Ex-شعله های آتش مربی لایحه پیترز استخدام KHL تیم

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لایحه Peters یک بازگشت به حرفه ای هاکی در روز چهارشنبه زمانی که او منصوب شد مربی روسی باشگاه هاکی Avtomobilist یکاترینبورگ.

پیترز استعفا داد و به عنوان مربی Calgary Flames سال گذشته پس از اتهامات او قبلا مورد استفاده قرار نژادی تهمت زده و بازیکنان.

“من فکر می کنم به عنوان زمان می رود در همه ما رشد و بهبود و تبدیل شدن به نسخه های بهتر از خودمان و من هیچ متفاوت از آن است. شما یاد بگیرند که از همه تجربه است که شما در آن شما را تبدیل به بهتر” پطرس گفت: در یک کنفرانس ویدئویی در تماس با رسانه های روسی.

“این هیچ تفاوتی در حال حاضر رفتن را از طریق یک زمان تلاش در حال حاضر در جهان با جهانی همه گیر و من معتقدم که ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این و هنگامی که ما از این مردم می رویم به مردم بهتر و پرشور تر و مهربان نسبت به هر یک از دیگر و بیشتر بیمار است.”

پطرس بود صحبت کردن از راه دور و آن را روشن نیست که او را به پیوستن به Avtomobilist میان روسیه گسترده محدودیت های مسافرتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“آینده است کمی غیر قابل پیش بینی است, بدیهی است,” او گفت:. “این را به ما وقت بیرون آمدن از ما وضعیت که ما در آنجا که جهانی همه گیر اما من هیجان زده در مورد این فرصت برای رفتن به KHL و به چالش کشیدن خودم قادر به انجام یک کار خوب برای یک فصل و دو فصل آن ممکن است.”

پیترز’ استعفای از شعله های آتش پس از سابق NHL بازیکن Akim Aliu که از نیجریه و اوکراینی تبار اتهام که پطرس با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن نسبت به او چندین بار در طول فصل 2009-10 در حالی که دو تن از آنان با Chicago Blackhawks’ top جزئی لیگ سهامداران در رککفرد بیمار. Aliu Toronto-بر اساس وکیل نمی پاسخ به یک ایمیل از درخواست برای نظر از کانادا را فشار دهید.

پیترز استعفا داد و در نوامبر. 29 پس از بررسی توسط تیم. او عذرخواهی کرد و به شعله های آتش و مدیر کل براد Treliving برای استفاده از “زبان توهین آمیز” در رککفرد دو روز قبل از استعفای خود را.

سابق NHL defenceman Michal اردن نیز ادعا پیترز لگد او را در حالی که دو تن از آنان با Carolina Hurricanes.

Avtomobilist برترین بازیکن پاول Datsyuk اما پطرس گفت: او نمی دانست که آیا 41 ساله سابق Detroit Red Wings مرکز می ماند با این باشگاه برای فصل آینده است. Datsyuk قرارداد منقضی می شود در پایان ماه.

سابق NHLer Nigel Dawes که از جامائیکایی تبار بازی کرده است دو فصل با این تیم است.

این Kontinental لیگ هاکی رها آن 2019-20 نجومی ماه گذشته میدوی از طریق پلی آف گفت که این بیماری همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ادامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>