آلبوم خانوادگی: کارکنان پرتره از دو تحسین پورتلند, اورگان, میله

Category: دیلی بیست Comments: No comments

منام هرگز خجالتی در مورد من چقدر دوست دارم مردم من را با پشت نوار.

و این هیچ مبارک تصادف—من انتخاب مردم به کار در دو پورتلند, اورگان, میله, من, مدیریت, Clyde مشترک و Pépé Le Moko که من می خواهم به صرف زمان با. فکر می کنم در مورد آن: گاهی اوقات ما صرف زمان بیشتری را با همکاران ما از ما با عزیزان ما در خانه است. و من می خواهم استدلال می کنند که یک تیم مردمی است که همراه خوبی را در واقع بهتر است نوشیدنی و ارائه مشتریان ما بسیار بهتر را تجربه کنند.

بنابراین من می خواهم به شما معرفی به کارکنان. در ادامه تلاش برای نشان می دهد که وجود دارد خیلی بیشتر به میله از کشنده عکس های کم نور نوار تاپ و زیبایی مدل دهید کوکتل تقریبا هیچ یک از این پرتره گرفته شده در پشت نوار. بیش از شش ماه گذشته من شده است hounding کارکنان من به من اجازه دهید آنها را ضبط انجام چیزی است که آنها عشق به غیر از ساخت نوشیدنی.

به همه کسانی که شرکت کردند در این پروژه من صمیمانه از شما سپاسگزارم. این است که من دوست دارم نامه ای به همه شما.

این است انجی. انجی است و دیگر همکاری با ما, اما او بود (و هنوز هم) چنین بخش عظیمی از خانواده است که آن را عجیب و غریب به نظر می رسید به ترک او را به خصوص از آنجایی که من در حال حاضر می خواهم او را گرفته, عکس های چندین سال پیش.

او در اینجا نقل مکان کرد از اوهایو حدود دو و نیم سال پیش و کلاید شایع شد او اولین پورتلند عهد بوق است. آن را کتمان می شود می گویند که انجی مناسب در سمت راست با بقیه خدمه بلافاصله. در بسیاری از راه او آورده و همه ما نزدیک تر ساخته شده ما بهتر است و ما برداشته است. کلاید مشترک نوار بهتر شد و باقی خواهد ماند و بهتر است در حال حاضر که انجی صرف زمان وجود دارد. ما از دست او در هر روز است.

من برای یک پیاده روی طولانی هر روز صبح برای دریافت برخی از ورزش, روشن, سر من و درمان خودم را به یک فنجان قهوه است. گرگ یکی از بسیاری از baristas من دوست من پیاده روی صبح و سال من بود گرفته شده توسط خود رفتار مهمان نوازی و فقط خود را به طور کلی توانایی یک واقعا خوب مکالمه.

زمانی که انجی اجازه دهید ما می دانم که او می تواند ترک من پرسید: اگر گرگ او همیشه می خواهم به عنوان یک تغییر از مشاغل. خوشبختانه برای همه ما او گفت: بله. گرگ با ما بوده است برای چند ماه در حال حاضر, اما من اسیر این تصویر لحظهای از او در آخرین روز خود را در کافی شاپ.

من شناخته شده هدر برای نزدیک به 18 سال در حال حاضر. او و من هر دو تمایل نوار در یوجین اورگان در اوایل 2000s هر چند هرگز با هم. او می خواهم به دیدار من بارها و من می خواهم به دیدار او و من همیشه می خواستم برای کار با او اما هرگز فرصت. پس از آن حدود شش سال پیش او به من رسیده است درست در این زمان ما باز شد Pépé Le Moko. او در حال حاضر کار می کند طبقه بالا در کلاید شایع است و حدود پنج سال است.

من می دانستم که او قرار بود به سختی به ناخن برای یک عکس—هیچ کس دوست داشتن خود تصویر گرفته شده کمتر از هدر. اما او و شوهرش, عشق قدیمی, فیلم های ترسناک, بنابراین من معتقد هالیوود تئاتر در اینجا در پورتلند به باز کردن برای ما یک روز صبح من و من کردم این بازی سرگرم کننده شوت او با فرد مورد علاقه در جهان است.

این آخرین عکس من گرفت و به پایان رسید تا بودن مورد علاقه من است. سوزانا کار می کند طبقه پایین در Pépé Le Moko و یکی از افراد مورد علاقه من در ساختمان است. او کاملا خنده دار است واقعا مهربان و دلسوز است و شایان ستایش ترین ارتباط با سگ خود را, زیتون.

