تمدید بسته شدن مرز به معنی یک ماه دیگر جدا برای برخی از زوج

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا-آمریکا مرز باقی مانده بسته تا Aug. 21 و برای برخی این بدان معناست که یک ماه دیگر دور از عزیزان خود.

یکی از آنها Winnipegger Jaymi قهوه ای است. دوست پسر, Joel Bunn است دوگانه آمریکا-شهروند استرالیایی. آنها دیده نشده یکدیگر پس Jan. 2.

“این واقعا دشوار است من فکر می کنم (ما) سلامت روانی واقعا تلفات. آن شده است یک زمان واقعا دشوار قادر به اتصال” براون گفت:, و اضافه کرد که او پیوست Facebook گروهی با زوج های متعدد در یک وضعیت مشابه است.

“من فکر می کنم عدم اطمینان بدترین بخش برای بسیاری از مردم, از آنجا که ما فقط باید مطلقا هیچ ایده… آن می تواند در ماه سپتامبر از آن می تواند در 2021.”

ادامه مطلب: کانادا و ایالات متحده گسترش مرز بسته شدن قرارداد تا Aug. 21

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

براون می گوید در حالی که او فکر نمی کند که کانادا-مرز ایالات متحده باید باز او بخواهد وجود دارد کمی بیشتر راه گریز.

“من فکر می کنم آن را واقعا خسته کننده برای کسانی از ما که در حال انتظار برای معافیت ویژه رخ می دهد و سپس ما آنها را, اما در عین حال وجود دارد NHL بازیکنان که مجاز به, و از بین کشورهای” او گفت:.

“که احتمالا خسته کننده ترین بخش این است که من احساس می کنم شاید دولت کانادا واقعا اولویت کسانی اقتصادی سرمایه گذاری و بی توجهی به آن را احساس می کند مانند سلامت روانی کانادایی که واقعا در نظر گرفتن تلفات با تمام این.”

ادامه مطلب: اکثر کانادایی ها نظرسنجی می خواهید ایالات متحده مرز بسته تا پایان 2020: ایپسوس

این می تواند در حالی که قبل از آنها قادر به دوباره; Moshe کاوشگر استاد اقتصاد در دانشگاه کونکوردیا می گوید: کانادا-آمریکا مرزی می تواند بسته باقی می ماند برای برخی از زمان.

“من در واقع فکر می کنم مرز بسته باقی خواهد ماند تا پایان این سال شاید حتی توسعه یافته به سال آینده” کاوشگر گفت: اخبار جهانی است.

“هیچ دلیلی وجود دارد در این نقطه به باز کردن مرز از نظر سلامت. آمریکایی ها به نظر نمی رسد این تحت کنترل ما در حال شروع به نگاه مانند ما ممکن است آن را به طور کامل تحت کنترل است یا نه.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خواهد interprovincial محدودیت های مسافرتی بازگشت ؟

خواهد interprovincial محدودیت های مسافرتی بازگشت ؟

کاوشگر می گوید بدون تست سریع و یا توانایی به دقت پیگیری هر کسی که عبور از مرز وجود دارد به احتمال زیاد نمی تواند در بسیاری از موارد استثنا.

“اگر شما تا به حال این توانایی در واقع مسیر مردم زمانی که آنها می آیند به کشور, اگر شما تا به حال این توانایی در واقع اجرا است که دو هفته قرنطینه (و اگر) آنها را با اسناد و مدارک مناسب است که (آنها) تست شده و در حال حاضر ما می دانیم که شما در حال تمیز کردن به یک نقطه خاص و سپس اجازه دادن به آنها نیست و مشکل ساز,” او گفت:.

“این واقعیت است که ما نمی توانیم تست آنها را از حق دور و به آنها یک نتیجه از حق دور در چه وضعیت خود است, و هنگامی که آنها به کشور ما ندارد (توانایی) برای پیگیری آنها.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>