‘انتظار غیر منتظره’: Maple Leafs مشتاق به دیدن آنچه NHL حباب زندگی در فروشگاه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جان توارث در حال به پایان بسته بندی. تایسون بری هرگز به زحمت خالی چمدان خود پس از ورود در شهر شروع به آماده سازی برای NHL راه اندازی مجدد بود که به دور از خاص.

مانند لیگ دیگر 23 تیم را به کشتی سوار در یک با حداکثر سرعت دویدن است که می تواند دیدن جام استنلی اهدا شد در اوایل اکتبر — بیش از 365 روز پس از همه گیر تاخیر 2019-20 نجومی آغاز شد — تورنتو افرا برگها مشتاق به سر به ناشناخته بزرگ از حباب زندگی است.

“من چند چیز انجام می شود” توارث این باشگاه کاپیتان گفت: وقتی پرسید که آیا او کیسه های آماده بودند پس شنبه نهایی اردوگاه آموزشی عمل. “این چیزی است که شما تا کنون از طریق بوده است, پس از آن طول می کشد کمی از زمان به فکر می کنم در مورد آن.

“شما فقط باید به بال آن را کمی.”

این یک راه خوب برای توصیف آنچه که بسیاری از دو ماه آینده می تواند مانند نگاه در مرکز شهر تورنتو و ادمونتون.

بازی معمولی و تمرین روال در حال از پنجره به بیرون. وارد دوره ای از عجیب و غریب شروع به زمان و زندگی در پشت نرده ها در مناطق امن به عنوان NHL با هدف حفظ COVID-19 از اذیت نمودن طرح خود را به پایان مبارزات انتخاباتی به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس.

“انتظار غیر منتظره و راحت بودن ناراحت کننده” برگها سر مربی شلدون Keefe گفت: خود را سازگار پیام به این تیم است. “ما باید به همه چیز به عنوان آنها آمده و نه شکایت نگه داشتن سر ما پایین به ادامه کار و به صورت آماده به عنوان ممکن است به عنوان متمرکز شده که ممکن است برای چالش های پیش رو.

“هر چیز دیگری است که خارج از کنترل ما است.”

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش برگها-کت:

در قسمت 3 از 10 راب پیزو شکسته شدن برگها و در حال حاضر سالم کت آبی 1:18

باری که وارد تورنتو از خانه اش در ویکتوریا در ماه ژوئن شروع به اسکیت با هم تیمی های داوطلبانه در تمرینات گفت: وجود یک رشد احساس انتظار.

“وجود دارد یک حس ماجراجویی به آن گفت:” defenceman. “هیجان کمی از اعصاب, اما ما در اینجا بوده ام و در حالی که ما در حال آماده به آن را دریافت خواهید.

“در حال حاضر از آن شروع می شود به صورت واقعی است.”

تیم یکشنبه وارد

همه تیم ها در حال برنامه ریزی برای ورود به این مراکز در روز یکشنبه — کنفرانس شرق خواهد بود مستقر در تورنتو در حالی که غرب را راه اندازی فروشگاه در ادمونتون — قبل از بازی یک نمایشگاه مسابقه بعدی هفته.

“شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد آنچه در زندگی میخوام مثل حباب و چه جاوا در دسترس باشد” برگ جناح ژاک هایمن گفت. “این یک زمان طولانی و ما نمی دانیم که اگر آن تو اتفاق می افتد یا نه.”

تورنتو به صورت خاموش در برابر Montreal Canadiens در Scotiabank عرصه در سه شنبه شب آن یکی tune-up قبل از شروع پنج بازی دور مقدماتی رقابت Aug. 2 برابر Columbus Blue Jackets برای یک نقطه در حد معمول 16-تیم پلی آف.

سازمان دیده بان | ادمونتون, تورنتو آماده استقبال از NHL:

به عنوان تورنتو ادمونتون آماده شدن برای میزبانی بقیه NHL فصل سوالات مطرح شده در مورد بازیکن ایمنی و دقت از مزایای مالی برای حباب شهرستانها. 2:01

“شما درمان آن را مانند یک بازی واقعی چرا که تنها راه شما می توانید آماده” هایمن اضافه شده از جلسه با مونترال. “همه این نمایشگاه ها در حال رفتن به بسیار شدید و خیلی up-tempo. من فکر نمی کنم کسی را برای رفتن به عقب نگه داشتن.”

خشک اجرا نیز مهم خواهد بود برای یک میزبان از دیگر دلایل از جمله گرفتن فاقد تطابق به بازی در خالی کردن عرصه های متفاوت نیمکت و رختکن و سلامت پروتکل های داخل سالن که برگزار خواهد شد به عنوان بسیاری از سه بازی در روز است.

“شما احساس می کنید برای آن را” توارث گفت: ایجاد یک ظاهر یک روال. “اما در همان زمان, من فکر می کنم همه چیز در حال رفتن به تغییر در حال تحول به عنوان ما. شما در حال رفتن به فقط باید به ادامه وفق دهند.

“اگر وجود دارد برخی از بازی ها است که به اضافه کاری و هل شروع بار بعد که هیچ چیز شما تا کنون با آن برخورد قبل از. این امکان وجود دارد برای بسیاری از چیزهای مختلف است. شما فقط باید بسیار روشنفکر باید قادر به تنظیم در پرواز و مقابله با این شرایط است.”

کوچکترین جزئیات

Keefe گفت: تیم را برای آگاهی از حتی کوچکترین جزئیات از چگونه بسیاری از مردم مجاز هستند در یک آسانسور در یک زمان برای گرفتن به و از عمل بدون در حال اجرا را به یکی دیگر از تیم رفتن در جهت مخالف است.

“ما در تلاش برای باقی می ماند بسیار انعطاف پذیر,” او گفت:. “ما یک طرح کلی از آنچه ما می خواهیم انجام دهیم با جدول زمانی و همه که اما تمام راه را از طریق این خصوص این هفته برای اولین بار ما در حال رفتن به ساخت یک مقدار زیادی از تنظیمات در طول راه به عنوان ما بیشتر بدانید در مورد چه چیزی ممکن است.”

توارث گفت: برگ و هر NHLer درگیر در راه اندازی مجدد باید خدا را شکر این فرصت را در جهان هر دو در داخل و خارج هاکی حباب — که باقی می ماند فوق العاده نامشخص است.

“ما می دانیم آنچه که بسیاری از مردم در حال رفتن را از طریق آنچه در جهان می گذرد از طریق” او گفت:. “قادر به انجام این کار دوباره باید یک فرصت برای تکمیل این فصل در ادامه به رقابت و تعقیب جام استنلی وجود دارد هیچ چیز بهتر است.

“فقط در تصویر بزرگ نگاه و درک ما بسیار خوش شانس.”

حتی اگر همه چیز کمی ناراحت کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>