گسترش COVID-19 تست استقبال در آلبرتا مراقبت از خانه با وجود نیروی انسانی نگرانی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان آلبرتا همچنان دست به گریبان با COVID-19 همه گیر و تاثیر آن در دراز مدت مراقبت از امکانات استانی مقامات بهداشت را گسترش داده اند تست پروتکل های.

با توجه به این استان همه کارکنان و ساکنان در دراز مدت امکانات مراقبت از برخورد با یک COVID-19 شیوع در آلبرتا خواهد شد تست شده برای این ویروس که آیا یا نه آنها در حال نشان دادن علائم.

آزمون انتظار می رود در روزهای آینده, Alberta برتر جیسون کنی گفت: در روز جمعه.

تا به امروز 51 نفر در آلبرتا فوت کرده اند با توجه به COVID-19; از کسانی که 32 نفر از ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات.

این مکنزی Towne ادامه مراقبت مرکز در کلگری که توسط Revera شده است سخت ترین آمار مرکز مراقبت در استان با 50 ساکنان و 41 کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. به تاریخ وجود داشته است 21 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“Revera پشتیبانی از جدید استانی دستورالعمل برای آزمایش کارکنان که کار در مراقبت از خانه و با تشکر از دولت آلبرتا برای گرفتن این مهم گامی در جهت حصول اطمینان از ایمنی ساکنان و کارکنان در مراقبت طولانی مدت خانه” Revera سخنگوی سوزان Schutta در بیانیه ای گفت به اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: Coronavirus: 71 درصد از آلبرتا مجموع موارد در کلگری منطقه; یکی دیگر از مرگ به ارمغان می آورد مرگ و میر به 51

گسترش آزمایش با استقبال دیوید Cowling که برادر زندگی در کلیفتون مانور.

شده اند وجود دارد 30 مورد در تاسیسات از جمله 19 ساکنان و کارکنان 11.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اگر چه گسترش آزمایش به ارمغان می آورد برخی از سطح از آسایش به Cowling و گفت: “سوال این زمان برای تست اجرا شود.

“من فکر می کنم لجبازی نیست یک ویژگی در طول یک بیماری همه گیر بنابراین من خدا را شکر آلبرتا که انتخاب کرده است برای تغییر آن غلط سیاست” Cowling گفت. “ما در میانه ماه آوریل ما شناخته شده برای سال در حال حاضر که این انتقال asymptomatically و من فکر می کنم ما نیاز به نگهداری سلامت ما مقامات و سیاستمداران ما به حساب مورد اینکه چرا در آن زمان خیلی طولانی است.”

بنیاد برندا Strafford که در عمل Clifton مانور گفت که سه تا از امکانات آن در کلگری در حال تجربه شیوع ویروس.

با توجه به بنیاد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Conroy, گسترش, تست یک گام در مسیر درست و اندازه گیری است که این سازمان تا به حال برای حمایت از آن تجربه اول آن شیوع در کلیفتون مانور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما فکر می کنم آن را بسیار مثبت و توسعه” Conroy گفت. “ما فکر می کنیم آن سر رسیده و کاملا رک و پوست کنده.”

اما Conroy گفت: گسترش تست با خطرات به سطح نیروی انسانی در ادامه امکانات مراقبت.

ادامه مطلب: Coronavirus: مدیریت میگه Manoir du Lac AHS تصاحب شد تعجب اذعان مسائل نیروی انسانی

زمانی که Clifton مانور با تجربه خود را برای اولین بار مورد COVID-19, 23 کارکنان تا به حال به خود منزوی برای 14 روز است که قرار دادن یک سویه در روز-به-روز عملیات.

“زمانی که بدون علامت کارکنان تست شده هستند و آنها تست مثبت آنها را برای رفتن به خانه” Conroy گفت. “این رفتن به یک تاثیر قابل توجهی در سطح نیروی انسانی در مراکز که در حال حاضر در تلاش برای پاسخگویی به پایه نیروی انسانی به دلیل مردمی که رفته اند در خود انزوا.”

Conroy خواستار آلبرتا مقامات بهداشت برای کمک به اطمینان حاصل شود سطح نیروی انسانی در مراقبت از امکانات دست نخورده باقی خواهد ماند در سراسر تست شده است.

“باید دوباره تخصیص منابع سلامت از بیمارستان به بخش مراقبت مداوم ادامه مراقبت شده است کانون این بیماری همه گیر در سراسر کانادا” Conroy گفت. “واضح است که مراقبت حاد در بخش ظرفیت در حال حاضر برای درمان کسانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان با COVID.”

با توجه به آخرین COVID-19 روز رسانی از دولت استانی وجود دارد 57 مردم دریافت درمان برای ویروس در بیمارستان از جمله 14 شده اند بستری در بخش های مراقبت ويژه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در پاسخ به سطح نیروی انسانی نگرانی های, Alberta بهداشت کار با Alberta خدمات بهداشتی و درمانی و سایر ذینفعان برای اجرای سیاست, یک, آلبرتا, سخنگوی دولت گفت.

“هر CMOH سفارش 10-2020 ما خواهد بود که کارفرمایان درخواست ارسال اطلاعات مورد بالینی و غیر بالینی کارکنان برای کمک به ما در درک استانی سطح نیروی انسانی و تعیین یک رویکرد است که اولویت ساکن ایمنی. این کار در حال حاضر در جریان” دولت سخنگوی زو کوپر در بیانیه ای گفت به اخبار جهانی است. “جزئیات اضافی خواهد بود ابلاغ به ارائه دهندگان و کارکنان در روزهای آینده.”

گسترش و تست پروتکل ها در آخرین اقدام بهداشت به اجرا در دراز مدت مراقبت از امکانات در آلبرتا.

در اوایل این ماه به تازگی اقدامات دولت است که همه کارگران در سایت باید پوشیدن ماسک در تمام اوقات هنگامی که در نزدیکی بیماران و یا نزدیکی به دیگران و مراقبت مستمر کارکنان باید تنها در یک سایت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>