استن گرینبرگ یکی از حزب دموکرات را در دراز مدت منجر نظرسنجی خواست هیلاری کلینتون در سال 2016 به انتخاب الیزابت وارن به عنوان معاون رئیس جمهور. او فکر می کند کلینتون خواهد بود رئیس جمهور تا به حال او گوش.

در حال حاضر گرینبرگ — که نکردم اصطلاح “ریگان دموکرات” و آمد به شهرت به عنوان بیل کلینتون منجر ناظر انتخابات است — اصرار جو بایدن تیم را به توجه به همان مشاوره.

در اوایل این ماه او جریان بالا بایدن کمپین مقامات در دو میدان نبرد بررسی های انجام شده توسط شرکت خود را. همراه با نمایش اسلاید است که به دست آمده POLITICO, گرینبرگ خطاب به سوال حلق آویز بیش از بایدن و دایره درونی: که معاون ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و کمک بسیاری در ماه نوامبر ؟

نتیجه این بود بلانت: “سناتور وارن است که راه حل واضح و آشکار.”

بایدن بزرگترین مشکل گرینبرگ گفته است که حزب دموکرات است و نه متحد پشت سر او. در واقع پدیدهای است که در حال حاضر در پشت که در آن کلینتون بود با برنی ساندرز رای دهندگان در سال 2016 با بیش از 20 درصد از دموکرات سوسیالیستی را حامیان و گفت که آنها نمی خواهد رای برای او حتی به 87 درصد از آنها تعهد به رای برای حزب دموکرات برای کنگره است. در یک شبیه نقطه در سال 2016 چرخه تقریبا 15 درصد از ساندرز رای دهندگان گفت: آنها نمی خواهد رای برای هیلاری و گرینبرگ خود رای گیری از طریق دموکراسی سپاه در اطراف انتخابات بعد همان.

“آنها تکیه نسبت به دموکرات ها اما بایدن را گرفتن رای خود را هنوز” گرینبرگ گفت: POLITICO.

حتی قبل از گرینبرگ, ارائه, بایدن این کمپین نشان داد که آن را به رسمیت شناخته شده او جدی مشکل با جناح چپ. در حالی که بسیاری از نامزدهای ریاست جمهوری به مرکز حرکت می کند و پس از گرفتن نامزدی, بایدن اتحاد یش چپ. او به تازگی با همکاری دعوت به ایجاد “وحدت” نیروهای وظیفه و بایدن تیم صحبت کرده و از برخورد با سطح جاه طلبی. در سیاست بایدن منتقل شده در برخی از مسائل مانند مهاجرت و کالج قیمت و در یک مورد معکوس خود را هنگامی که او را در آغوش وارن ورشکستگی طرح است.

حرکت آن همراه با دموکراتها انگیزه برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به اندازه کافی برای برنده شدن بیش از ساندرز رای دهندگان که defections در سال 2016 مسلما هزینه کلینتون در انتخابات. اما گرینبرگ معتقد است چیدن وارن است که روشن ترین و ساده ترین راه برای یکی شدن حزب است. او اضافه می کند که بایدن به سادگی نمی تواند مطابقت کلینتون عملکرد او را به پیش افتادن از آن را به منظور اطمینان از پیروزی.

در اندازه گیری های مختلف پیام های مختلف نامزدها بدون نام خود را متصل ،
گرینبرگ گفته بایدن تیم که وارن پیام در مورد “تقلب” سیستم “غالب” در میان گروه بایدن نیاز مانند وای که ممکن است احساس سرخورده با جنجال و هیاهو از دهه های اخیر.

گرینبرگ و تحلیل ممکن است تعجب با توجه به این که او نه دقیقا یک جناح چپ firebrand. معروف ترین سیاسی مشتریان شامل نخست وزیر سابق بریتانیا تونی بلر, Al Gore, و بیل کلینتون. او تاسیس یک شرکت با دموکراتیک استراتژیست James Carville و همچنین همکاری این نویسنده یک کتاب با او در سال 2012. او زمانی با انتقاد از حزب دموکرات در مهاجرت یک ارزیابی مشترک با هیلاری کلینتون به عنوان او بازگو کرده در پست-کمپین 2016 کتاب “چه اتفاقی افتاده است.”

“استن هم فکر می کردم من در مبارزات انتخاباتی بیش از حد خوش بین در اقتصاد بیش از حد لیبرال در مهاجرت و نه آوازی به اندازه کافی در مورد تجارت,” او نوشت.

گرینبرگ رای گیری نیست پرت. یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده در این هفته نشان داد وارن تقویت بایدن نامزدی بیشتر از هر پتانسیل انتخاب به خصوص در میان افراد زیر 45 و سیاه و رای دهندگان اسپانیایی. و یک مارس ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی مشابه در بر داشت که 22 درصد از ساندرز رای دهندگان را برای رای دادن به یک شخص ثالث نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا رای نمی در همه.

“بالاتر از همه چیز [حزب دموکرات] نیاز به تحکیم. که در آن قریب به اتفاق در صد از آرا هستند” گرینبرگ استدلال کرد.

