موفق قاتل پلیس دستور داد Takeout پس از NYPD حمله: ‘چه کسی است؟’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مسلح strode معمولی از طریق نور آبی دو درب به 41 حوزه ایستگاه خانه کشید Sig Sauer 9mm pistol و شروع به تیراندازی فقط قبل از ساعت 8 صبح در یک یکشنبه آفتابی در جنوب برانکس.

او با پوشیدن طلا و deep purple قنتد, ژاکت, اما او تقریبا به طور قطع همان مردی که تا به حال شده است با پوشیدن یک کت سیاه و سفید هنگامی که او تلاش برای ترور دو افسر پلیس بودند مشخص ون چهار بلوک دور کمتر از 12 ساعت قبل از. اسید شستشو شلوار جین به نظر می رسد همان به عنوان عدم وجود هر گونه منطقی انگیزه.

در اوایل تیر ون پارک شده بود با آن سقف چراغ چشمک زن برای جلوگیری از خرید و فروش مواد مخدر و امکان خرید و فروش مواد مخدر در دو شناخته شده نقاط مشکل در یک محله است که در غیر این صورت تبدیل شده از روز که در این حوزه شناخته شده بود به عنوان دژ آپاچی. Cop در سمت راننده نورد پایین پنجره که کت سیاه و سفید خواسته جهات. این مرد سپس به طور ناگهانی تولید یک تپانچه و اخراج شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>