 پس از ترک شغل خود به عنوان تولید کننده ضد گلوله پادکست با ارزش زیستی-نرم درس “توانمند سازی مصرف کنندگان را به سلامت خود را به دست خود” Stang رفت و به کار در افسانه ای علف های هرز مقدس بالا بار. او تنها زن در هیئت مدیره و به نام پسران’ club که مجله معروف تبدیل شده بود: “من فکر کردم که احمقانه ما نیاز زن مصرف کننده صدا در اینجا.'”

اما مردان طبقه بالا نمی به طور کامل آن را دریافت کنید. در تابستان 2018 آنها کشیده Stang پوشش نشان دادن یک بازسازی از نسخه Botticelli را زهره روی تخت دراز کشیده شاهدانه. “ما نشان نمی دهد هر گونه برهنگی. یک گروه از مردان نمی توانید بگویید یک گروه از زنان چه جنسیتی ” است و برخی از پوشش شده بود بسیار جنسیتی در گذشته است.”

Unbowed او رفت و به سوزاندن مرد که در آن او را زده که “وجود این همه تحقیقات در حال انجام در مورد psychedelics از دانشگاهیان اما هیچ کس صحبت کردن به یک جریان اصلی مخاطبان است.”

او متقاعد شده است که Delic پارسیان آینده است چرا که اگر تا کنون یک زمان وجود دارد هنگامی که ما نیاز به فکر می کنم در خارج از جعبه آن است که در حال حاضر.

“Coronavirus است که به باز کردن یک تن از فرصت ها به آدرس زیر بار مشکلات ما شده است نادیده گرفتن نه فقط به عنوان یک گونه اما در درون خودمان” گفت: Stang. “و این چیزی است که بسیار خسته کننده انجام دهید. آنها فوق العاده هک.”

که آخرین جمله کلاسیک قرن 21 Leary-صحبت می کنند اما او stiffens وقتی که من از ذکر نام او. “‘به نوبه خود در لحن در رها کردن” بود پیام می ترسم که مردم به اهریمنی psychedelics در عصر مدرن” او گفت:.

یکی از استراتژی های اصلی در چه Stang نظر “جدید روانگردان رنسانس” را psychedelics از سایه ها به منظور مدل کردن یک رویکرد جدید به سلامت روانی خواهد بود که ترکیبی از psychedelics و روان درمانی است.

او با اشاره به افتتاح 17 میلیون دلار به مرکز Psychedelics و آگاهی تحقیقات در دانشگاه جانز هاپکینز در ماه سپتامبر سال گذشته است. او همچنین تا اهمیت تاثیر گذار و در عین حال احترام و شخصیت به “بیرون آمدن از روانگردان گنجه.” نمونه او می دهد در حال Asprey و نویسنده پرفروشترین تیم فلک که به تازگی اهدا 3 میلیون دلار به “جنبش” را به عنوان او آن را خواند و توضیح داده شد توسط Fortune magazine به عنوان “Pied Piper از psychedelics.”

فراموش نکنید انداختن بیرون Stang گفت. “در این دوران روانگردان وجود دارد که یکی از پیام های کلیدی: ایمنی سرد است.”

این کمی ناامید کننده به شنیدن چنین محتاط پیام زیرا بر روی کاغذ Stang به نظر می رسد مانند یک کودک وحشی. شوهرش مت Stang 20-سال کهنه در بار زیاد و رئیس درآمد افسر شد بدنام پس از سال 2012 بازداشت کنار رپ مغول کریم “Biggs” برک که کمک کرد راه اندازی Jay-Z حرفه ای.

اما پس از آن درخشش به نظر می رسد در چشم او و او نشان می دهد که او را ملاقات کرد و در سال 2014 “در روز او از مچ پا دستبند برای توطئه برای توزیع مقادیر زیادی حشیش در ایالت نیویورک منطقه است.” جوک که به دلیل “فوق العاده محافظه کار مذهبی جمهوری خواه دوران کودکی در جنوب تگزاس” او از نظر جنسی جذب مردان که مانند عیسی مسیح است. “شوهر من نیز یهودی!”

Stang یک دسته از تناقضات است که بازگشت به این تگزاس دوران کودکی است. او جد پدری خود ساخته میلیونر در اوهایو خطوط برق, اما او نمی باید عاطفی زمان آسان. او دختر یک “الکلی خواننده/ترانه سرا که در زندان درگذشت” و “فوق العاده نگران است.”

