جعلی به سلامتی و هوا-5s با صدای بلند HR با نقاب بازیکن برجسته 1st COVID-MLB عصر نمایشگاه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دیدی Gregorius تماشا بالای او صورت خود را به عنوان درایو کردن واشنگتن آس حداکثر Scherzer میره به خالی خود صندلی.

جعلی به سلامتی, به معنای تشویق زادگاه اتباع — به طور تصادفی مبتنی طریق این ورزشگاه به عنوان فیلادلفیا فیلیز shortstop گرد پایگاه. پس از دست زدن به صفحه خانه او pantomimed هوا-سپاس برای هم تیمی.

“این سال 2020 بیس بال” Scherzer گفت. “در آغوش آن و از آن لذت ببرید با آن است.”

نمایشگاه بازی ها در واشنگتن و نیویورک و پیتسبورگ در روز شنبه به لیگ اصلی بیس بال خود را در نگاه اول coronavirus-عصر بازی — مقوا cutouts برای طرفداران جلوه های صوتی برای جمعیت و بیشتر. هنوز هم برای باشگاه ها محدود به شیوه و intrasquads خود ballparks برای دو هفته گذشته پنج شنبه بود به عنوان مهم نشانگر مایل به این ورزش تلاش می کند برای شروع یک کوتاه 60-بازی فصل بعدی شنبه در میان یک بیماری همه گیر.

“در برخی از راه این است که بسیار یک لباس تمرین جدید جهانی که ما در آن هستیم” یانکیز مدیر Aaron Boone گفت: قبل از نمایشگاه در تالار گفتمان متس.

هیچ طرفداران عجله کردن 7 قطار در فلاشینگ در سیتی زمینه هیچ توده های شتاب زده بر روی پل کلمنت در پیتسبورگ — نه با MLB برنامه ریزی برای شروع این بیماری همه گیر — متزلزل در فصل های خالی استادیوم. در اتباع پارک چند نفر تماشا از یک ساختمان بالکن فراتر از قسمت سمت چپ دیوار.

متس رنگ فورد آرم در پشت تپه

داوران عینک ماسک صورت, آیا به عنوان برخی از بازیکنان. پشتیبان گیری تماشا از غرفه اجتماعی را حفظ فاصله در dugouts. آنها تمام تلاش به دنبال پروتکل های ایمنی از جمله ممنوعیت, لیسیدن انگشتان یا تف.

فیلیز shortstop دیدی Gregorius جشن با مربی پایه سوم خاکی Wathan پس از حوله سه اجرای هومر در برابر اتباع آس حداکثر Scherzer اولین توپ بلند توسط یک بازیکن در هر روز از نمایشگاه مسابقات. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

یکی دیگر از جدید نگاه کردن شد اولین باشگاه به فروش فضای آگهی در زمینه خود را, اسپری نقاشی فورد آرم در پشت تپه کوزه.

Gregorius حفر سه اجرای هومر در اولین ورود در واشنگتن اولین پرواز بزرگ توسط یک بازیکن در هر یک از چهار بازی.

30 سال فیلیز تازه وارد است که یکی از تعداد انگشت شماری از بازیکنان که به گفته او به پوشیدن ماسک تمام وقت در این فصل است. Gregorius مزمن کلیه اختلال است که باعث می شود او را بالا خطر ابتلا به کوروناویروس.

Scherzer است که انتظار می رود به پرتاب زمین برای اولین بار از فصل به طور منظم زمانی که بوندس لیگا میزبان جدید آس Gerrit کول و یانکی ها پنج شنبه شب. Right-hander تلاش خود را در final tuneup همچنین اجازه می دهد سه-اجرای شات به تیمی سابق برایس هارپر.

هو صمیمانه فصل گذشته پس از spurning واشنگتن در رایگان آژانس هارپر شنیده چنین این jeers این زمان.

برای اولین بار در نمایشگاه بازی پس از شیوع ویروس تعطیل بهار آموزش در اواسط ماه مارس یانکی بازیکنان در زمان یک تیم از برانکس به ملکه برای دیدار با متز — بدون مترو برای این سری است.

