آزمایش های گسترده پروتکل در هسته NWSL به مسابقات بازگشت طرح

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به عنوان ملی فوتبال زنان لیگ آماده برای تبدیل شدن به یکی از اولین آمریکای شمالی لیگ به بازگشت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس تست و ردیابی در هسته برنامه های خود را.

این NWSL تشکیل 15-پزشک وظیفه نیروی نگاهی به ایمنی و بهداشت در آماده سازی خود را برای 25-مسابقه چالش جام در ایالت یوتا شروع در ژوئن 27.

چرا که از لیگ است و اندازه با نه تیم به طور کلی تدارکات مورد نیاز برای محافظت از بازیکنان کمتر دلهره آور از کسانی که در مواجهه با لیگ های بزرگتر مانند NBA یا لیگ اصلی بیس بال که فصل باقی مانده در برزخ.

“ما بسیار اندیشمندانه از ما چگونه فراهم کردن محیط امن, اما همچنین هدف از بستن این مسابقات و یا لزوما یک تیم با یک نتیجه مثبت,” دکتر گفت: Daryl Osbahr یک عضو شورای پزشکی نیروی کار که صحبت می کرد به خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “بنابراین ما باید بسیار دقیق راه برای انجام تماس ردیابی و مطمئن شوید که ما می توانیم شناسایی بازیکنان که در تماس بودند همراه با دستورالعمل CDC و مطمئن شوید که ما قادر به قرنطینه آن دسته از بازیکنان و آزمون بازیکنان دیگر به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می تواند ارائه بهترین محافظ محیط زیست ایمنی برای ورزشکاران است.”

شانزده کانادایی بازی در لیگ از جمله دیرین ملی اعضای تیم کریستین سینکلر (پورتلند خار FC), سوفی اشمیت (هوستون داش) و دیانا Matheson و دزیره اسکات (یوتا Royals FC).

لیگ نیز مشورت NWSL بازیکنان’ انجمن و همچنین ایالات متحده آمریکا فوتبال و بازیکنان تیم ملی’ اتحادیه به آدرس ورزشکار نگرانی. نتیجه یک آزمایش گسترده پروتکل است که منتشر شده است در لیگ وب سایت.

این پروتکل را پوشش می دهد قبل از مسابقات و در مسابقات تست و سلامتی چک و همچنین نحوه رسیدگی به تست مثبت. بازیکنان را تحت هر دو COVID-19 و آنتی بادی آزمایش.

آزمون انجام خواهد شد توسط ARUP آزمایشگاه, یک سازمان غیر انتفاعی در ارتباط با دانشگاه یوتا و لیگ را بیمه هزینه را پوشش میدهد. یوتا Royals صاحب دل لوی هانسن با تاکید بر این آزمون را نمی توان از عرضه برای ساکنان ایالت یوتا.

انتخاب کردن برای بازیکنان

بازیکنان که تست مثبت خواهد بود قرنطینه و تماس با ردیابی را تعیین می کند بالا و پایین خطر قرار گرفتن در معرض. پروتکل نشانی که آیا یک تعداد معینی از تست مثبت خواهد توقف این مسابقات است.

“قطعا همه ما متوجه است که وجود دارد می تواند متعدد مثبت اما پروتکل های ما به ما کمک خواهد کرد مقابله با آنها را در امن ترین شیوه ممکن است” Osbahr گفت. “اما ما واقعا نمی تواند سعی می کنید به پیش بینی و یا پیش بینی به چه تعداد خواهد بود که ممکن است به طور بالقوه بسته چیزی شبیه به این. ما امیدواریم که ما باید موفق مسابقات است.”

بازیکن می تواند انتخاب کردن از این مسابقات اگر آنها نگرانی. این اتحادیه بازیکنان مذاکره و برنده تضمین حقوق و دستمزد و بیمه برای همه بازیکنان — صرف نظر از اینکه آیا آنها در مسابقات و یا نه.

اتحادیه نشان دهنده عدم اختصاص داده شده بازیکنان در لیگ. اختصاص بازیکنان تیم ملی از جمله اعضای تیم که برنده جام جهانی در تابستان گذشته توسط خود اتحادیه است. حقوق برای تیم ملی پرداخت می شود توسط آمریکا و فوتبال.

بازیکنان نگه داشته شود در چه کمیسر لیزا بیرد به نام “ورزشکار ایجاد کرد” برای مدت زمان از چالش های جام, که اجرا می شود از طریق جولای 26. امکانات استفاده می شود که توسط NWSL سلطنتی و لیگ برتر فوتبال باشگاه رئال سالت لیک شامل یک ورزشگاه و چندین آموزش در زمینه های. لیگ 230 بازیکنان و کارکنان پشتیبانی خواهد شد قرار دارد یا در مجتمع خوابگاه یا هتل.

افزایش subs برای کاهش خطر آسیب

در علاوه بر این به تست بازیکنان نیز ابراز نگرانی در مورد آموزش پیش از مسابقات که بعضی از بازی ها می توان به بازی در چمن مصنوعی در Zions بانک ورزشگاه.

هوستون داش مربی جیمز Clarkson تایید این لیگ شد و به دنبال اجازه می دهد پنج جایگزین در هر بازی به کمک تیم حرکت بازیکن خستگی و کاهش آسیب. بین المللی فوتبال مدیره کانون که مجموعه فوتبال, قوانین, توافق اجازه دهید به استفاده از دو تیم فوق العاده جایگزین در هر مسابقه زمانی که فوتبال از سر گرفته است. فیفا درخواست کرده بود به طور موقت تغییر حکومت به دلیل برنامه می تواند بیشتر متراکم به عنوان تیم سعی کنید برای زمان از دست رفته.

“اولین و مهمترین آن همیشه در مورد سلامت و ایمنی است. بنابراین آیا بود که اطراف من معنی بدیهی است که عمدتا در اطراف COVID-19 بلکه در سراسر ramping ما را از نشستن بر ما نیمکتها برای دو ماه به بازی یک بازی در پنج هفته. وجود دارد بسیاری از بحث در مورد چگونه به بهترین وجه به انجام این کار است. آن را به اندازه کافی طولانی پیش فصل? وجود دارد به اندازه کافی احتیاط برای که ؟ ” گفت: پورتلند خار مدافع امیلی Menges که در اتحادیه اجرایی هیئت مدیره.

“و بنابراین من فکر می کنم ما به یک جای خوب از پنج هفته تجمع که من می دانم که من راحت با. برخی از بازیکنان آینده آسیب من می دانم که نیست اما باشگاه ها را به صورت جداگانه به کار با این بازیکنان. اما از همان آغاز آن بوده است و همه متمرکز در اطراف بهداشت و ایمنی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>