شما ممکن است احساس blindsided توسط coronavirus اما هشدار در مورد بلندی همه گیر شده است وجود دارد برای چند دهه. دولت جلسات علم و مجلات و حتی محبوب داستانی پیش بینی گسترش یک رمان ویروس و اثرات اقتصادی آن را کامل اغلب با جزئیات بیشتر در مورد چالش های خاص ایالات متحده در حال حاضر مواجه است.

این باعث می شود شما تعجب می کنم که: چه چیز دیگری داریم ؟ دیگر چه فجایع در حال آمدن است که ما برنامه ریزی نیست اما که می تواند مختل کردن زندگی ما و خانه و شغل و یا ما گسترده تر جامعه در چند سال یا چند دهه?

این دولت کار به این فکر کنید: هر سال جامعه اطلاعاتی منتشر شده در سراسر جهان تهدید ارزیابی—تقطیر نگران کننده روند جهانی و خطرات مشکل لکه ها و خطرات در حال ظهور. اما این جلسه عمومی در ارزیابی معمولا برگزار شد در ژانویه یا فوریه لغو شد ظاهرا به دلیل هوش رهبران که معمولا شهادت در نادر باز شنوایی هم نگران بودند نظرات خود را تشدید خواهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و دولت هنوز برای عموم منتشر 2020 گزارش تهدید.

چه خواهد گفت ؟ پس هیچ نسخه عمومی ما وارد شده اید ما را در اینجا بررسی های متعدد در دولت و علمی گزارش و صحبت کردن با بیش از یک دوجین از رهبران فکری از جمله دانشمندان و محققان و فعلی و سابق امنیت ملی و مقامات اطلاعاتی.

آنچه در پی سیاسی مجله “داخلی ارزیابی تهدید”—یک لیست از مهم ترین اتفاقاتی که ممکن است تاثیر ایالات متحده بیش از 30 تا 50 سال. این تهدیدات که به نظر می رسد نادر است که بیش از یک دوره معین تقریبا تضمین شده است به رخ می دهد—حوادث است که انسان و در نتیجه رهبران سیاسی باید یک زمان سخت در درک و برنامه ریزی برای. نویسنده میشل Wucker, یک تحلیلگر سیاست است که دارای تخصص در بحران های تماس آنها “خاکستری کرگدن” در مقایسه با غیر قابل تصور “black swan” حوادث. بسیاری از تهدیدات جهان برخورد—از بیماری های همه گیر به سقوط مالی—بیشتر شبیه به یک شارژ کرگدن: آنها خطرناک است, اما همچنین می تواند دیده می شود در آینده دور در پیش است.

برخی از خبر خوب وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از حوادث فاجعه بار bandied در مورد آنلاین است که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد. جهان آن را از طریق “تولیدی صنعتی مایان فولاد آخرالزمان” در سال 2012 فقط خوب به عنوان مثال. اگر شما هرگز از شنیده قطب شیفت فرضیه یا سیاره X اخم نکنید—شما احتمالا نیاز به نگرانی در مورد هر کدام از این نظریه ها یا.

و آنچه در مورد “supervolcanoes”تاریخی جهان-تغییر آتشفشان فوران کننده ominously تحت جاهایی مثل یلو و اندونزی دریاچه توبا? نگران نباشید; انفجار که در مقیاس بسیار نادر است به اندازه کافی است که آنها به نظر می رسد رخ می دهد ده ها هزار نفر و یا حتی صدها نفر از هزاران سال از هم جدا. “یلو چنین کم احتمال فوران شما در حال بهتر کردن بازی تبادل نظر می گوید:” volcanologist جس ققنوس. چنین رویدادی تقریبا قطعا رخ می دهد در برخی از نقطه, اما آن خواهد بود وصف ناپذیر بد شانس به تجربه یکی در طول عمر خود را. ایضا برای این ایده از یک قاتل ستاره دنباله دار و یا انقراض-سطح سیارک برخورد زمین—بله, آن را به شما اتفاق می افتد در برخی از نقطه در آینده, اما شما احتمالا هنوز هم باید کمک به شما 401(k) و برنامه ریزی برای بازنشستگی مبارک.

در حال حاضر برای بد: فراتر از دیگر بیماری های همه گیر که به نظر می رسد به طور منظم در هر دهه یا دو وجود دارد هشت دیگر تهدیدات عمده (و یکی از کارت های وحشی) است که دانشمندان و امنیت ملی مقامات نگرانی در مورد در حال حاضر که واقعی هستند شناسایی و پایه فرصتی است که بیشتر از نه از اتفاق می افتد در برخی از مقیاس اعم از خفیف به فاجعه—در پنج بعدی به 50 سال است.

اینجا چیزی است که برای ما در حال حاضر:

کوتاه مدت تهدید

(به احتمال زیاد به تاثیر ایالات متحده در 5 سال آینده)

“تروریسم” امروز conjures تصاویر داعش جنگجویان و انتحاری. اما اگر شما بخواهید امنیت ملی مقامات در مورد بالا در کوتاه مدت تهدید تروریسم در رادار خود آنها عموما اشاره به افزایش مشکل سفید ملی خشونت و موذی راه است که گروه هایی که قبلا وجود داشته به صورت محلی شده اند بافندگی خود را با هم به یک جهانی وب از سفید supremacism. در هفته های اخیر وزارت امور خارجه—برای اولین بار—به طور رسمی تعیین شده سفید supremacist سازمان های امپریالیستی جنبش به عنوان یک سازمان تروریستی در بخشی به دلیل آن را تلاش برای آموزش و دانه پیروان در سراسر جهان الهام بخش آنها برای انجام حملات تروریستی به عنوان آن را با دو مرد سوئدی که به انجام یک سری از بمب گذاری در گوتنبرگ در سال 2016 و 2017.

جدی وجود دارد—و صریح—هشدار در مورد این از دولت آمریکا و مقامات خارجی که به طرز مرموزی اکو هشدارهای آمد که در مورد القاعده قبل از 9/11. فقط قبل از جهان غرق شد coronavirus بحران DHS’ دستیار وزیر برای تهدید پیشگیری و سیاست امنیتی الیزابت نویمان گفت: کنگره “آن را احساس می کند مانند ما در این آستان از دیگر 9/11—شاید چیزی که فاجعه بار از نظر بصری و یا اعداد—اما که ما می توانید آن را ساخت و ما کاملا نمی دانند که چگونه به آن را متوقف کند.” نژادی با انگیزه تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده آمریکا با هدف قرار دادن اقلیت ها و مکان های عبادت را به طور قابل توجهی افزایش یافته است. اف بی آی در حال حاضر ساخته شده یک سری از دستگیری در میان اعضای متحده سفید supremacist سازمان که اذیت و آزار روزنامه نگاران و خانه عبادت و بحث در مورد حملات خشونت آمیز و آن را در حال حاضر بالا چنین سنتی داخلی گروه های تروریستی به همان سطح اولویت به عنوان گروه های خارجی مانند دولت اسلامی است.

در حالی که سفید supremacist خشونت به یک قرن سابقه در ایالات متحده و خارج از کشور در زمان حاضر به ویژه نگرانی های اطلاعاتی و اجرای قانون مقامات به دلیل آنها فوران خشونت در سطح جهان قدرت رسانه های اجتماعی و تنهاست بازیگران ارجاع هر یک از دیگر.

