Facebook, Instagram پیوستن به توییتر در از بین بردن تهمت کمپین ویدئوها بیش از کپی رایت شکایت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Facebook و Instagram در زمان پایین تصویری مراسم تجلیل از جورج Floyd نوشته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی بیش از کپی رایت شکایت در روز جمعه پس از تصمیم مشابه توسط توییتر — گسترش آخرین زد و خورد بیش از این پلیس از پیام های آنلاین از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را.

Facebook و شرکت تابعه آن Instagram حذف پست های رسمی تهمت کمپین حساب که شامل ویدئوها نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث فلوید مرگ در مینیاپولیس. روایت است که بیش از یک سری از عکس و فیلم است که به نظر می رسد به خود گرفته اند و در طول تظاهرات اخیر در سراسر کشور بیش از فلوید را کشتن.

“ما با دریافت یک کپی رایت شکایت از خالق تحت قانون کپی رایت هزاره دیجیتال و حذف پست” Facebook سخنگوی اندی سنگ گفت: سیاسی در ایمیل. “سازمان که با استفاده از هنر اصلی مشترک در Instagram در حال انتظار به حق به انجام این کار است.”

این حرکت توسط این شرکت به شرح زیر موازی عمل توسط توییتر که در روز پنج شنبه صبح معلول همان تصویری شامل یک جفت tweets by @TeamTrump و @TrumpWarRoom 2020 کمپین حساب همچنین با اشاره به نامشخص شکایت تحت قانون کپی رایت هزاره دیجیتال. این شرکت در سمت چپ تا توییتهایی قرار می گیرد اما یک پوشش بر روی ویدئوها با این مضمون که “این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک گزارش توسط مالک کپی رایت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لعنتی توییتر تصمیم در یک صدای جیر جیر پنج شنبه, متهم شرکت سانسور. “توییتر و @جک سانسور این نشاط بخشی و وحدت پیام از رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن #GeorgeFloyd تراژدی” کمپین توییتی از @TeamTrump حساب. کمپین توییتی بارب شامل یک لینک به یک نسخه از این ویدئو ارسال شده در گوگل متعلق به یوتیوب.

یک قانون کالیفرنیا شرکت تایید سیاسی است که آن را ارائه کپی رایت شکایت به Twitter, Facebook, Instagram و یوتیوب بیش از تصویری است که در آن می گوید نقض مواد از یک هنرمند آن را نشان دهنده. یوتیوب تنها پلت فرم به پیروی از بعد از ظهر جمعه گفت: سام Koolaq که سر انفرادی تمرین در Burbank.

“موکل من بسیار با استعداد است, بنابراین من می توانم درک چرا رئیس جمهور تصمیم به استفاده از کار خود را به عنوان بخشی از انتخاب مجدد او به تلاش های” Koolaq گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “خوشبختانه قانون محافظت از هنرمندان از استفاده های غیر مجاز حتی زمانی که کاربر غیر مجاز رئیس جمهور است.”

یوتیوب سخنگوی پیچک چوی گفت: سیاسی این ویدئو آپلود شده برای پلت فرم های مختلف از نسخه ارسال شده به توییتر و نه حاوی محتوای متهم به نقض قانون پس از بررسی. این پلت فرم است که ترک کردن پست چوی گفت.

این واقعه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است ratcheted تا عمومی خود را دشمنی با توییتر — و دره سیلیکون به طور گسترده تر — پس از شرکت سیلی واقعیت-چک کردن و برچسب های هشدار دهنده بر روی برخی از توییت خود در مورد رای گیری تقلب و فلوید تظاهرات هفته گذشته است. Facebook نه هشدارها در همان پست در پلت فرم آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته یک فرمان اجرایی را امضا هدف قرار دادن شرکت رسانه های اجتماعی از جمله توییتر و Facebook است که می پرسد تنظیم کننده را در نظر بگیرید که آیا خود مسئولیت حمایت در برابر دعاوی بیش از پست های کاربر باید مقایسه کردن. کسب و کار آنلاین به طور گسترده محافظت از چنین اقدام قانونی در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت یک سال 1996 قانون آمده است که در زیر آتش از منتقدان در سراسر طیف سیاسی در واشنگتن است.

اما ارائه شامل معافیت از آن ایمنی بیش از نقض کپی رایت معنی شرکت می تواند در قبال عدم اقدام در برابر پست ها در نقض مالکیت معنوی. این در طول تاریخ منجر به اجرای دقیق تر در برابر پتانسیل نقض کپی رایت توسط غول رسانه های اجتماعی و دیجیتال دیگر شرکت.

توییتر معلول یک پست جداگانه و با مغلوب ساختن پیشی جستن حساب شخصی در سال گذشته که شامل یک کلیپ که کشیده, فیلم از موزیک ویدئو های گروه راک Nickelback بیش از یک کپی رایت شکایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>