کارشناسان BS در برنی را Bot نظریه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

برنی ساندرز در روز چهارشنبه مطرح شده احتمال این که حساب های رسانه های اجتماعی اذیت و آزار منتقدان خود را ممکن است در واقع توان روسی رباتها عامل در لباس مبدل. اما بالای مقامات امنیتی می گویند که آنها را دیده ام هیچ فعالیت است. سیستم عامل خود اشاره کرده همان. و کارشناسان در این زمینه در حال حاضر گفت که سناتور استنتاج ممکن است باعث آسیب فرسایش اعتماد برای زمانی که چنین رفتاری می کند, در واقع رخ می دهد.

زمانی که فشار خود را در مورد حامیان حمله به اعضای نوادا آشپزی اتحادیه کارگران و تصمیم خود را به تایید ساندرز’ امضا مدیکر برای همه, بهداشت و درمان, سیاست ساندرز مطرح شبح اطلاعاتی روسیه فعالیت است. او گفت: آن را “بیش از حد پارانوئید” را به خاطر دخالت روسیه در سال 2016. “من نمی گویم که این اتفاق می افتد اما آن را نمی خواهد به من شوک.”

بحث شب نظر مشخص شده و بار دوم ساندرز است اشاره به امکان روسی دروغ stoking آنلاین خود را حامیان ادعا ننموده است. در سی ان ان townhall دو روز قبل ساندرز با استفاده از یک شبیه تنوع از صحبت کردن در نقطه ای که به چالش کشیده بیش از نوادا موضوع است. “و من نمیشما می دانید که می خواهید به بیش از حد پارانوئید در اینجااین است که, شما می دانید, ما زندگی می کنند در یک زمان. و وجود دارد بسیاری از مردمی وجود دارد که آیا رباتها و همه این چیز دیگر. من تو را دیدم برخی از کسانی که همه چیز. و مردم وجود دارد خارج وجود دارد که می خواهند به تقسیم جنبش مترقی.”

در پاسخ به پرسش از The Daily Beast, توییتر نیست به طور خاص وزن در اینکه آیا یا نه وجود دارد شواهد تا پیشنهاد روسیه دخالت در دشمنی بیش آشپزی اتحادیه کارگران. اما این شرکت انجام صدور بیانیه ای گفت که کارکنان آن “فعالانه نظارت بر توییتر برای شناسایی تلاش در پلت فرم دستکاری و کاهش آنها” و این که “اگر ما منطقی و شواهد از دولت حمایت اطلاعات عملیات ما افشای آنها به دنبال ما تحقیق کامل به ما بایگانی — بزرگترین از نوع خود در صنعت است.”

این شرکت مهمترین آنها اعلام نشده هر دولت-حمایت عملیات هدف قرار دادن نوادا اتحادیه. به عنوان مثال اخیر از توییتر را شناسایی روسی personas خرما به چهار حساب های مرتبط به اینترنت تحقیقات آژانس های گرفته شده در ماه ژوئن 2019—ماه قبل از این موضوع نوادا حمایت اتحادیه برای ساندرز’ طرح بهداشت و درمان تبدیل به یک موضوع بحث انگیز است.

وقتی پرسیده شد که برای پاسخ به ساندرز’ نظرات در مورد امکان روسی افراد درگیر در حملات بتنی خان یک سخنگوی نوادا, آشپزی, اتحادیه اروپا نوشت: در یک ایمیل که “من نمی خواهد به صرف هر زمان اخراج و یا gaslighted در مورد تجربیات من.”

خان نوشت که او می خواهم هولناک شده است با بسیاری از نظرات توهین آمیز است که او تا به حال زمان برای جمع آوری آنها را با اشاره به مصاحبه او با انجام عملیاتهای مستقل با شرح برخی از سوء استفاده. “وجود دارد خیلی بیشتر نمونه هایی از گل رز توییتر از آنچه من تا به حال زمان برای به اشتراک گذاشتن اما من همچنان با تمرکز بر انجام این مهم ادامه کار برای اطمینان از پخت و پز اعضای اتحادیه باید یک فرصت به اوایل رای/انجمن.”

The Daily Beast رسیده به کارشناسان در پیگیری دروغ برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه شواهدی از دخالت روسیه در دشمنی بین ساندرز حامیان و نوادا آشپزی اتحادیه کارگران. هیچ کدام می تواند نقطه مخصوص را به عنوان مثال از روسیه مرتبط personas تقلید pro-برنی افراد و حمله به اعضای نوادا آشپزی اتحادیه کارگران.

Klymenko مدیر تحقیقات در دروغ-ردیابی شرکت Graphika گفت: روزانه وحش که بعد از 2016, روسی, عضو شورای نظارت مدت تلاش کرده اند سخت تر به ماندن کشف نشده ساخت آنها را پیدا کردن یک فرآیند پیچیده.