آیا هر سازمان یافته تر سفید supremacist گروه وسیله و فرصت برای انجام یک بزرگ و پیچیده حمله تروریستی مانند 9/11 ناشناخته مانده اما جنبش است که به وضوح تطبیق این راهکار استفاده می شود توسط دولت اسلامی در 2014 و 2015 که فعال است که گروه رادیکال و الهام بخش ده ها تن از پیروان و می شود جهادگران برای انجام حملات در نام آن است. در ایالات متحده در حال حاضر یک مثال روشن از آنچه که حتی یک گروه کوچک از داخلی تروریست ها می تواند انتقام: قبل از 9/11, مرگبارترین حادثه ترور در خاک آمریکا شد تیموتی مک وی بمب گذاری در شهر اوکلاهما. و مقامات ایالات متحده از آنچه یک سازمان شبکه ای می تواند انجام دهد. به عنوان FBI مدیر کریس Wray به من گفت ماه گذشته “این فقط سهولت و سرعت است که با این حملات اتفاق می افتد اما این اتصال است که حملات تولید. یکی از بی ثبات ناراضی بازیگر ماندم, به تنهایی خود, مامان زیرزمین در یک گوشه ای از کشور بیشتر شدن اخراج کردن با افراد مشابه نیمی از جهان دور. که باعث افزایش پیچیدگی داخلی تروریسم موارد ما باید در راه است که واقعا به چالش کشیدن.”

خواسته در هیولت بنیاد کنفرانس سال گذشته در مورد آنچه که این کشور بعد از شکست تخیل خواهد بود سابق بالا پنتاگون رسمی اریک Rosenbach تا به حال یک پاسخ ساده: حمله به اعتماد عمومی کلید موسسات.

اگر 2016 انتخابات بود داستان ما دموکراسی بودن blindsided با اطلاعات غلط گمراه کننده و هک-و-کمپرسی, حملات سایبری, سایبری کارشناسان هشدار داده اند که بعد از تهدید جدید آنلاین تقریبا قطعا شامل تلاش های دشمنان برای دستکاری و یا حذف داده ها و یا در غیر این صورت افزایش عمومی شک و تردید در مورد اینکه آیا گزارش واقعیت واقعی است واقعیت است. “اعتماد و حقیقت پایه های رایگان و باز کردن جوامع می گوید:” شکایت Gordon, حرفه ای, افسر اطلاعاتی که در خدمت تا زمانی که در تابستان گذشته به عنوان اصل معاون مدیر ملی هوش بالا و حرفه ای رسمی در جامعه اطلاعاتی. “ما نگرانی رو به رشد در مورد این دو چیز باعث هرج و مرج در جوامع باز و خروج از اتاق را برای گرایش های استبدادی.”

تصور کنید که دشمن ورود به سیستم و خسته شده اید یواشکی تغییرات. برای مثال تغییر وال استریت سوابق تجاری به کارگزاران مطمئن نیستید از قیمت واقعی سهام و یا اینکه آیا آنها در واقع می خواهم آن را خریداری و در همه. و یا دستکاری بانک سوابق بنابراین مصرف کنندگان تعجب می کنم که آیا سپرده های خود را امن هستند. (جدیدترین رمان واشنگتن پست مقاله نویس دیوید ایگناتیوس پولادینمنتشر شده فقط این هفته حول محور یک طرح برای دستکاری بازارهای مالی است.) اقتصادی پیامدهای چنین حملات می تواند فلج.

ما نیز دیده می شود خفیف نسخه از این در دنیای واقعی: در سال 2013, هکرها تراز وسط قرار دارد با ارتش سایبری سوریه به خطر بیافتد حساب توییتر از آسوشیتد پرس و توییتی که یک بمب در کاخ سفید و زخمی شدن باراک اوباما رئیس جمهور; بازار سهام از دست داده و بیش از 100 میلیارد دلار قبل از جیر اصلاح شد.

حتی بیشتر موذی برای دموکراسی در حال تهدید است که به کشور وارد انتخابات فصل پاییز امسال. کارشناسان امنیتی شده اند هشدار از تمام شیوه ای از دستکاری داده ها حملات است که می تواند منجر به جاری یا دائم سوال در مورد دقت و صحت نتایج انتخابات. در حالی که در واقع تغییر آرا در مقیاس خواهد ثابت کند به چالش کشیدن آن می تواند نسبتا آسان برای تغییر گزارش مجموع رای در امور وب سایت و یا یک سایت خبری و یا به پست تصاویر—واقعی یا جعلی—از هک کردن یک دستگاه واحد.

کارشناسان مانند رابرت Chesney و دانیل بالنگ نیز مطرح هشدار در مورد “deepfakes,” هوش مصنوعی هدایت doctored صوتی و یا تصویری است که می تواند به معنای واقعی کلمه قرار دادن کلمات در مردم دهان و یا محل آنها را در مکان های فیزیکی که در آن آنها هرگز. ساده تر “dumbfakes” یا “ارزان تقلبی” ثابت کرده اند موثر: مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان گردش اند هر دو آهسته به پایین تصویری از نانسی پلوسی به معنای به او به نظر می رسد اختلال شناختی و با سرعت بالا ویدیو ساخته شده است که سی ان ان جیم آکوستا به نظر می رسد به شدت ضربه کاخ سفید کارآموز. خیلی بیشتر تکنیک های پیچیده در حال حاضر در نمایش عمومی: یکی به طور کامل doctored State Farm آگهی در ESPN Chicago Bulls, مستند “آخرین رقص” ویژه سال 1998 SportsCenter لنگر کنی Mayne پیش بینی وجود این مستند در آینده است. پیت Buttigieg انتخاباتی رئیس اطلاعات افسر امنیتی توضیح داد که بخشی از مبارزات انتخاباتی سیل-در-منطقه پوشش رسانه ای شد برای اطمینان حاصل شود که وجود دارد اسناد و مدارک تقریبا تمام وقت خود را در عمومی یا خصوصی به عنوان یک راه برای مبارزه با هر گونه deepfakes که ممکن است سطح بعد.

کسب و کار و سیاسی و ژئوپولیتیک فساد ممکن است با دستکاری داده های صوتی یا تصویری است که تقریبا بی حد و حصر; فکر می کنم تولید تصویری از جف بزوس—که زندگی شخصی در حال حاضر ظاهرا شده است هدف از پیچیده دشمنان و اخاذی قطعه—با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن; دانه دانه جعلی صوتی یا تصویری از جو بایدن اعتراف به آزار تارا Reade; دانه دار تصویری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت او قصد دارد اتمی به ایران در یک ساعت یا حتی Anthony Fauci گفت که او doctoring این Covid مرگ عوارض. با توجه به تداوم تئوری های توطئه و این واقعیت که آنها در حال حاضر یک بلند گو حرف زدن در کاخ سفید, آن را آسان به تصور کنید که خاص نهفته است, یک بار اجازه خروج از جن بطری هرگز به طور کامل متوقف شود.

میان مدت تهدید

(می تواند تاثیر آمریکا ظرف 15 سال آینده)

امنیت زیستی—اورژانس ریز را عبارت از هنر است که واقعا فقط یک اصطلاح گسترده برای پاسخ ما به وقایع بیولوژیکی است که می تواند شامل حداقل چهار نوع از نگران کننده حوادث: حوادث طبیعی (مانند زمان Covid-19 pandemic) آزمایشگاه حوادث بیوتروریسم و جنگ بیولوژیکی. پیشرفت تکنولوژی و گسترش جمعیت انسانی ساخته شده است که خطر از هر چهار تهدیدات رشد.

افزايش بشر تجاوز وحشی در زیستگاه های در حال رشد شهری تراکم و فعالیت های کشاورزی در ادامه به طور طبیعی رخ می دهد عفونت مانند رمان coronavirus—بیشتر apt به جهش از حیوانات به انسان و گسترش بیشتر به سرعت در حال. با وجود تکرار موقت سرکوب به اصطلاح مرطوب بازار ارائه گوشت تازه و ماهی باقی بماند در چین و جاهای دیگر.

