رو $1B در درآمد از دست رفته NHL نزدیک شدن به figuring چگونه به بازی فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دریافت استفاده می شود به مفهوم غلاف و pucks اگر NHL در حال رفتن به هر گونه شانس از اتمام آن فصل با سناریو به احتمال زیاد خواستار بازی در خالی مطبوع عرصه در طول روز سگ از تابستان است.

چه در حال ظهور است به عنوان پیشرو طرح شامل آوردن تیم را در چند خالی NHL ساختمان برای تکمیل برخی از, اگر نه همه از باقی مانده به طور منظم فصل بازی قبل از باز برگشتی و اعطای جام استنلی برای 125 در گذشته 127 سال است.

تهاجمی ترین جدول زمانی را که باید بازیکنان از بازگشت به خانه خود را در میدان به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 15 دنبال یک اردوگاه آموزشی و ممکن است در نمایشگاه بازی در ماه ژوئن یک فرد آشنا با مباحث آسوشیتدپرس گفت.

این فصل به طور منظم خواهد و سپس رزومه در ماه جولای با جام اهدا شده در ماه سپتامبر فرد گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به دلیل طرح نشده نهایی.

کمیسر گری Bettman تاکید کرد هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند و اشاره کرد که دولت و مقامات پزشکی در نهایت ایجاد تماس تلفنی در زمانی که ورزش می تواند بازگشت. هنوز هم لیگ و بازیکنان NHL’ Association باید با تشکیل یک کمیته مشترک برای تعیین یک مسیر رو به جلو است که می تواند بازی برگشت روی یخ مدتی در ماه جولای بدون طرفداران در حضور.

سازمان دیده بان | NHL تشریح ممکن است بازگشت سناریو:

راب پیزو پیوست جان tp guide to autism بر روی شبکه خبری سی بی سی به بحث NHL کمیسر گری Bettman مصاحبه با رون مک لین . 5:04

کمیته مشترک منتشر شد بیانیه چهارشنبه شب انعکاس Bettman گفت: آنها “ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری و یا تعیین یک جدول زمانی برای بازگشت احتمالی به بازی حالات.” با این حال آنها افزود: آنها معتقد بودند امکان بازگشت به گروه کوچک فعالیت در تیم تاسیسات در اواسط تا اواخر ماه مه.

“هنگامی که ما احساس می کنیم که بازیکنان امن هستند و ما به اندازه کافی تست و ما به اندازه کافی راه برای دریافت بر روی یخ برای ما, آن را احتمالا به توان موجود در بازی در مثل چهار یا پنج خنثی سایت” Florida Panthers جمهور متی کالدول گفت. “حدس من این است که ما شروع می شود با هر دو محدود طرفداران و یا خالی کردن عرصه, بنابراین فقط تیم خود را در ارتباط کارکنان.”

یک سناریو را برای تیم بازی هر یک از دیگر در چهار NHL غلطک در سراسر شمال امریکا است. هر بازی حدود ده به طور منظم فصل بازی حتی از جدول رده بندی و تعیین حذفی اسپایر. بازی به تعویق افتاد با 189 تعداد بازی های باقی مانده برای 31 تیم است.

‘منصفانه فصل کامل فصل’ می گوید McDavid

ادمونتون کاپیتان کانر McDavid که در NHL/nhl on nbc کمیته که در دیدار هفتگی معتقد است “منصفانه فصل کامل فصل” اما این ممکن است ممکن است. بازیکنان باید به تصویب هر طرح به بازگشت.

“بچه ها در حال آماده سازی برای احتمالا نیاز به بازی در تابستان” McDavid گفت: “و بچه ها فقط می خواهم به بازی.”

که به احتمال زیاد به معنی بازی در خالی NHL ساختمان. حداقل لیگ مورد نیاز برای تماس عرصه داشتن حداقل چهار NHL-کالیبر, رختکن, نزدیک تمرین تسهیلات و زیرساخت های هتل. آنها همچنین نمی توان به واقع در یک COVID-19 نقطه داغ هر چند که تعریف روشن نیست.

