منحصر به فرد: ایمیل تصادف مانع HHS پاسخ به کروناویروس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به عنوان وزارت بهداشت مقامات به سرعت کار می کرد به مذاکره یک بودجه اضطراری بسته به مبارزه با گسترش شیوع کروناویروس در فوریه. 23 آنها آمد به خسته کننده تحقق: ایمیل خود را به سیستم سقوط کرده بود.

قطع برق در بهداشت و خدمات انسانی وزیر کار کشیده و در بسیاری از روز را با برخی از پیام ها با تاخیر تا 11 ساعت ایجاد سرخوردگی و کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ.

این HHS مقامات به زودی کشف مقصر: ایمیل تست انجام شده توسط این تیم در مراکز مدیکر و مدیکید خدمات یک شعبه از وزارت بهداشت و درمان است که تا به حال در جریان HHS رهبران و یا هشدار وزارت مدیر ارشد فناوری اطلاعات قبل از ارسال هزاران پیام از طریق خود سیستم به اشتراک گذاشته شده. اگر چه آن را یک توصیه مقامات بالا بودند مذاکره با کاخ سفید بیش از یک soon-to-be-اعلام coronavirus بودجه طرح و مقابله با دیگر تصمیم های فوری — که قطع شد توسط ایمیل قطع برق.

قبلا گزارش نشده قسمت شد و آخرین در یک سری از فناوری اطلاعات snafus ناشی از وزارت مدیکر شعبه قدمت بیش از یک سال است. این بار HHS تصمیم به حذف این سازمان را در کنترل خود ایمیل عملیات و راه اندازی ممیزی از آن تمام زیرساخت های فن آوری اطلاعات.

این قسمت به تشدید تنش ها در داخل یک گروه است که در حال حاضر تقسیم شده است توسط شدید دعوا بین HHS وزیر الکس آذر و CMS رئیس Seema Verma در حالی که این گونه به هماهنگی دولت در پاسخ به شیوع بیماری های ویروسی.

“این همان مشکل همان رفتار اما در همان زمان اشتباه” به گفته یک مقام استدلال که سیستم مدیریت محتوا و Verma عدم هماهنگی با HHS شده است مدیریت مداوم مشکل است.

دو نفر با دانش داخلی بحث گفت که ورما روز سه شنبه در اعتراض به کاخ سفید را به دخالت و بازگرداندن او نظارت CMS ایمیل عملیات با این استدلال که او نیاز به کنترل کامل برای پاسخ به شیوع کروناویروس.

سیستم مدیریت محتوا نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر.

تازه ترین درگیری آغاز شد و در فوریه. 27 – چهار روز بعد از ایمیل قطع برق – هنگامی که HHS مدیر ارشد فناوری اطلاعات خوزه Arrieta, نوشت کبودی یادداشتی به آذر معاون اریک Hargan تخمگذار از تکرار این مشکلات در سیستم مدیریت محتوا.

“یک سری از حوادث گذشته 120 روز پیشنهاد اساسی ارتباط و هماهنگی بین سیستم مدیریت محتوا و HHS وجود ندارد در نتیجه به خطر انداختن HHS’ ماموریت و تضعیف اعتماد عمومی,” Arrieta, نوشت به Hargan. Arrieta, همچنین با اشاره به مسائل فنی در Verma بخش مانند یک اشکال اخیر که در معرض مدیکر ذینفع اطلاعات و امنیت سایبر ،

Hargan متعاقبا اطلاع ورما که ممیزی از آژانس این عملیات در جریان بود و که HHS گرفته بود کنترل سازمان خود را ایمیل ،

سیاسی صحبت با چهار نفر که تایید قسمت و توصیف اسناد مربوطه. آنها گفت: این حادثه نشان دهنده میزان که مشکلات ارتباطی و اختلاف همچنان به طاعون HHS حتی در حالی که آن را در برابر چالش بی سابقه ناشی از کوروناویروس.