و در حالی که بر خلاف وزیر امور خارجه مایک Pompeo این نکات را Covid-19 virus است به احتمال زیاد پدید آمده از یک ووهان مرطوب بازار به جای یک آزمایشگاه تصادف آزمایشگاه حوادث در واقع طولانی تر و نگران کننده تر از تاریخچه بسیاری از مردم متوجه است. “وجود دارد شگفت آور یک لیست طولانی از اتفاقی منتشر شده از آزمایشگاه” می گوید: Jason Matheny که در حال حاضر ریاست مرکز امنیت و تکنولوژی در حال ظهور در جورج تاون و قبلا led IARPA هوش جامعه DARPA وظیفه با پیش بینی و مقابله با تهدیدات در حال ظهور. او می گوید: “افزایش میزان اضطراب من بودجه را صرف نگرانی در مورد آزمایشگاه حوادث است.”

در سال 1979 سیاه زخم به بیرون درز از اتحاد جماهیر شوروی مرکز تحقیقات در سوردلوسک کشتن شاید صد نفر پس از یک فیلتر هوا بود به اشتباه نصب شده است. اخیرا یک سری از اشتباهات و حوادث در biolabs برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) از سال 2009 تا 2014, درگیر ابولا anthrax و آنفولانزای مرغی. “حادثه خلاصه بار خوانده شده مانند یک فیلمنامه برای یک فیلم فاجعه” یک کارشناس ایمنی زیستی گفت: در آن زمان. موسسه ملی بهداشت در طول تاریخ انجام آزمایش با هدف ساخت H5N1 آنفلوانزای فشار بیشتر انتقال—در تلاش برای درک چگونگی مبارزه با آن را بهتر—اما پژوهش در نظر گرفته شد تا در معرض خطر است که دولت با قرار دادن یک مهلت قانونی برای آن در سال 2014. که توقف هر چند از آنجا برداشته شده است. “یک حادثه وجود دارد می تواند منجر به یک بیماری همه گیر” Matheny می گوید.

پیشرفت تکنولوژی نیز ساخته شده است آن را آسان تر برای rogue بازیگران به تولید زیستی-سلاح. یک فرقه ژاپنی در سال 1995 منتشر شد, گاز سارین به توکیو مترو و کشتن 12 و مجروح شدن یک هزار; خطاهای جزئی نگه داشته و آنها را از بودن به مراتب مرگبارتر است. در سال 2001 وجود داشت موجی از سیاه زخم حروف در هفته پس از 9/11 در نهایت ترسیم یک ناراضی دولت دانشمند. اما چنین رویدادی با تکنولوژی امروز ممکن است بازی کودک. جدید superviruses یا منقرض بیماری می تواند از ظهور یک آزمایشگاه که آیا بر روی هدف و یا تصادف. در سال 2016 دو virologists سنتز یک گونه منقرض شده از horsepox—99 درصد شبیه به آبله—$100,000. “این است که قدرت تخریبی یک بمب هیدروژنی برای $100,000,” Matheny می گوید.

این Covid همه گیر ساخته شده است روشن پتانسیل اقتصادی یا اجتماعی هزینه حتی در مقیاس کوچک بیولوژیکی حوادث; حتی اگر آنها نمی کشتن که بسیاری از مردم امکان بیمار شدن و یا حتی بدتر——تضعیف عمومی اعتماد به نفس در شرکت در زندگی روزمره است. صحبت از خانه خود که در آن او را پناه در محل از Covid گوردون توضیح می دهد که “بیوتروریسم در می آید ترس—آیا من می توانم خارج شوم ؟ سقوط آن را به فلج غیر descript ترس است که باعث می شود شما تمایلی به انجام همه چیز است.”

وایلدر—و بیشتر خطرناک—مرزهای علم پیش روست. هیچ یک از این شروع به کاوش در آینده با چالش های ناشی از پیشرفت های بشر ژنومی اصلاح و یا عواقب ناخواسته و یا فعال سوء استفاده از ژن CRISPR-ویرایش فن آوری. “وجود تغییرات چشمگیر در جامعه ممکن است به عنوان شما فکر می کنم در مورد توانایی اساسا افزایش هوش ژنتیکی,” Matheny می گوید. “حدود نیمی از انواع عقل به نظر می رسد ارثی. این نوع از اصلاح نژاد معنی برخی از بسیار چشمگیر اجتماعی تنش است.” Matheny هشدار می دهد که وجود دارد قابل قبول حالات که در آن قوی وجود دارد مزیت اول تکان دهنده برای کشورهای مایل به برش و تاس DNA از نسل بعدی. علاوه بر این در حالی که بسیاری از تصورات مردم انجام جهش به ایده ژنتیکی سحر و جادو ایجاد فوق العاده انسان است که لزوما نمی تواند هدف هر رژیم: استبدادی کشورهای مانند کره شمالی ممکن است در واقع استفاده از پیشرفته ژنومی ابزار خود را انتخاب کنید به خصوص برای مطیع صفات که حفظ داخلی ثبات سیاسی.

در نهایت اما به سختی بیشتر دنیوی—وجود تهدیدهای سنتی سلاح های بیولوژیکی در برنامه های دولت-ملت. در حالی که سازمان ملل متحد پیمان نظری ممنوع توسعه چنین سلاح وزارت امور خارجه مسائل مربوط به گزارش سالانه در کشورهای دیگر انطباق و حتی اخبار در مکان های طبقه بندی نشده نسخه خوب نیست. جدید ترین 2019 گزارش ذکر شده نگرانی ها در مورد برنامه های بیولوژیکی توسط هر چهار آمریکایی’ عمده دشمنان—روسیه و چین و ایران و کره شمالی. Matheny می گوید او یک بار وحشت به عنوان خوانده شده که از U. N. سالانه بودجه برای اجرای و پلیس سلاح های بیولوژیکی کنوانسیون فقط $1 میلیون دلار با چهار کارکنان. او می تواند آن را باور نمی کند, پس از بررسی با سازمان ملل—و در واقع آمار اشتباه شد: این در واقع فقط سه کارکنان.

سازمان ملل به سختی تنهایی. Biopreparedness متاسفانه منطقه شده است که منحصر به فرد نادیده گرفته شده توسط دولت ایالات متحده بیش از حد. به عنوان یک 2011 نیویورک تایمز مجله تحقیقات به این نتیجه رسیدند: “امروز وجود دارد بیش از دو دوجین سنا تایید افراد با برخی از مسئولیت برای biodefense. نه یک فرد آن را برای یک شغل تمام وقت و هیچ کس مسئول است.”

پس از 2016 انتخابات حمله روسیه توجه عمومی متمرکز شده برداشته میشود. در سال 2018 و سپس مدیر اطلاعات ملی دن کت گفت: “آن را در ماه قبل از سپتامبر 2001 که با توجه به سپس مدیر سازمان سیا جرج تنت سیستم بود قرمز چشمک می زند. و در اینجا ما نزدیک به دو دهه بعد و من در اینجا می گویند هشدار دهنده چراغ های چشمک زن قرمز دوباره. امروز زیرساخت های دیجیتال است که در خدمت این کشور است که به معنای واقعی کلمه مورد حمله قرار گرفت.” جالب اینجاست که این سال را به دوسالانه FEMA سطح ملی ورزش دولت بزرگترین آمادگی رویداد طراحی شده بود به تمرین برای یک حمله سایبری گسترده با روسیه اما لغو شد در ماه مارس با توجه به همه گیر. آن را شامل یک سناریو که دیدم کرملین هکرها هدف آمریکا تولید برق و دست کشیدن از بخشی از قدرت در این کشور شبکه نیست.