“در واقع اثبات این است که یک حساب خاص اجرا شده است از روسیه به معنی عبور از شواهد بالا میاره. وجود دارد به مراتب بیشتر اتهامات ‘روسیه پیش فرض’ یا ‘روسیه رباتها’ رفتن در اطراف از وجود واقعی شناخته شده دارایی روسیه که گرفته شده است ،

اغلب روسیه عملیات در رسانه های اجتماعی به عنوان اکو اتاق برای مسائل و اولویت های آشکار و عباسی ها مانند Sputnik و RT. Jesica Brandt مدیر تحقیقات در اتحاد برای تامین دموکراسی که آهنگ های دولتی روسیه, اخبار و روند دروغ گفت: رسانه های روسی ساخته نشده و خیلی از نوادا اتحادیه دشمنی.

“ما دیده ایم هیچ مدرکی وجود ندارد که” او گفت: روزانه وحش و گفت که این اتحاد داشبورد برای ردیابی آشکار روسیه تبدیل شده تا تنها یک داستان در نوادا موضوع است.

شواهدی وجود دارد که ساندرز حامیان امادگی برای حمله به دیگر دموکرات ها خارج اخیر دشمنی بیش از نوادا قفقاز است هدایت می شود در درجه اول توسط معتبر بازیگران آمریکایی و خارجی ملت-دولت عضو شورای نظارت مدت. #NeverWarren و #MayorCheat در میان محبوب ترین هشتگ استفاده شده توسط ساندرز هواداران در توییتر به پس از خود را دموکراتیک رقبا—دومی اشاره به پشتیبانی نشده ادعا می کنند که شهردار سابق پیت Buttigieg “سرقت” آیووا قفقاز.

“زمانی که من در آن هشتگهای آنها نگاه مانند آنها راه اندازی شده و تحت فشار قرار دادند توسط کاربران آمریکایی برخی از آنها حتی کاربران آمریکایی با تایید حساب” Nimmo گفت: روزانه وحش. “وجود ندارد هر گونه شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که آنها آغاز شده یا قابل ملاحظه ای تحت فشار قرار دادند با عضو شورای نظارت مدت.

دولت-ملت دروغ بازیگران باید در زمان تقلید کرد. Graphika چهار Instagram حساب مسئله به برنی حامیان مرتبط به دروغ بازیگران عامل در سقوط 2019 و FireEye در بر داشت ایران عمل جعلی رسانه های اجتماعی شخصیت “berniecratss,” نما به عنوان یک ساندرز حامی.

هیچ یک از حساب کسانی که در مبارزات به نظر میرسد که درگیر در این نوع سمی درون حزب اختلافات ساندرز حامیان اغلب متهم کرد. این Instagram حساب های اجرا شده توسط اینترنت تحقیقات آژانس ترول مزرعه به نظر می رسد شده اند در درجه اول علاقه مند به ارسال الگوهای رفتاری مورد عدالت کیفری به جای درگیر شدن با یا حمله دموکرات ها. ده هشتگهای مرتبط با ایران-اجرای berniecratss حساب یافت توسط FireEye بودند همه در ارتباط با هر دو ضد تهمت یا ضد اسرائیل احساسات.

آن را از قلمرو امکان است که روسیه و ایران و یا هر کشور علاقه مند می تواند تصمیم به دخالت است. همین دلیل است که کارشناسان می گویند این مهم برای ساندرز و دیگر نامزدها به هدایت روشنی از اتهامات درباره دخالت خارجی در بستری عدم وجود هر گونه شواهد برای حمایت از آنها.

“من فکر می کنم آن را به طور کامل غیر مسئولانه حتی به اشاره است که شده است وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از حمله از یک بازیگر خارجی برای تضعیف دموکراسی ما. بله ما می دانیم این اتفاق می افتد. بله ما می دانیم که جامعه اطلاعاتی و دیگران در حال کار در سراسر ساعت به شناسایی و کاهش آن” لیزا کاپلان سابق دیجیتال مدیر بهداشت ، آنگوس کینگ (من) انتخابات اجرا می شود که این Alethea گروه گفت: روزانه وحش. “اما اگر شما لازم نیست که شواهد آن را غیر مسئولانه بیانیه را و آن را افزایش اعتماد در سیستم است.”

“در این مورد سناتور سندرز رد آنلاین قلدری و آزار و اذیت توسط برخی از ادعا هواداران نشان می دهد آن را” روسیه دخالت می کند مخالف حل هر چالش جدی گفت:” گراهام Brookie مدیر شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی تحقیقات آزمایشگاه.

ساندرز نیست اولین دموکرات نامزد ریاست جمهوری به منظور بالا بردن امکان یک حمله در مبارزات انتخاباتی خود بدون هیچ گونه شواهد و مدارک. در تابستان 2019 سابق 2020 نامزد بهداشت ، کامالا هریس در پاسخ به سوالی در مورد امکان روسی دروغ personas حمله به کمپین گفت: “اوه ما در حال حاضر می دانیم ما هستند.”

مانند Sanders, هریس نبود قادر به تولید هر گونه شواهد خاص روسیه دخالت در این حملات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>