من هرگز بیش از لبه به دلیل استفاده از psychedelics به عنوان پازل—یک راه برای ذهن ایجاد نظم و انضباط برای خودم. آن را سرگرم کننده برای من برای رفتن به یک سفر و کار

روز Stang شد, آلفا, تشویق کن/کلاس جمهور با یک راز اختلال در غذا خوردن و شب او را تبدیل به شیطان “شیطان” در پارتی دختری که می خواهم به “آب نبات Raves” در سن آنتونیو و آستین. او تا به حال اولین سفر LSD در 14. “این یک تجربه خوب” او به یاد می آورد. “در واقع من هرگز بیش از لبه به دلیل استفاده از psychedelics به عنوان پازل—یک راه برای ذهن ایجاد نظم و انضباط برای خودم. آن را سرگرم کننده برای من برای رفتن به یک سفر و کار کردن است.”

یکی از خاطرات شاد و خوشی است که از او مؤمن مسیحی پدربزرگ مادری (و اسم, جک) ایستاده او را در پیو در کلیسا و آنها هر دو آواز قلب خود را. اما در اوایل بیست سالگی زمانی که Stang آغاز شده “به فکر می کنم بیشتر برای خودم” او از دست رفته تماس با معنویت. دوباره psychedelics به نجات آمد. “آنها همیشه به من که سر در فضا.” (عیسی روانگردان, توسط, راه, زیرا “راه رفتن در آب و تبدیل آب به شراب بودن محبت و آگاه و بیمار—اینها همه درس است که psychedelics شما یاد می دهد.”)

او تاکید هر چند که او را به استفاده از کلماتی مانند “معنوی” یا “الهی” در سرمایه گذاری کسب و کار “به دلیل آنچه که من انجام می دهند و با Delic صحبت کردن به یک جریان اصلی مخاطبان است. این واژه همراه با یک انگ وو-وو یا هیپی dippy و شما از دست دادن مخاطبان مناسب است؟”

Stang مذاکرات آزمایشی در مورد “گیاه پزشکی” است که یک رشته از مدرن و روز psychedelics داستان. او با شگفتی به من گفت: او تا به حال تنها یک توهم تجربه “در یک مراسم و یا محترمانه راه” دو بار. شما حس او بیشتر خواهد شد و در این مسیر با استفاده از گیاهان در بیشتر درمانی راه است. یکی از چیزهایی که او از تکرار در طول این مصاحبه این است که “من در حال تغییر تمام وقت.”

از نظر او روانگردان تاثیرات او را بیشتر به هالیوود از آلدوس هاکسلی نویسنده و یا هر گروه از نخبگان توهم زا جانبازان از 1950s LA مانند کریستوفر چوب و جرالد شنیده ام که پرسه می زدند هالیوود با تجربه Mescaline. (مانند همه آنها هر چند Leary شامل او انتخاب کرده لا به عنوان ایده آل قدرت hub به سعی و گسترش پرشور پیام.)

“من نه زحمت کش در این راه” Stang, گفت:, و اضافه کرد که “مردم مدرن و روز و مصرف اطلاعات را از طریق موسیقی و Netflix بکشد.” او اشاره Sturgill سیمپسون خواننده کشور که فقط با قرار دادن یک Netflix animé, فیلم, صدا و خشمخیلی اختصاص داده شده به جشن psychedelics.

این تغییر از سفر گورو گارد ناچار ژولیده چند پر در میان راست, سفید مردان با غرور که Stang می گوید: به طور سنتی ساکن “روانگردان فضا است.”

زمانی که کنترل از فرقه آگاهی “فرهنگ” webzine واقعیت ساندویچ منتقل شد به Delic پارسیان در سال گذشته یکی از آن بسیاری از همکاران نوشت: یک قطعه طولانی روی سایت مستقل psymposia.com گفت: آنها احساس “عمیقا نقض شده است.”

ساندویچ واقعیت بود که شرکت تاسیس شده در سال 2007 توسط نویسنده دانیل Pinchbeck که طرفداران عبارتند از راسل برند و نیش. مشهور برای عشق خود را از “گیاه پزشکی” جادو گری یوگا مدیتیشن و بومی حکمت سنت خبری است که آن را در حال حاضر برای تبدیل شدن به مجاورت گوک-ish نهاد آمد مانند سیر به یک خون آشام.