روسیه به ویژه در ساختمان شده است و آزمایش یک راهکار به upend زندگی مدرن: این زدم اوکراین قدرت شبکه منجمد عملیات شرکت های چند ملیتی و هزینه آنها را صدها میلیون نفر در خسارت و مختل و غارت همه جانبه موسسات. کره شمالی همچنین انداخته WannaCry ransomware است که ناشی از سیستم جهانی قطع—از جمله ضربه زدن به بخش های بزرگی از انگلستان ملی سلامت سیستم آفلاین—و هزینه میلیاردها.

خطر تنها بدتر: بیشتر سیمی روزمره جامعه می شود بیشتر متکی است بر به هم پیوسته سیستم های فن آوری است که طراحی شده بودند هرگز با امنیت در ذهن است.

نگاهی به ماهواره ها. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسیار مسخره آغوش فضا نیروی پنهان واقعی تماس زنگ از امنیت ملی مقامات در مورد افزایش آسیب پذیری سیستم های ماهواره ای بالای سر همه چیز از GPS شبکه—که پایه پمپ گاز و Uber خود پرداز و معاملات سهام به آب و ماهواره های مدار ماهواره های هشدار دهنده زود هنگام ماهواره است که برای نظارت بر موشک های بالستیک راه اندازی و ارتباطات ماهواره. در سال های اخیر چین و روسیه در حال توسعه شده است جدید ضد ماهواره سلاح ها و همچنین رقابت های ناوبری ماهواره ای شبکه های. (آمریکا سیستم GPS به طور سنتی به استفاده جهانی در سراسر جهان است.) “این واقعیت که روسیه و چین از یک دقیقه به دور از خود سیستم GPS در حال حاضر همه از ناگهانی که حفاظت توسط مشترک نیاز است محو” گوردون می گوید. “تخریب است که خدمات را به نقطه ای که در آن دیگر قابل اعتماد—را کنار گذاشته اجتماعی و اقتصادی اثرات خود را نظامی بازدارندگی از بین رفته است.”

شما نمی نیاز به یک بازیگر بد را ویرانگر فلج نتایج.

افزایش پیچیدگی و ارتباط متقابل از شبکه های مختلف که قدرت زندگی روزمره را افزایش می دهد شانس چه Jason Matheny تماس “دیجیتال flubber” حادثه—امکان یک سیستم مستقل کار به عنوان در نظر گرفته شده و در عین حال فزاینده و آبشاری با ناخواسته و پیامدهای پیش بینی نشده. فکر می کنم سال 2010 “فلش سقوط” وال استریت رهبری algorithmic trading systems که بیش از پاسخ به سقوط بازار سهام و باعث یک لحظه فروش—و یا راه است که خصلت در اتوماتیک در لیست آمازون و ربات محور جنگ قیمت می تواند در نتیجه استفاده از علم کتاب ارائه شده برای فروش برای $23,698,655.93 (به علاوه $3.99 حمل و نقل). به طور مشابه سال 2003 قدرت خاموشی که پوشانده شمال شرقی و کانادا مؤثر بیش از 50 میلیون نفر اعلام شد و توسط یک سیستم در اوهایو FirstEnergy mis-پاسخ به یک قدرت خط مسواک زدن در برابر بیش از حد رشد درختان.

این مشکلات اغلب ایرادات در حقیقت—به وال استریت ژورنال اشاره کرد این هفته که بیشتر انعطاف پذیر و سیستم پادمان قرار داده و به محل پس از سال 2010 فلش سقوط تا حد زیادی کار کرده در بازار سهام را roller-coaster یو پی اس و فراز زندگی در میان Covid-19 بحران است. اما پیش بینی نشده اثرات حوادث مشابه تقریبا قطعا افزایش به جهان به اصطلاح اینترنت اشیاء (IoT) گسترش می یابد و بیشتر سیستم های مستقل به تصویب رسید و در زندگی روزانه ما است.

نیز وجود دارد خطر یک پالس الکترومغناطیسی (EMP) سرخ کردن جرات جهان می دهد. در حالی که جدی ترین متفکران تطهیر این ایده است که یک سرکش ملت و یا گروه تروریستی می تواند راه اندازی یک ویرانگر EMP—یک تهدید که یک مورد علاقه جن از نیوت گینگریچ و دیگران—دانشمندان انجام ترس غیر منتظره طوفان خورشیدی می تواند دست کشیدن از سیستم های الکتریکی بر روی زمین است. به عنوان یک 2017 کمیسیون به این نتیجه رسیدند “ناسا تخمین احتمال چنین رویدادی به 10 [درصد] به 12 درصد در هر دهه و آن را بسیار به احتمال زیاد است که زمین را تحت تاثیر قرار خورشیدی superstorm در عرض چند دهه. چنین رویدادی می تواند سیاه و سفید کردن الکتریکی شبکه و دیگر زندگی-حفظ زیرساخت های حیاتی قرار دادن در معرض خطر زندگی بسیاری از میلیون ها نفر.”

بدترین سناریو—آیا در آورده با یک ساخته دست انسان حمله سایبری و یا به اصطلاح Geomagentic اختلال (GMD) از فضای فیزیکی تخریب زیرساخت های حیاتی به ویژه تولید برق تجهیزات; یکی از دولت های آزمون در آیداهو ملی آزمایشگاه در سال 2007 با نام مستعار شفق وحشت سیاستگذاران آن را به عنوان نشان داد که چگونه یک مهاجم می تواند منجر تجاری ژنراتور به خود تخریبی. فقط به عنوان ملت (و جهان) است و تلاش برای افزایش ظرفیت تولید برای مراقبت های بهداشتی تجهیزات حفاظتی آن در مقیاس بزرگ و ژنراتور است که زیربنای شبکه برق نیاز به ماه به تولید و هر حادثه ای که زدم از ده ها یا نمرات ژنراتور ممکن است ترک بخشهایی از این کشور در ماه یا بیشتر طول بکشد. به عنوان گوردون توضیح میدهد: “بسیاری از ما قدرت شبکه مشکلات ونتیلاتور مشکل ما ترانسفورماتور و قدرت فیزیکی زیرساخت های ما به سادگی نمی تواند جایگزین آنها شود. زمان سرب برای ساخت این چیزها است نه در ماه. اگر شما لازم نیست که آنها را, شما لازم نیست که آنها را.”

خوشبختانه این یک منطقه که در آن دولت و بخش خصوصی شده است اختصاص معنی دار منابع است. دولت فدرال در حال کار با شرکت هایی که خود زیرساخت های حیاتی مانند آب و برق به سخت و عایق بندی سیستم های خود را از طوفان های خورشیدی. “ما شده است خرید کردن یک مقدار مناسب و معقول از خطر” می گوید: باب Kolasky سر از وزارت امنیت ملی خطر مدیریت مرکز. “مقدار زیادی وجود دارد شما می توانید انجام دهید برای کاهش تاثیر زیرساخت ها و پیش بینی ما قابلیت افزایش یافته است. ما می تواند 48 تا 72 ساعت پس از هشدار است که اگر شما یک کاهش طرح وجود دارد چیزهایی که شما می توانید برای به حداقل رساندن تاثیر است.”

در جریان فاجعه بار تهدید

(به احتمال زیاد به تاثیر ایالات متحده در هر زمان در 50 سال آینده)

سلاح های هسته ای همیشه در نهایت در بالای دولت خطر, لیست, اما آن را آسان برای فراموش کردن است. “مداوم خطر جنگ هسته ای چیزی است که ما اضطراب, خستگی, از,” Matheny می گوید. “ما رشد خسته از صحبت کردن در مورد جنگ هسته ای.”

