ماسک صورت اضافی به عنوان مانعی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 می تواند تبدیل شدن به شایع تر در آلبرتا

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در اوایل این ماه, Alberta ارشد پزشکی سلامت افسر دکتر دینا Hinshaw گفت: پوشیدن غیر پزشکی ماسک صورت می تواند یک “اضافه شده بهره مند شوند” برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و توصیه می شود مردم آنها را می پوشند در شرایطی که می تواند آن را دشوار است به فاصله اجتماعی.

روز بعد شما هنوز هم می تواند بسیاری از لخت چهره به مردم خط می توانید به فروشگاه های مواد غذایی.

دانشجوی دکتری دوریس ژانگ از دانشگاه آلبرتا روانشناسی, تمرکز, گروه تحصیل در رشته فرهنگ و درک از ماسک صورت. این تیم شامل دکتر کیم Noels دکتر هیت جوان-لسلی و دکتر نایگل لو.

“مردم ممکن است سعی کنید به اجتناب از پوشیدن ماسک صورت در جامعه احتمالا به این دلیل آنها نمی خواهند به برچسب به عنوان بیمار یا مسری توسط دیگران در اطراف آنها” ژانگ گفت.

پرینت این

“به طوری که آنها ممکن است به یاد داشته باشید برای شرکت در دیگر [مفید] اقدامات پیشگیرانه بیشتر مانند حفظ اجتماعی فاصله اجتناب از رفتن به مکان های شلوغ و یا به سادگی شستن دست های خود را بیشتر به جای پوشیدن یک ماسک صورت.”

ادامه مطلب: Coronavirus: پوشیدن غیر پزشکی ماسک خواهد به دیگران کمک کند اما نه شما تام می گوید:

ژانگ گفت: آن است که مشترک برای مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی در آمریکای شمالی مانند آن است که در کشورهای دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در برخی از کشورهای شرق آسیا مانند ژاپن و چین و کره جنوبی ماسک صورت معمولا استفاده می شود. آن را تقریبا مانند یک فرهنگی از جسم وجود دارد. به طوری که مردم با استفاده از آن اغلب و آنها می دانند که چگونه به استفاده از آنها” ژانگ گفت.

غیر پزشکی و یا ماسک های خانگی نمی خواهد در واقع محافظت از کسانی که با پوشیدن آنها, اما این ایده است که آن را جلوگیری از قطرات از زمانی که مردم در حال صحبت کردن و محافظت از دیگران در اطراف آنها توجه کنند.

ادامه مطلب: آلبرتا می بیند 98 جدید COVID-19 موارد ممکن است سود اضافه شده در پوشیدن ماسک

ژانگ گفت: مردم در این کشورها پوشیدن ماسک های صورت برای انواع مقاصد مانند برای محافظت از چهره خود را از هوای سرد و آلاینده ها. مشاهیر پوشیدن ماسک برای ناشناس ماندن در تنظیمات عمومی.

“در این کشورها صورت ماسک را تبدیل به یک مد و لوازم جانبی به طوری که مردم آنها را می پوشند به نگاه سرد” ژانگ گفت.

چند مطالعات جدید پزشکی نشان می دهد حداقل 80 درصد از افراد آلوده به COVID-19 خواهد خفیف یا بدون علائم است.

ماسک می تواند به جلوگیری از گسترش. ژانگ گفت: برای دیدن بیشتر مردم در واقع آنها را می پوشند وجود دارد نیاز به آگاهی بیشتر.

“ما ممکن است نیاز بیشتر به آموزش و پرورش عمومی در مورد اهداف و اثربخشی پوشیدن ماسک صورت از کارشناسان پزشکی و همچنین به عنوان دستورالعمل در مورد نحوه استفاده و مدیریت آنها را به درستی” ژانگ گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ژانگ گفت: آنها هنوز هم به دنبال بیشتر مردم به بخشی از تحقیقات خود و به خصوص علاقه مند به صحبت کردن بیشتر چینی-کانادایی است.

ادامه مطلب: آلبرتا, نوجوان, 19 بازگو ICU ماندن پس از عقد قرارداد COVID-19: ‘من واقعا می ترسم’

در اوایل ماه آوریل Hinshaw گفت: بدون علامت گسترش است که اتفاق می افتد بیش از, در ابتدا فکر می کردم.

از جمله ماسک صورت در آلبرتا بهداشت پیشنهاد گزینه ها برای حفاظت انجام شد “بر اساس یک بررسی از بهترین شواهد ممکن است,” او گفت:.

او گفت: فاصله فیزیکی و شستن دست ها هنوز هم ارائه بهترین حفاظت. اگر مردم همیشه دو متر دورتر از دیگران ماسک لازم نیست. می تواند آنها را فراهم حفاظت هنگامی که وجود دارد مردم در تماس نزدیک با دیگران و فیزیکی فاصله را نمی توان مشاهده کرد.

دستهای خود را قبل و بعد از قرار دادن ماسک بر روی Hinshaw گفت.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>