“در میان حالات ما به دنبال در به طور بالقوه به عنوان بسیاری از چهار (شهرستانها) از آنجا که ما نیاز به یک مقدار زیادی از یخ” Bettman گفت: Sportsnet هفته گذشته است.

سازمان دیده بان | شعله های آتش کاپیتان علامت جوردانو امیدوار برای NHL بازگشت:

نوریس برنده جایزه علامت جوردانو مشتاق به بازگشت به بازی هاکی. 4:42

Bettman اشاره به بازی به عنوان بسیاری به عنوان سه بازی یک روز که ارائه بسیار مورد نیاز live entertainment on NBC Sports و شبکه های دیگر که بسیاری از آنها برای پر کردن پس از به تعویق افتادن بازی های المپیک تابستانی.

بدون فن خواهد بود در حضور و غیاب و حتی رسانههای ممکن است محدود به تماس های از راه دور. مایک “Doc” Emrick صدای هاکی در آمریکا برای NBC Sports انجام داده و آن را چند بار برای بازی در صحنه های خارج از کشور و یا خارج از منزل.

“این جالب بود و مفهوم” Emrick گفت. “این غیر ممکن است به دلیل کیفیت بالا در حال حاضر و به دلیل دقت است که شما با دوربین.”

لیگ هنوز به کاوش در سایت هر چند Bettman را معیار قرار می دهد مکان هایی مانند ادمونتون, آلبرتا و کلمبوس, اوهایو, در این فهرست به دلیل تمرین میدان ها و هتل ها همه در این نزدیکی هست. Maple Leafs جمهور برندان Shanahan گفت تورنتو در حال اجرا و Bettman صحبت به آلبرتا برتر جیسون کنی در هفته گذشته در مورد ادمونتون یکی از سایت های.

“ما بدیهی است که انتظار لیگ برای آماده سازی یک برنامه ریزی دقیق برای کاهش خطر” کنی گفت. “من جمع آوری NHL است که به دنبال در به پایان رساندن فصل در عرصه تلویزیون مقاصد بدون جمعیت زیادی. اینکه آیا یا نه ما می تواند جای که ما هنوز نمی دانیم.”

لیگ از دست بدهد تا به $1 میلیارد دلار

برخی پیش بینی ها نشان می دهد NHL می تواند از دست دادن تا $1 میلیارد دلار در درآمد اگر فصل به اتمام است. این ضربه مالی تاثیر می گذارد هر دو صاحبان و بازیکنان بر اساس لیگ درآمد-های توافق.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ناشناختهها اعم از وقتی که تیم می تواند دوباره باز امکانات و بازیکنان بازگشت از اروپا است.

هنوز واشنگتن پایتخت صاحب تد Leonsis به ذکر است که دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص در حال حاضر پیشنهاد یک راه برای ورزش به بازگشت به: بدون هواداران و بازیکنان قرنطینه و آزمایش ،

“بر روی کاغذ این قطعا می تواند کار اگر همه ورزشکاران و مربیان و کادر پزشکی و خدمات کارگران در اطراف آنها جدا شده به مدت 14 روز و تست منفی قبل از آمدن هم گفت:” دکتر پاتریک Mularoni مدیر پزشکی ورزشی پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز در تمام بیمارستان کودکان. “شما نیاز 100 درصد پایبندی به دور ماندن از کسی که خارج از `حباب’ یا واحه و ویروس نمی توانید در.”

یکی از نگرانی در میان بازیکنان این است که چه مقدار زمان آنها ممکن است مجبور به صرف بازی در نسبی خود در انزوا و بدون خانواده خود را برای آنچه که می تواند مقدار به ماه. نیز وجود دارد خطر ابتلا به عفونت با هاکی یک ورزش تماس.

“بازیکن ایمنی بوده است چیزی است که نگه می دارد به آینده را زمانی که من صحبت کردن با بچه ها در اطراف لیگ و یا بچه ها در تیم من” گفت: defenceman Torey Krug, بوستون برونز’ جایگزین nhl on nbc نماینده. “تست مکرر چیزی است که احتمالا کمک کند اما ما باید مطمئن شوید که آن را واقعا امن برای حتی رسیدن به آن نقطه که در آن ما می توانیم حتی در مورد آن صحبت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>