خاص تهدید هسته ای است بدل بطور قابل توجهی بیش از چند دهه گذشته. در سال های پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و پس از 9/11 مقامات نگران “سست اتمی” یک سلاح به سرقت رفته و یا خریداری شده در بازار سیاه در دست یک گروه تروریستی یا دیگر rogue بازیگران. اما دولت آمریکا از طریق دو حزبی از طرح های مانند تعاونی تهدید برنامه کاهش کمک های امن و اغلب حذف به طور کامل انبارها پر از مواد هسته ای و سلاح های سراسر اتحاد جماهیر شوروی سابق. پس از 9/11, سال کار سخت توسط دولت به dismantle منزوی کردن و جمع و جور کردن این قابلیت از گروه ها مانند القاعده و بعد داعش را تا حد زیادی اجازه داد که سلاح های کشتار جمعی تهدید از تروریست ها به افول است.

“خبر خوب در یک کلام این است که تلاش برای ایمن سازی و کاهش سلاح و مواد برای ساخت سلاح های اتمی کار کرده است. وجود دارد بسیاری از صدها نفر از کمتر تن از مواد خارج وجود دارد می گوید:” Joseph Cirincione رئیس Ploughshares Fund که به مدت طولانی تحت نظارت تهدید هسته ای. “عرضه است که تقاضا پایین است به همین دلیل شما نمی بینید تروریسم هسته ای در بسیاری از لیست سمت راست در حال حاضر.”

جالب اینجاست که او می گوید بزرگترین چالش 30 سال پس از پایان جنگ سرد بار دیگر تبدیل به دولت-ملت. “این تهدیدات از بین نرفته است و نه فقط سست سلاح های هسته اما تهدیدات موجود از زرادخانه هسته ای—که بسیار کنترل سلاح های هسته ای” Cirincione می گوید. “ما در خطر ناخواسته جنگ است.”

کنترل سلاحهای هستهای محقق Jeffrey Lewis منتشر شده دو سال پیش یک نظری رمان مدل در 9/11 گزارش کمیسیون تحت عنوان “2020 کمیسیون گزارش هسته ای کره شمالی حملات علیه ایالات متحده” تصور کاملا قابل قبول سناریو که در آن ایالات متحده و کره شمالی تلو تلو خوردن راه خود را به یک هسته ارز. چنین اشتباه محاسبه روز قیامت نیز می تواند بوجود می آیند با روسیه و یا چین. “ما تمایل به دست کم گرفتن خطر اتفاقی جنگ هسته ای” Matheny می گوید. “بسیاری از آنچه که من آموخته است که در مورد سلاح های هسته ای سیستم باعث می شود من بیشتر نگران [درباره یک اتفاقی جنگ] نه کمتر نگران است.”

یک نظرسنجی از زمان هسته ای چشم انداز برگ مقدار زیادی نگران باشد. با کمی توجه عمومی به یک ابر قدرت جدید مسابقه تسلیحاتی هسته ای در حال ساخت; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ریختن میلیاردها دلار به سلاح های هسته ای و اجازه می دهد کلید اسلحه-کنترل معاهدات مانند Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان و باز آسمان به فرو ریختن در میان اختلافات با روسیه است. “آنها در حال قطع سیاست دولت های قبلی از کاهش تعداد سلاح های هسته ای در خارج وجود دارد” Cirincione می گوید.

در جاهای دیگر ایران است که به سرعت در حال راه اندازی مجدد برنامه هسته ای خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه می رفت دور از چند جانبه ایران. به علاوه همیشه وجود دارد خطر بی ثباتی در آسیای جنوبی که در آن تنش بین این کشور مسلح به سلاح هستهای هند و پاکستان باقی می ماند و همیشه در حال فرار هستند. “بسیاری از ما شگفت زده شده اند [جنگ هسته ای وجود دارد] اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است. هر بازی جنگ است که جنگ رفتن اتمی” Cirincione می گوید. “است که بسیار کم احتمال است.”

یک حمله توسط کره شمالی در ایالات متحده ممکن است با موفقیت به زمین یک تعداد انگشت شماری از موشک های هسته ای در شهرستانها عمده ایالات متحده—اگر چه آن موشک دقت مشکوک—با تلفات زیاد در صدها هزار نفر و یا کم میلیون ها نفر. ده ها میلیون نفر یا صدها میلیون نفر ممکن است مرگ در یک مقیاس کامل هسته ای مبادله با چین یا روسیه. سناریوهای پیچیده شروع به آشکار شدن اگر دشمن ابتدا اهداف آمریکا متحد; خواهد در ایالات متحده راه اندازی یک حمله هسته ای و خطر یک در پاسخ اگر کره شمالی nuked کره جنوبی یا ژاپن ؟ اگر ایران را هدف قرار ریاض یا اورشلیم ؟ چالش با سلاح های هسته ای برای چند دهه بوده است تشدید; تکرار بازی جنگ نشان می دهد بسیار وجود دارد انگیزه به نوبه خود “خاموش” یک جنگ هسته ای پس از آن شروع می شود. در نتیجه هر یک از این دوره فاجعه بار خواهد بود: “به هر معنی یک انفجار هسته ای در یک منطقه پر جمعیت است که هر دو غیر قابل تصور خواهد بود و بسیاری از اثرات موج دار شدن societally” گوردون می گوید.

این نتیجه حمایت در صحنه نهایی از سال 1983 کلاسیک WarGamesاست که تنها راه برای از دست دادن نیست یک جنگ هسته ای است که هرگز به یک در وهله اول. یک حرکت در افق که کاهش جهانی تهدید هسته ای: دموکرات ها مانند بهداشت ، الیزابت وارن و تشکر. آدام اسمیت معرفی صورتحساب به قانونگذاری است که ایالات متحده هرگز خواهد بود که برای اولین بار در یک درگیری به استفاده از سلاح های هسته ای—یک قانون است که جلوگیری از در حال حاضر به طور کامل قدرت بدون کنترل است که تهمت و پیشینیان خود را از رئیس جمهور هری ترومن تا به حال برای راه اندازی سلاح یک جانبه و بدون تحریک و یا حتی بررسی با وزیر دفاع, کنگره یا هر کس دیگری. در حال حاضر هر چند حدود 1,000 ایالات متحده آمریکا سلاح های هسته ای باقی می ماند در حالت آماده باش, آماده به آتش در حدود پنج دقیقه از یک تماس تلفنی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

فقط چند ماه پیش حتی به عنوان اخبار trickled از چین در مورد گسترش این رمان coronavirus تغییر آب و هوا مسلط اخبار به عنوان تاریخی آخرالزمانی آتش سوزی پوشانده استرالیا. اثرات گرم شدن آب و هوا در حال رفتن به طور فزاینده ای تسلط جهانی و سیاست بر زندگی انسان—هر دو در کوتاه مدت به عنوان بلایای طبیعی مانند طوفان و آتش سوزی را بدتر کند و در دراز مدت به عنوان آب و هوای سطح دریا و آب و غذا لوازم شیفت.

کارشناسان هشدار می دهند که استرالیا آتش سوزی ممکن است تبدیل به هنجار جدید همین کار را با “superstorm” مانند طوفان سندی و کاترینا. فراتر از فرد بلایای طبیعی هستند سیستمیک تغییرات در جریانهای اقیانوسی و آب و هوای و سطح دریا است که اثرات عمیقی بر جایی که انسان می تواند زندگی می کنند و رشد مواد غذایی است. افزایش سطح دریا به تنهایی پتانسیل درایو عظیم بی ثباتی جهانی منابع رقابت و مجبور جزر و مد از مهاجرت انسانی بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون تجربه کرده اید. برخی از 600 میلیون نفر زندگی می کنند در سطح دریا—بسیاری از در حال حاضر تاکید لحاظ اقتصادی و منابع کشورهای فقیر مانند بنگلادش. بینی که اقیانوس ها بیش از دهه های آینده افزایش می یابد به اندازه دو متر یا بیشتر تهدید برای قرار دادن ده ها میلیون ها و یا حتی صدها میلیون انسان را به حرکت. به عنوان یک مقایسه نقطه بحران پناهندگان سوری که در حال حاضر به عنوان یکی از فجایع انسانی قرن گذشته و بی ثبات اروپایی اتحاد و دولت به عنوان آنها در تلاش برای پاسخ درگیر نسبتا کوچک 5 میلیون پناهنده.