آرنج شیپور خاموشی فاصله چت

قبل از بازی های معمول نگاه آشنا به اندازه کافی — افزایش پنبه حلاجی تمرین homers از Giancarlo استانتون و پیت آلونسو, زمین توپ کار برای Gleyber تورس و کانو رابینسون.

اتباع مدیر دیو مارتینز سوم از سمت راست و همه دیگران در ستاره شرق پوشیدن ماسک در طول روز و قبل از فصل بازی اصلی. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

نشانه ای از بار بودند قطعا وجود دارد. برخی از مربیان آمار fungoes در ماسک صورت و معمول بالا سپاس و آغوش بين مخالفان در اطراف پنبه حلاجی شده قفس جایگزین شد با آرنج شیپور خاموشی و فاصله چت, از جمله یکی از بين Yankees مدیر کل برایان Cashman و متس همتای برودی ون Wagenen.

با طرفداران پر کردن در برای اولین زمین نزدیک به 1000 مقوا اشکال جسمانی خودت منع کن متس هواداران راه اندازی شد پشت صفحه خانه. این تیم قصد دارد تا 5000 تا در روز افتتاحیه.

رزرو بازیکنان تماشا از زیر بزرگ سایبان ساخت پشت هر دو dugouts. متس پشتیبان گیری به تشویق ایستاده برای برنامه ریزی استارتر ریک Porcello به عنوان او در بازگشت از اغل گاو یا حشم و سپس شروع به یک شعار از “بیایید بروید متس!”

اولین هومر در فلاشینگ نیز از یک نقاب بازیکن — یانکی ها outfielder Clint فریزر. 25 ساله که می گوید او گرفته شده گرما در رسانه های اجتماعی برای خود تصمیم به پوشیدن چهره و پوشش در تمام اوقات سوار دو اجرای هومر به دسته دوم در چهارم زمین باز یافته.

سرخپوستان کلیولند لود شده به سه اتوبوس شنبه برای دو نفر-ساعت-به همراه درایو به پیتسبورگ. مدیر تری Francona گفت: این تیم به رعایت اجتماعی-فاصله دستورالعمل — و مبهوت ورود بار برای این تیم اولین سفر پس از کمپ دوباره باز کرد.

“من فکر می کنم این یک تجربه خوب برای همه ما,” او گفت:. “ما در حال استفاده شدن در اتوبوس و درجه حرارت خود را گرفته و چیزهایی مانند آن, پس از آن خوب است که از طریق آن بروید.”

اعضای فیلیز نشستن در یک کمکی ستاره شرق در طول در اولین دور از بازی روز شنبه در اتباع پارک در واشنگتن است. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

کلیولند یک نمایش عمومی در حمایت از عدالت اجتماعی قبل از آن 5-3 برنده ایستاده و با دست راست خود را بر قلب و دست چپ خود را بر روی شانه راست هم تیمی های خود را در طول سرود ملی.

چند طرفداران جمع خارج PNC پارک امیدوار به گرفتن برخی از مرتب کردن بر اساس بازی اکشن.

مایکل کرک پاتریک 73 و پسرش زک ایستاده بر روی پل کلمنت فراتر از مرکز میدان همان محل آنها کهنه شانه به شانه در طول NL وحشی-کارت بازی در سال 2013. هیچ مشکل پیدا کردن یک نقطه در این زمان.

“من فقط نیاز به شنیدن یک بت ضربه توپ” زک گفت.

در واشنگتن یک لحظه سکوت برگزار شد و در اواخر حقوق مدنی پیشگامی John Lewis. بازیکنان ایستاده اجتماعی و تعهدی برای سرود ملی — آکوستیک تفسیر توسط ارتش ایالات متحده برنج پنجگانه قبل از انجام بازی 4 سال گذشته جهان سری و پخش در این ویدئو بیاد.

“قطعا یک احساس متفاوت به آن” اتباع مرکز-صحرا نورد Michael A. Taylor گفت.

پس از بازی دادن خطوط کردم shakeup بیش از حد. یانکی ها هوا-fived یکدیگر خارج ستاره شرق پس از به پایان رساندن یک 9-3 پیروزی کلیولند جشن پیروزی خود را با ضربه زدن انگشتان پا با هم تیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>