صورت به رسمیت شناختن شرکت است که با اجرای قانون می گوید کل لیست مشتری به سرقت رفته بود

Category: دیلی بیست Comments: No comments

صورت-به رسمیت شناختن شرکت که قرارداد با قدرتمند اجرای قانون فقط گزارش داد که یک مزاحم به سرقت برده تمام آن لیست مشتری با توجه به اطلاع رسانی این شرکت فرستاده شده به مشتریان خود را.

در اطلاع رسانی که روزانه وحش بررسی راه اندازی Clearview AI فاش به مشتریان خود که مزاحم “به دست اورد دسترسی غیر مجاز” به لیست خود را از مشتریان به تعداد حساب های کاربری آن دسته از مشتریان راه اندازی کرده بود و به تعداد جستجوهای مشتریان خود انجام داده اند. اطلاع رسانی گفت: این شرکت سرور هستش نه نقض و بود که “هیچ سازشی از Clearview را سیستم یا شبکه است.” این شرکت همچنین گفت: آن را ثابت آسیب پذیری و مزاحم نیست دست آوردن هر گونه اجرای قانون’ سابقه جستجو.

Tor Ekeland یک وکیل برای شرکت گفت: Clearview اولویت امنیتی است.

“امنیت Clearview اولویت او گفت:” در یک بیانیه ارائه شده به The Daily Beast. “متاسفانه نقض داده ها بخشی از زندگی در قرن 21 است. سرورهای ما بودند هرگز قابل دسترسی است. ما وصله نقص و همچنان به کار برای تقویت امنیت ما است.”

این شرکت جلب توجه ملی زمانی که نیویورک تایمز زد جلو-صفحه داستان در مورد کار خود را با اجرای قانون. این بار گزارش داد که شرکت خراشیده 3 میلیارد و تصاویر از اینترنت, از جمله, از Facebook, YouTube و Venmo. که روند نقض Facebook شرایط استفاده از خدمات, با توجه به این مقاله است. همچنین ایجاد یک منبع که جلب توجه صدها نفر از اجرای قانون از جمله اف بی آی و وزارت امنیت داخلی با توجه به این گزارش. در پیگیری داستان تایمز گزارش داد که اجرای قانون مقامات با استفاده از این ابزار برای شناسایی کودکانی که قربانیان سوء استفاده جنسی. یک ناشناس کانادایی مقام اجرای قانون مقاله گفت که Clearview بود “بزرگترین دستیابی به موفقیت در یک دهه اخیر” برای تحقیقات از این جنایات است.

اطلاع رسانی توصیف نیست نقض به عنوان یک هک. دیوید Forscey مدیر عامل بدون سود Aspen امنیت سایبر گفت نقض است در مورد.

“اگر شما یک مجری قانون آن را یک معامله بزرگ چون شما بستگی دارد Clearview به عنوان یک ارائه دهنده خدمات به امنیت خوب و به نظر می رسد مانند آنها نمی” Forscey گفت.

صورت-تکنولوژی تشخیص—که منطبق عکس از قربانیان ناشناس یا مشکوک در برابر پایگاه داده عظیم از عکس—طولانی کشیده انتقاد شدید از طرفداران حفظ حریم خصوصی. آنها استدلال می کنند آن را اساسا می تواند به معنای پایان حریم خصوصی شخصی به خصوص با توجه به گسترش دوربین های امنیتی در مکان های عمومی. برخی از اجرای قانون مقامات در ضمن آن را به عنوان یک ابزار با ارزش بالقوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>