تغییر آب و هوا در یک دستور العمل برای یک ظاهر بی پایان سری از فجایع انسانی و جغرافیای سیاسی بی ثباتی است. به همین دلیل هشدار درباره وخیم اثرات تغییر آب و هوا روند به طور فزاینده ای در حال آمدن از مکان های بسیار فراتر از جامعه علمی است. در سال گذشته در سراسر جهان تهدید ارزیابی از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده گفت: “جهانی محیط زیست و تخریب زیست محیطی و همچنین تغییر آب و هوا هستند به احتمال زیاد به سوخت رقابت برای منابع اقتصادی ناراحتی و نارضایتی اجتماعی از طریق 2019 و فراتر از آن. آب و هوا خطرات و … تشدید تهدید زیرساخت های بهداشت و درمان و آب و امنیت غذایی”.

جلوگیری بدترین سناریو مورد تغییر آب و هوا به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است به خصوص با توجه به ایالات متحده را در جریان عدم تمایل به تعامل جدی در مورد این موضوع در سطح جهان و چین ادامه داد: محیط زیست-بود-سر در گم رشد. دانشمندان محاسبه است که جهان نیاز به کاهش انتشار کربن با 7 درصد در سال—ترکیبات سال بیش از سال—برای تقریبا ده سال آینده به جلوگیری از بدترین مورد گرم شدن حالات. آنچه را که طول می کشد ؟ این را در نظر بگیرید: Covid-19 به ارمغان آورده است بسیاری از جهان اقتصاد به وقفه و خالی آسمان از هواپیما ها و جاده ها از اتومبیل و این وقفه تنها کاهش انتشار کربن در سال 2020 حدود 8 درصد است. حتی بسیار بلند پروازانه بسیار vaunted و بسیار بحث برانگیز سبز “معامله جدید” است که به مراتب بیشتر از تغییر لازم جلوتر; حتی یک پیشنهاد $119 میلیارد دیوار دریا برای شهر نیویورک ممکن است به اندازه کافی برای محافظت از منهتن.

چه چیزی بیشتر, جغرافیای سیاسی بی ثباتی و ناآرامی های اجتماعی ناشی از تغییرات آب و هوایی را افزایش می دهد خطر ساخته دست انسان و تهدیدات—هسته ای بورس, یک حمله سایبری گسترده و یا معیوب جدید امنیت زیستی حادثه است. کشورها و رهبران از جان گذشته برای کاهش منابع می توانید افراطی; سوریه پناهنده بحران خفیف طعم و مزه از آنچه ممکن است در حال حاضر کمک به سوخت ظهور ناسیونالیسم و نژاد پرستی و رژیم های اقتدارگرا در سراسر اروپا است. این همه بیش از حد آسان به شروع به بازی کردن سناریو که در آن, می گویند, تغییر آب و هوای گرم و ناآرامی های سیاسی در خاورمیانه سوخت یک بحران است که منجر به هسته ای منعقد شود.

هیچ یک از این تهدیدات وجود داشته باشد—و یا آشکار—در یک جغرافیای سیاسی خلاء به عنوان Covid همه گیر است که به ما نشان میدهد امروز.

نصب بشر مرگ و میر و آشکار مالی فاجعه از زمان همه گیر یک چیز است. اما اثرات موج دار شدن را برای سال گذشته و با توجه به کشور bumbled دست زدن به ویروس خود را به نظر می رسد باز سوال که آیا ما در یک موقعیت قوی برای پاسخگویی و مقابله با آنچه پس از آن می آید.

جهانی مرتب سازی مجدد از قدرت شده است که در جریان دهه گذشته—که امریکا retrenches چین رشد می کند و در اروپا دموکراتیک وحدت ضعیف—تنها شتاب به عنوان بزرگترین اقتصادهای جهان تجدید نظر خود را از استراتژی های اقتصادی و سیاسی اتحاد و مقابله با آنچه که در بهترین حالت ممکن است یک yearslong رکود است.

گوردون می گوید او به طور فزاینده ای نگران است که ایالات متحده ممکن است برآورده نمی کنند که لحظه فلج سیاست های حزبی پنهان کردن محدود بوروکراسی رشد نابرابری درآمد و جمعیت روند—مانند کاهش نرخ زاد و ولد و تقلیل در مهاجرت است که عملکرد سرعت پیری جمعیت است. “ما نهادهای نیست با نگه داشتن نوبه خود از زمین و آنها را بی ارزش بودن در لحظه,” او می گوید. “جامعه نیاز به حکومت و در عین حال ما در حال اجرا را که از ساختارهای آن را به کار. جهان در حال حاضر بیشتر دیجیتال خارج از دولت, دولت بیشتر پنهان-و این دولت کمتر درک از دولت ضرورت و نقش. آن سه چیز را ترک کرده اند ما با یک موقعیت دشوار است.”

این کشور را در جریان فاجعه بار, پاسخ به همه گیر—تقریبا هر اندازه گیری یکی از بدترین ها در جهان توسعه یافته—در حال ارسال یک پیام روشن به کشورهای دیگر است که ایالات متحده دیگر نمی تواند شمارش را برای رهبری جهانی مکالمات. آمریکا حتی نمی نشان می دهد تا به عظیم بین المللی واکسن مجازی نشست این هفته است.

آمریکا اگر روند فعلی ادامه یابد ممکن است دریابید که آن را در نهایت می تپد این ویروس در یک یا دو سال — اما ظهور از همه گیر دیگر رهبر جهان از لحاظ اقتصادی, سیاسی و یا اخلاقی که از آن شده است برای سال 75. جهان به نوبه خود ممکن است کشف در این لحظه است که آن را نیاز ندارد و آمریکا در راه است که به آن فکر کردم این بود. که می تواند حتی بیشتر درست است اگر یک Covid واکسن پدیدار اولین بار در چین یا اروپا.

وجود دارد عظیم اقتصادی و اجتماعی و مزایای امنیتی آمده است که از جهان پیشرو ابرقدرت. چه اتفاقی می افتد اگر ما نمی کنه ؟ تصور کنید که ایالات متحده نیست که جذب استعدادهای برتر. اگر چه نوآوری بزرگ بعدی اتفاق می افتد در اروپا یا آسیا به جای سیلیکون دره ؟ اگر چه چینی VCs اول کرک در داغترین معاملات در جهان است ؟

از دست دادن سیاسی و یا قدرت مالی نیز به معنی مجبور بودن به سختی مبادلات به عنوان ایالات متحده می یابد خود را قادر به سرمایه گذاری در پروژه های مهم. “ما ممکن است مجبور به ایجاد اقتصادی انتخاب پس از فاجعه است که ما در معرض پهلو در ارتباطات به عنوان مثال می گوید:” گوردون. “آن استفاده می شود که ما تا به حال قدرت بسیار مهم نیست که اگر ما در سمت چپ پهلوها قرار گرفته است. در حال حاضر چه اتفاقی می افتد زمانی که ما در یک جهان که در آن است که … فاصله بسیار کوچکتر؟”

ایالات متحده در حال حاضر می یابد خود را در به چالش کشیدن موقعیت با توجه به 5G به مرحله بعدی تلفن همراه فن آوری. ایالات متحده در حال تلاش برای تضعیف متحدان غربی از اتخاذ فن آوری های پیشرفته و توسعه یافته توسط چین Huawei اما قادر به ارائه یک جایگزین. اگر ایالات متحده می تواند به توقف متحدان آن از چین با استفاده از دیجیتال زیرساخت ؟ اگر آمریکا مجبور به استفاده از آن خود را ؟ “این همیشه نگرانی من با Huawei … شما در حال تبدیل بیش از کنترل خود را مهم ترین زیرساخت های دشمن است که شما به طور ضمنی اعتماد ندارند و نشان داده است سزاوار نیست خود را به اعتماد می گوید:” کریستوفر کربس, مدیر وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA) است که مسئول حفاظت از کشور زیرساخت های حیاتی.