Stang گفت: او متاثر شده است توسط برخی از منفی به سمت او. او اعتراف کرد او یک “شک ” هیولا” که گاهی اوقات می آید به نشستن بر روی شانه او اما این مقابله توسط تگزاس که با تکبر راه رفتن.

“ما می تواند دیده می شود, من حدس می زنم گاهی اوقات به عنوان سرمایه داران است… هر چه. من نمی توانید کنترل آنچه که مردم فکر می کنم. عمیق برنی ساندرز مردم… این فقط Delic. مردم نیز باید مسائل را با یک شرکت به نام قطب نما که در حال کار بر روی psilocybin است.”

قطب نما مسیر یکی از تعداد فزاینده ای از بحث راه اندازی متمرکز بر توسعه و وجوهي psychedelics. اجرا شده توسط میلیونر زن و شوهر, Ekaterina Malievskaia و او را شریک زندگی جورج زرگر با کمک های مالی از بزرگ دره سیلیکون بازیکنان مانند پی پال موسس Peter Thiel آن اختراع یک روش برای توسعه psilocybin در یک آزمایشگاه.

“اگر جورج می توانید سفر از اروپا به او خواهیم بود و در اجلاس سران در ماه اوت” Stang گفت. “من درک جورج پیام. در حالی که من اصلا به طور کامل موافق من احترام او.”

Stang را انتخاب و به مرجع عمومی Facebook #metoo نامه نوشت: Pinchbeck در سال 2017 اعتراف به “درنده” رفتار با زنان و “بسیاری از غافل و بی احترامی رفتار.” زمانی که من از او پرسید که در مورد آن او گفت که صرفا “پدرسالار پارادایم منتقل شده برای جهان و این امر به روانگردان جامعه نیز هست.”

او اشاره کرد که آن را مضحک چگونه شناخته شده ترین نام ها در زمینه psychedelics هستند و در ادامه به تمام مردان: تیم Leary, ترنس مک کنا ریک Doblin آلبرت هافمن, الکساندر Shulgin.

“من در یک سفر برای پیدا کردن بیشتر زنان مثل من” او و جلب اعتماد ذکر گیاه پزشکی تسهیل فلرنکیا Bollini که بحث برانگیز می گوید که تنها زنان باید اداره گیاه پزشکی (“من نمی دانم اگر من به او اعتقاد دارند اما من اجازه حفاری به آن است!”). او همچنین نام ناتالی Ginsberg که با این نسخهها کار در بازاریابی در نقشه ها و NYU استاد کارولین G. Dorsen اخیر گیرنده از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور هیات علمی جایزه که تحقیقات شامل استفاده از psychedelics در گروه های به حاشیه رانده شده مانند جامعه تجاوز.

این تعهد خود را به عنوان سالم قادر به انسان به کار بر روی خود را بنابراین شما می توانید به عنوان یک عضو جامعه در بهترین حالت خود را

در عین حال Stang اذعان می کند که در حالی که او استفاده می شود به برخورد با “سرمایه داری مردان آلفا شناخته شده اند که بزرگ غرور” او هنوز هم نشده است “نمیفهمد” مشکل از نفس است. “من زمان بیشتری را صرف رسیدن به گروه های به حاشیه رانده شده به آنها را به صحبت می کنند در اجلاس سران در ماه اوت اما من بدست نه بیشتر از آن جامعه است.”

او mused که “این می تواند باشد که بسیاری از زنان فراموش کرده اند که چگونه به ملاقات آن مرد نفس با نرمی.” اما به طور عمده او این است که زنان نیاز به “انجام کار در خود” که او احتمالا به معنی روانگردان مسیر.

“خوشنودی است که اعتیاد” او با پوزخند گفت: قبل از اینکه به طور ناگهانی تبدیل به همه آمریکایی کلاس جمهور به عنوان او به این نتیجه رسیدند encouragingly “این تعهد خود را به عنوان سالم قادر به انسان به کار بر روی خود را بنابراین شما می توانید به عنوان یک عضو جامعه در بهترین خود را. این در طبیعت ما را می خواهید به تکامل است. ما فقط فراموش کرده چگونه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>