در سخنرانی خود که با عنوان “راه حل واضح” گرینبرگ نوشت: “بزرگترین تهدید برای دموکرات ها در سال 2020 به عدم حمایت و مشارکت از نسل وای و تکه تکه شدن غیر بایدن اولیه رای دهندگان.”

این بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر گرینبرگ ارائه و گرینبرگ نمی گویند چگونه آن را دریافت کرده بود. (“نه رکورد, یا,” او اضافه شده).

بایدن به تازگی آغاز بررسی صلاحیت چند زنان معاون رئیس جمهور. برخی از متحدان گویند سه نفر از رقبای سابق خود — سنسور. ctq و کامالا هریس و وارن — دارای یک لبه به دلیل تجربه خود را در حال اجرا برای رئیس جمهور خود را. او همچنین با توجه به نیوهمپشایر بهداشت ، مگی حسن, New Mexico رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام و فلوریدا در کنگره وال Demings.

اوباما که مشاوره بایدن در انتخاب نیز فکر می کردم آن را بسیار مهم برای انتخاب کسی که در حال حاضر از طریق لرز ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. “وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از زمان برای تنظیم” اوباما در آن زمان گفت: به گفته مشاور سابق دیوید اکسلراد کتاب “مؤمن.” “من می ترسم که اگر کسی در حال تجربه این کل سیرک دیوانه برای اولین بار آن خواهد بود بیش از حد را بپرسید.”

گرینبرگ استدلال که وارن خواهد بود shrewdest انتخاب سیاسی کاهش در برابر خیلی از عقل متعارف است که نگه می دارد که او ممکن است قادر به حاکم شریک اما نمی آورد خیلی سیاسی صعودی. در میان raps در برابر او: او در جناح چپ موقعیت می تواند بیگانه حومه رای دهندگان این حزب نیاز و مغلوب ساختن پیشی جستن را یک روز درست پس از رفتن او.

بسیاری از ترقی خواهان نیز استدلال کرد که بایدن باید انتخاب یک زن برای کمک به افزایش مشارکت مردم در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان به خصوص در دیترویت و فیلادلفیا و میلواکی. حتی برخی از وارن متحدان اذعان کرد که فقط به خاطر او ممکن است پیام طنین انداز لزوما به این معنا نیست که او خواهد. او نامزد, بعد از همه, و او موفق به محل اول یا دوم در هر سال 2020 اولیه از جمله خانه اش در ایالت ماساچوست است.

اما گرینبرگ بی حرکت است.

“من فکر می کنم داده ها روشن است,” او گفت:.

گرینبرگ هرگز کار کرده و وارن. او به او را می دانم زمانی که آنها با حضور یک تعداد انگشت شماری از سیاست شام با همسرش, Rep. رزا DeLauro (D-Conn.) قبل از رکود بزرگ بیش از یک دهه پیش.

گرینبرگ همچنین استدلال می کند که وجود ندارد, شواهدی وجود دارد که کسی مثل هریس بدیهی است که افزایش آفریقایی مشارکت بیش از وارن خواهد بود.

“اگر شما نگاهی به آفریقایی رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب, آنها, نیست, حمایت از Harris,” او گفت:. “او هرگز توسعه یافته پایه در آفریقایی-آمریکایی علیه یمن.” سیاسی/صبح مشورت/ نظرسنجی همچنین نشان داد وارن رای گیری بهتر در میان سیاه و اسپانیایی رای دهندگان از هر مدعی دیگر در این سوال که آیا انتخاب او خواهد آنها را بیشتر به احتمال زیاد به رای بایدن.

اساسی گرینبرگ مورد وارن اما بیشتر تحریک آمیز تجزیه و تحلیل: که دموکرات ها یک مزیت طبیعی به عنوان طولانی به عنوان حزب نیست متلاشی و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است ایران به زمین. او ساخته شده که در مورد او به تازگی منتشر شده کتاب “R. I. P GOP.”

“تا سال 2020 تولید خواهد شد دوم موج آبی در حداقل مقیاس برای اولین بار در سال 2018 و در نهایت سقوط خواهد کرد و دفاع از حزب جمهوری خواه بود که مصرف توسط بیمار-مولود جنگ را متوقف جدید امریکا از حاکم” او در این کتاب نوشت:.

بسیاری از دموکرات فعالان مخالف با گرینبرگ و فکر می کنم برگ برنده — عظیم خود را با جنگ قفسه سینه و شلاق برای زنده ماندن — به خوبی ممکن است پیروز گشتند.

در عین حال حتی به عنوان جهانی و همه گیر است طرح میتوانست به کمپین گرینبرگ گفت: دموکرات ها هنوز هم در مسیر پیروزی بزرگ اگر حزب متحد است.

در “هر روند [و] هر انتخابات پس از ’16” او گفت:, “anti-مغلوب ساختن پیشی جستن رای بازی های برگزار شده است را قوی تر و قوی تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im