گوردون می گوید: “COVID ثابت شده ما نیاز موسسات. ما بوروکراسی است که به طور فزاینده ای بی اثر است و نادیده گرفته می شود به دلیل آن است که بسیار بی ربط به سرعت تصمیم گیری. آن را باید بازسازی شود. که این رهبران که در حال رفتن به می آیند در بازسازی آن ؟ من رویداد فاجعه بار شکست از بوروکراسی به ارائه راهبری جامعه ما هنوز هم نیاز دارد. شما در حال دیدن این اتفاق می افتد در حال حاضر.”

به صورت اضطراری برنامه ریزان وجود دارد ساده ماکسیم: “اگر شما آماده برای زلزله شما آماده برای بسیاری از چیزهای مختلف” بارب Graff (بدون ارتباط) سر از مدیریت اضطراری در سیاتل یک بار به من گفت. اما برای او در سیاتل, آن را نیز یک ضرورت: واقعی ترین تهدید شمال غربی اقیانوس آرام چهره megathrust زلزله در امتداد آنچه شناخته شده به عنوان Cascadia فرورانش است.

کالیفرنیا “نفر” در امتداد San Andreas می شود بیشتر توجه دارد اما در دیگر ایالات متحده گسل که باعث اضطراری برنامه ریزان شاید حتی بیشتر از سوزش سر دل.

اولین Cascadia فرورانش یک گسل حدود 700 کیلومتری اقیانوس آرام در سواحل اورگان و واشنگتن و یا چه نیویورکر به نام در سال 2015 “این واقعا یکی از بزرگ.” گسل هنگامی که از آن می رود ممکن است از بند باز کردن “تنها” زلزله بین 8.0 و 8.6 قدر که خود را رتبه به عنوان یکی از قدرتمند ترین و مخرب زمین لرزه تا کنون ضربه ایالات متحده است. اما یک اصطلاح پر حاشیه پارگی گسل خواهد ثابت کند واقعا فاجعه بار به طور بالقوه با شکوه 9.0. فراتر از زلزله آسیب از تکان دادن آن می تواند چند صد مایل سونامی سیل زده, West Coast, تنها با 15 دقیقه هشدار. FEMA پیش بینی ها نشان می دهد 13,000 اولیه مرگ و میر ناشی از زلزله و سونامی و به سمت بالا از یک میلیون نفر آواره. این به سختی انتزاعی تهدیدات; زمین شناسان می گویند وجود دارد یک یک و سه احتمال 8.0 زلزله در این منطقه در 50 سال آینده است. “میزان ویرانی است برای رفتن به باور نکردنی” اورگان زمین شناسی راب Witter گفت: در سال 2009 پس از محاسبه که یک 9.0 زلزله 10 درصد به 14 درصد شانس رخ داده در نیم قرن بعدی. “مردم در حال رفتن به آماده شود برای این کار است.”

دوم جدید مادرید لرزه ای منطقه نام برای یک شهر میسوری و در حال اجرا از آرکانزاس به ایلینوی—در طول تاریخ تولید قوی ترین زمین لرزه در پایین-48 متحده است. در زمستان 1811-1812 یک سری از سه زمین لرزه منتقل زمین بیش از 15 فوت گاز مایع روی زمین و باعث شد کل سلیمان به ناپدید می شوند. در یک 2019 منطقه ای ورزش شناخته شده به عنوان “متزلزل خشم” محلی و ایالتی و فدرال مقامات در چگونگی پاسخ به 7.7 قدر جدید رئال مادرید زلزله. دانیل Kaniewski یک مدیر عامل در مرداب & McLennan که تا ماه فوریه به عنوان شماره 2 در FEMA به یاد می آورد بازدید از یک کشور عمده عملیات اورژانس مراکز و کشف است که مقامات وجود دارد حاضر به حتی شبیه سازی زمین لرزه که قدرت; آنها تعیین می شود که محلی ویرانی خواهد بود که با اورژانس برنامه ریزان را بدون پاسخ مناسب حتی در یک میز ورزش. “فقط ورزش به تنهایی می تواند از پس مالیات سیستم وجود دارد که نمی توان با ارزش درس های آموخته شده” او به یاد می آورد. “که زلزله یکی است که ما به عنوان یک ملت بسیار آسیب پذیر است.”

بررسی زمین شناسی ایالات متحده تخمین می زند که جدید رئال مادرید لرزه ای منطقه دارای حدود 7 درصد به 10 درصد احتمال فاجعه بار در سطح 8.0 زلزله در 50 سال آینده, اما با توجه به این منطقه را عدم آمادگی ضعیف تر کدهای ساختمان از کالیفرنیا و یک جمعیت غیر نظامی تا حد زیادی غافل حتی یک 6.0 زلزله است که 25 درصد به 40 درصد شانس اتفاق می افتد در بعد از نیم قرن—ممکن است ویرانگر باشد.

“چه شده است به طوری منحصر به فرد در مورد Covid ملی است تاثیر این اولین بار دیده ایم همزمان اضطراری اظهارات در تمام 50 ایالت و نزدیک ترین چیزی که به آن سطح جدید است Madrid رویداد. این امر می تواند یک مقیاس قابل توجهی اختلال در سراسر heartland—مقدار زیادی از پروتئین تولید مواد غذایی خود را و کشاورزی کالا که حمل از طریق, می سی سی پی و یا در سراسر کشور در تراکتور-تریلر می گوید:” کربس.

سوم و احتمالا حداقل شناخته شده از همه Wasatch گسل منطقه کشش در سراسر ایالت یوتا و آیداهو, ردیابی, خشن, طرح دریاچه نمک دره و آن فعال بوده است و حتی فقط در روز های اخیر; در ماه مارس آن را ثبت 5.7 قدر زلزله. “زلزله در آیداهو و یوتا بود که از خواب بیدار کردن تماس” ققنوس می گوید. بزرگتر از زمین لرزه در این منطقه ممکن است به سرعت ثابت ویرانگر است. “Wasatch است هر بیت به عنوان مربوط به جنوب کالیفرنیا زلزله نه تنها به دلیل قدر بالقوه اما به دلیل آسیب پذیری در حال حاضر وجود دارد” Kaniewski می گوید. “بسیاری از ساخت و ساز ساختمان در شهر سالت لیک است unreinforced masonry—URM—و آن وتکه هنگامی که زلزله اتفاق می افتد.”