“وضعیت غیر قابل قبول است” یکی وزارت بهداشت گفت: با توجه به سیاسی. “مناطق مختلف این گروه تا به حال به مرحله و مطمئن شوید که وجود دارد نظارت.”

HHS نظر نیست به طور مستقیم بر روی آن را حذف اما یک سخنگوی انتشار بیانیه ای گفت: “سیستم مدیریت محتوا حفظ قوی پروتکل های داخلی و حمایت و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک رهبر در مورد این مسائل در سراسر دولت فدرال است. این HHS و CMS تکنولوژی دفاتر همکاری و هماهنگی به طور منظم در آن زیرساخت ها و مسائل مربوط به امنیت سایبر از جمله در دقیق ممیزی تکمیل شده توسط سیستم مدیریت محتوا و خارجی احزاب در طول سال است.”

تنش بین آذر و ورما که آژانس به لحاظ فنی بخشی از HHS اما اغلب به طور مستقل عمل آمد به نور در اواخر سال گذشته زمانی که سیاسی گزارش داد که این دو تا به حال بسیار از صرف 2019 مبارزه با بیش از سیاست پرسنل و حتی صندلی در هواپیما ریاست جمهوری. دشمنی تقریبا هزینه آنها شغل خود را به عنوان کاخ سفید در ماه دسامبر در نظر گرفته شده به جای یک یا هر دو آنها است.

پس از جلسات جداگانه ای با معاون رئیس جمهور مایک پنس و مشترک برخورد با آن اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney آذر و ورما تلاش برای tamp پایین تنش است. اما زمانی که coronavirus ضربه Verma شد چپ کردن نیروی کار که آذر رهبری به stanch شیوع — حذف که rankled متحدان او. تنها پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب پنس به جای آذر به عنوان رهبر این پاسخ را Verma تاریخ پنل.

در وزارت بهداشت و درمان برخی از ورما متحدان ادعا می کنند که این تصمیم به کرک کردن بر روی آن سیستم جلوه دیگری از دشمنی با آذر.

اما سه مقامات رد این تصور که این حرکت بود که با انگیزه های سیاسی تلافی جویانه با این استدلال که حرفه مقامات رانندگی ممیزی و CMS سلامت این عملیات شده بود به شدت طلبه برای سال.

“این است که بر هر چیز دیگر از ویژگی های نگرانی” گفت: یکی رسمی ارتباط مستقیم با آگاهی از این وضعیت است.

در واقع این مشکلات به مدت طولانی گرفتار Verma بخش.

سال گذشته او نورد مدتها در انتظار تغییرات در سال گذشته به مدیکر وب سایت در نظر گرفته شده برای کمک به سالمندان فروشگاه برای برنامه های بهداشتی. اما گروه های مدافع بلافاصله گفت که تعمیرات اساسی — که دو مقام گفت: اصل قرار گرفتن حدود دو سال اما Verma تحت فشار قرار دادند به متراکم به حدود یک مطرح متعدد پرچم قرمز مانند CMS ارائه زمان کافی برای تست سیستم قبل از باز ثبت نام آغاز شد.

رسانه ها پس از کشف چند اشکالات در وب سایت و هر دو حزب خانه رهبران در ماه دسامبر هشدار داد ورما در مورد گزارش که وب سایت “گیج کننده, تولید نتایج نادرست و سهوا منجر مند به انتخاب برنامه ای است که ممکن است بهترین متناسب با نیازهای خود را.”

هم وزارت بهداشت مقامات می گویند که در این قسمت موجه مداخله غیر معمول به خصوص در مبارزه علیه شیوع ویروسی که نیاز به یک هماهنگ دولت پاسخ.

“هنگامی که وجود دارد یک الگوی شبیه به این را باید به آنها رسیدگی شود” گفت: یکی رسمی. “آن را باید خطاب قبل از دو هفته پیش است.”

دانیل Lippman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>