راننده F1 Lando نوریس برنده در IndyCar iRacing اولین

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

فرمول یک راننده Lando نوریس خجالت این زمینه در IndyCar iRacing اولین توسط مسلط شنبه نژاد در virtual Circuit of the Americas در تگزاس است.

نوریس آماده شد برای شروع دومین فصل با مک لارن F1 در ماه مارس زمانی که یک عضو تیم آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در این فصل باز استرالیایی جایزه بزرگ و سری بلافاصله به حالت تعلیق در رقابت است.

20 ساله انگلیسی راننده ماهر iRacer و رقابت در این رویداد مجازی برای فلش مک لارن, SP, یک IndyCar که تیم مک لارن با همکاری این فصل برای ورود به آمریکا سری.

نوریس تحت سلطه مقدماتی برای شروع از قطب و واگذار شود در طول یک گودال متوقف شود. سپس او را برداشت و راه خود را از طریق 33-راننده زمینه در جاده مجازی دوره در Austin, تگزاس به دست آورد و سرب با چهار دور باقی مانده زمانی که فلیکس Rosenqvist چرخید.

پیروزی خود را جامعی سه مسابقه iRacing رگه برنده برای تیم Penske که شامل پیروزی متوالی توسط سیمون Pagenaud.

سازمان دیده بان | Lando نوریس برنده خود را در مجازی IndyCar اولین:

Lando نوریس پس از اتمام 1st در IndyCar iRacing اولین. 1:02

نوریس غلبه چرخش پس از گودال متوقف می شود و سپس یک چالش از فلش مک لارن rookie Patricio O’Ward.

“این یک مسابقه دشوار به خصوص پاتو تعقیب را در جدید لاستیک در پایان” نوریس گفت. “من فکر نمی کنم من می خواهم به عقب بر گردیم به جلو پس از آن چرخش است.”

‘Lando سریع در سیم’

نوریس به حال بیش از 20 ، 000 بینندگان جریان مسابقه خود را در, بازی, برنامه, حرکت یا کشش ناگهانی او به عنوان عبور از خط پایان — شماره کوتوله که هر یک از منظم IndyCar رقبا.

O’Ward به پیکان مک لارن یک 1-2 به پایان برسد و پس از Rosenqvist از Chip Ganassi مسابقه.

“خوب بود اما مرد Lando سریع در سیم گفت:” O’Ward که نوبت 21 مه و دوباره تنظیم به مسابقه بر روی یک شبیه ساز پس از اجازه آن نشستن بیکار در طول رقابت واقعی است.

“من فقط آن را به بالا و در حال اجرا از آنجایی که ما شروع به این iRacing چالش در IndyCar. اما من افتخار می کنم که ما رو 1-2 من هل دادن سخت در پایان برای رسیدن به او و نمی تواند او را بگیرد.”

نوریس که در رقابت از طریق دعوت از IndyCar گفت: او با استفاده از این شبیه ساز به عنوان یک ابزار برای تیز کردن مهارت های خود را. او گفت: دکل “بهترین چیز شما می توانید آن مهم است چون من واقعا با استفاده از سیم کارت برای کمک به من رانندگی و کار با مهندس.

“من نه تنها استفاده از آن برای تفریح من استفاده از آن را برای یک مقدار زیادی از کار. به تکرار همه چیز در زندگی واقعی است.”

همانطور که برای کانادا رانندگان جیمز Ender از Oakville, Ont., به پایان رسید در 19 محل در حالی که رابرت Wickens از Guelph, Ont., به پایان رسید در 32nd.

IndyCar در حال برنامه ریزی برای رقابت در مسابقه بعدی در “یک رویا آهنگ” نه در حال حاضر در مدار برای آنچه که قرار است به سری iRacing آخر. به جای مجموعه ای اعلام کرد پس از مسابقه آن را در رقابت آخر هفته آینده در Indianapolis Motor Speedway در 175 مایل رویداد برای 33-راننده زمینه است.

لیگ را تضمین نقاط تمام وقت IndyCar کسانی را به عنوان به خوبی به عنوان هر برنده قبلی iRacing رویداد که باعث می شود نوریس استرالیا, V8 SuperCars قهرمان اسکات مک لافلین و پاره وقت IndyCar راننده حکیم Karam واجد شرایط.

باقی مانده اسلات در این زمینه مشخص خواهد شد یک شنبه جلسه مقدماتی که تقلید واقعی ایندی 500 مقدماتی — رانندگان خواهد درآمد خود را به موقعیت شروع خود را بر اساس سرعت متوسط بیش از چهار دور.

IndyCar به حالت تعلیق در آن فصل دو روز قبل از مارس 15 مسابقه و ایندیاناپولیس 500 منتقل شده است به ماه اوت است. این سری است که به امید شروع فصل آن 6 ژوئن در تگزاس موتوری سریع السیر مسابقه بعدی در برنامه است که هنوز برای لغو و یا به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>