البته در کالیفرنیا “بزرگ” هر زمان که آن را می رسد, خواهد بود هیچ پیاده روی در پارک یا. در سال 2008 دولت ایالات متحده منتشر شد نتایج گسترده تلاش چندین ساله با 300 کارشناسان به مدل یک زلزله ویرانگر در جنوب کالیفرنیا. شناخته شده به عنوان “بزرگ کالیفرنیا Shakeout” این گزارش یک مدل 7.8 زلزله در بخش جنوب San Andreas Fault که گذشته را تکان داد 1690. “این Shakeout” را در 1,800 مرگ و میر 50,000 صدمات و بیش از 200 میلیارد دلار خسارت; بسیاری از مرگ و میر خواهد آمد در این آتش سوزی پس از آن. بررسی زمین شناسی ایالات متحده در حال حاضر تخمین می زند که وجود دارد این است که 60 درصد شانس 6.7 قدر یا بزرگتر زلزله در 30 سال آینده در لس آنجلس و 72 درصد شانس 6.7 و یا بزرگتر زلزله در سان فرانسیسکو.

به عنوان کربس, Kaniewski و Graff همه اشاره, اصلی هر زلزله فقط در مورد تکان دادن—آن را به یک منطقه اقتصادی فاجعه و بحران انسانی تحویل داده و بدون اخطار فقط در یک یا دو دقیقه. این اثرات سیستمیک هستند; ستاد و عمده عملیات این کشور را از 4 تریلیون دلار شرکت های آمازون, مایکروسافت, اپل و گوگل وجود داشته باشد در این معرض خطر زلزله مناطق زیادی از این کشور واردات و صادرات آمده به بنادر در سواحل غرب است که می تواند ارائه شده و غیر قابل استفاده توسط یک زلزله بزرگ.

پس از آن دوره وجود دارد ترسناک ترین سناریوی اضطراری برنامه ریزان می تواند در این سال چند تا از این بالاتر. به عنوان FEMA preps برای یک فصل طوفان ساخته شده از همه بیشتر پیچیده توسط Covid شیوع آن چهره کاملا قابل پیش بینی (حتی به احتمال زیاد) امکان مقابله با سه بار یا بیشتر در مقیاس بزرگ بلایای طبیعی اتفاق می افتند به طور همزمان در این تابستان و پاییز: آتش سوزی از طوفان در اقیانوس اطلس و Covid-19 هر نقطه و در همه جا. اضافه کردن در همیشه-امکان واقعی می گویند زلزله (Kaniewski را ماکسیم آگاهانه توسط خود سال کار در FEMA است که به سادگی “این همیشه زلزله فصل است.”) یک رشته از قدرتمند گردباد و یا یک جغرافیای سیاسی رویداد مانند یک حمله سایبری به عنوان ققنوس می گوید: “شما این رشد نمایی افتضاح است.”

Matheny می گوید: یکی از اصلی نگرانی های بسیاری پیش بینی کرده اند این است که فقط کمی از ما در واقع می دانیم در مورد جهان اطراف ما. به عنوان علم و فن آوری پیشرفته ما دائما در حال یادگیری در مورد تهدیدات جدید و هل دادن مرزهای انسانی و تعامل با جهان فیزیکی است.

آن ممکن است آسان به نظر می رسد در حال حاضر به اخراج دانشمندان در پروژه منهتن که در نظر گرفته شده امکان نظری که اولین آزمایش هسته ای—به اصطلاح انفجار ترینیتی در نیومکزیکو—ممکن است مشتعل جو زمین (که نیست) و یا کسانی که نگران هستند که برخورددهنده بزرگ هادرون آزمایش ممکن است باز کردن یک سیاه چاله بر روی زمین (در آن نیست—تا کنون) اما همه شیوه ای غیر قابل تصور چیزهایی که مطرح می تواند یک تهدید وجودی برای جامعه مدرن است. “آن را نگران کننده چگونه بسیاری از خطرات فاجعه بار کشف شده است تنها به تازگی مانند supervolcanoes و فضا و آب و هوا” Matheny می گوید. “در بسیاری ما را درک نمی کنند.”

هیچ کس نمی دانست که Cascadia فرورانش حتی وجود یک و نیم قرن پیش و زمانی که دانشمندان در سال 1980 در ابتدا فرض می شد مسئول مگا-زمین لرزه آنها ملاقات با شک و تردید. در حال حاضر از آن می ایستد به عنوان کشور ممکن است بزرگترین فاجعه طبیعی-در-انتظار از همه زمان.

ناشناخته است به خصوص به چالش کشیدن برای سیاستگذاران و رهبران کسب و کار که اغلب رانده کوتاه مدت مشوق مانند انتخابات و سهامداران اغلب آنها باعث می شود بیشتر واکنشی نسبت به فعال. “این واقعیت که ما نمی هر گونه مقیاس بزرگ تلاش برای درک وجودی تهدید به ایالات متحده و یا جهان به نظر می رسد مانند یک شکست” Matheny مشاهده. “ما در حال حاضر نیست که در اولویت بندی خطرات که ما می دانیم در مورد; ما حتی بیشتر از غفلت و فکر کردن در مورد خطرات که ما نمی طبقه بندی شده است که بیش از افق است.”

همچنين گوردون می گوید پیشرفت در علم را با ما در معرض چالش های ساختاری ما هرگز حتی در نظر گرفته شود. “من همیشه نگران که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما کشف کرد که DNA می تواند دستکاری شود—چه که برای ما سیستم قانونی است ؟” او می گوید. “اگر دشمنان ما چیزی است که ما مجبور به در نظر گرفتن که آیا هر چیزی DNA-عاقلانه می تواند مورد اعتماد در نظام حقوقی ما چه می کند که به توانایی ما به دنبال عدالت؟”

ریچارد کلارک سابق کاخ سفید امنیت ملی رسمی در دولت کلینتون و بوش پیشنهاد خود را در سال 2017, کتاب هشدارها: پیدا کردن منفیبینهای برای جلوگیری از فجایعایجاد یک “ملی هشدار دفتر” به کار تصور چنین خطرات. نزدیکترین مدرن روز آنالوگ ممکن است وزارت امنیت ملی مدیریت ریسک, مرکز بخشی از جدید امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA) است که در تلاش برای کارشناسی ارشد و تعریف ملت بحرانی توابع درک چگونه اقتصاد آمریکا در واقع کار می کند و پوشش این سیستم با آنها چگونه می توان نهفته در حوادث مختلف از حملات سایبری به زلزله. در سال گذشته CISA منتشر شده یک لیست از 55 بحرانی توابع چیزهایی مانند تولید برق به برگزاری انتخابات به حمل و نقل محموله. “ما در حال کار برای به دست آوردن یک درک بهتر از زیرساخت های خود را” توضیح می دهد که کربس, CISA موسس و مدیر. “و سپس شما شروع به لایه بندی حالات در بالا.”

شناسایی آن دسته از عملکردهای مهمی برای حفظ اقتصاد زمزمه به خصوص مهم است که هر فاجعه به نظر می رسد به پرده های جدید و غیر منتظره و ناشناخته ارتباطات بین زنجیره تامین و صنایع. دراز مدت قطع برق در پورتوریکو که به دنبال طوفان ماریا منجر به غیر منتظره ملی کمبود IV کیف و شور برای بیمارستان ها به این دلیل که کشور اصلی تولید گیاهان واقع شد وجود دارد. این Covid بحران به طور مشابه ساخت است چگونه روشن به ظاهر دنیوی کسب و کار حرکت می کند—مانند بازار تحکیم صنعت بسته بندی گوشت می آمد—می تواند منجر به مقیاس بزرگ در عواقب فاجعه: امروز گوشت خوک و گوشت گاو در حال اجرا در بخش های زیادی از کشور است.

“آن را بسیار محتمل است که ما در حال رفتن برای دیدن چیزی که بعد از آمدن بنابراین ما نیاز به ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در جامعه ما و اطمینان حاصل شود ما در حال تطبیقی به هر چه می آید” Matheny می گوید. “واقعیت این است که همه چیز را کشف میان آنچه در واقع نسبتا خفیف بیماری همه گیر به خوبی جواب نمی دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر