Ex-Deadspin نویسندگان دوباره یک بار دیگر و این بار برای 4/20

Category: دیلی بیست Comments: No comments

بیش از یک دوجین از Deadspin سابق نویسندگان در حال منودن یک بار دیگر و این بار به علامت علف های هرز تعطیلات 4/20.

شروع دوشنبه بیش از یک دوجین از Deadspin سابق نویسندگان و سردبیران را دوباره برای یک هفته به مجلس پاپ آپ Unnamed موقت ورزشی وبلاگ. سایت اسپانسر شده از طرف نفت CBD نام تجاری Sunsoil خواهد شد تحت پوشش “آخرین در ورزش, فرهنگ و سیاست, در پی coronavirus.”

“ما عاشق Unnamed موقت ورزشی وبلاگ, نمی, ما, مردمی ؟” سابق Deadspin, ویرایشگر, تام لی گفت: در توییتر پیام مستقیم به The Daily Beast. “آنها نمی خواهند من به آن می گویند اما آن را به عقب آمدن این هفته و آن را به آینده بسیار به شدت. وبلاگ ها—آنها را مانند شما هرگز دیده می شود. بسیار زیبا و بسیار مناسب.”

در سال گذشته نویسندگان و ویراستاران در ورزش و فرهنگ پریز ترک یکهو پس از مدیران در سایت جدید شرکت مادر G/O رسانه با صدور یک فرمان به “چوب به ورزش” و سپس اخراج یک ویرایشگر که حاضر به انجام این کار. G/O بود که قصد پاکسازی غیر ورزشی محتوا از وب سایت به عنوان یک راه برای بهتر بسته خروجی به تبلیغ کنندگان بالقوه.

اما حرکت معکوس: این استعفا منجر به موجی از انتقاد و pull-outs از تبلیغ. شرکت مدیر تحریریه رفتگان تنها پس از چند ماه در کار و محل رفت و تیره برای ماه می باشد. G/O اقدام به احیای سایت راهاندازی Deadspin در اوایل این سال, اما, انتشار, تلاش برای جذب سابق خود را در میان مخاطبان سینما به سمت جدید نویسندگان و سردبیران و downtick در اخبار ورزشی به عنوان رمان coronavirus است متوقف تمام حرفه ای و دانشگاهی ،

“ما نیاز به صدای بزرگ به ما کمک می کند درک بهتری از جهان به خصوص در حال حاضر” بهارات Ayyar, Sunsoil معاون رئیس جمهور از تجارت الکترونیکی گفت: در یک بیانیه ارائه شده به The Daily Beast. “ما در حال افتخار به پیوستن به اصل و نسب از گذشته و حال و آینده گیاهان در حمایت از این نویسندگان” اشاره به چه میان آشوب های سال گذشته در Deadspin, G/O رسانه ای مدیر عامل جیم Spanfeller حذف یک پست در تماس تلفنی با “گیاهان دارویی.”

این هفته احیای وبلاگ نشانه دوم مراسم از Deadspin سابق کارکنان.

بسیاری از نویسندگان راه اندازی Unnamed موقت لکه های وبلاگ در اوایل سال جاری برای سوپر باول آخر هفته در تلاش حمایت شده توسط رمز عبور-مدیریت فن آوری شرکت با Dashlane. وبلاگ recapped ورزش, سیاست و رسانه, اخبار, بیش از ماه قبل و unsubtly needled بالاتر یو پی اس در G/O رسانه ها.

“Dashlane مفتخر به حمایت Unnamed موقت ورزشی وبلاگ دات کام, چرا که ما خسته از شرکت های بزرگ باعث خرابی وب سایت خوب” تبلیغات در این وبلاگ بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>