تماشای سوزانا و زیتون تعامل است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده ام. آنها باید این دیوانه شیمی مانند دو ثروتمند جامعه سکولار شده اند که هم اتاقی برای 30 سال است. واقعا با محبت و گاهی اوقات کمی متضاد و همیشه خالص کمدی.

مثل من سوزانا شده است کاوش عکاسی بیش از سال گذشته و به طور خاص حیوان خانگی عکاسی برای او. پس از آن به نظر می رسید تنها طبیعی را به تصرف خود در حالی که او در زمان زیتون پرتره. شما واقعا باید نگاهی به زیتون را Instagram account.

صحبت از حیوانات خانگی, آملیا متوقف رستوران یک روز با سگ خود را Felina و من فکر کردم آن را در لحظه مناسب برای گرفتن عکس خود را. آملیا مشغول به کار در Pépé Le Moko به عنوان یک میزبان و پس از آن در آشپزخانه و سپس جداول انتظار و در نهایت در پشت نوار. اما او جوان است و می خواستم برای دیدن بیشتر از آنچه که در خارج وجود دارد و در سمت چپ ما بعد از چند سال.

ما پرتاب یک حزب بزرگ آرزو او را به خوبی و شاید حتی ریختن برخی از اشک. و سپس دو هفته بعد زمانی که ما تا به حال باز کردن در کلاید مشترک آملیا آمد به این ساختمان به ما باز متصدی بار و صبحانه متصدی بار. او من کمدی دو شریک ترین روز هنگامی که ما هستیم یا سرگرم کننده از ما فقیر همکاران و یا فقط سرگرم کننده از هر یک از دیگر.

این است بانجو و او به همین دلیل کلاید مشترک نوار اجرا می شود به عنوان به خوبی به عنوان آن می کند. من با بانجو ده سال پیش زمانی که او مشغول به کار در یکی دیگر از نوار در سراسر خیابان. او می خواهم در آمده بعد از کار آبجو یا هر چیز دیگری و پس از آن ما می خواهم تا پایان صحبت کردن در مورد موسیقی, تصویری, بازی, کتاب, پخت و پز و یا هر چیز دیگری. این رفت و برای یک یا دو سال و سپس در نهایت من تا به حال باز و به او گفت که من واقعا می خواهم به کار با او.

او در مورد آن فکر برای یک لحظه و سپس به من گفت او می خواست به تمرکز بر روی این گروه او در زمان. و من به یاد داشته باشید گفت: این, اما او می گوید من به او گفتم: “خب زمانی که شما متوجه شما band, گاییدن, شوهر, اجازه دهید من می دانم و ما تمایل نوار با هم.” قطعا آن را برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که من می خواهم بگویم به یک دوست.

هنگامی که او در نهایت متوجه می شوند که من هر دهانه. اما من توصیه می شود او را برای یک سابق کلاید مشترک متصدی جدید نقطه و او در آنجا کار می کرد برای چند سال. و در نهایت یک روز, ستاره ها در تراز وسط قرار دارد و حدود هفت سال پیش بانجو به خانه آمد به کلاید.

ما اجرا این نوار با هم و من می توانم آن را بدون او. امروزه ما هنوز هم بحث در مورد بیتلز و تصویری, بازی و آشپزی, اما به تازگی به ما اضافه شده عکاسی به لیست علایق ما به اشتراک بگذارید.

بانجو همتای طبقه پایین در Pépé Le Moko جیمی است. او و من در اجرای استقرار و من هم می توانم آن را بدون او, اما وجود دارد خیلی بیشتر در مورد او است که فوق العاده و ویژه از تنها بودن یک نیروی محسوب می شود در نوار.

جیمی به ارمغان می آورد مردم با هم. من نمی دانم که چگونه او آن را می کند اما او به این باور نکردنی رسم است که باعث می شود شما می خواهید به دنبال او به پایان می رسد از زمین—شما فقط اعتقاد او بدون توجه به آنچه. من جامعی این عکس از جیمی در آپارتمان او که در آن او به طور منظم میزبان دریافت-togethers مانند توانمندسازی زنان ، در این روز بود نشست باشگاه کتاب او سازمان یافته در محل کار.

شما می دانید. فقط گرفتن یک دسته از نوار کارکنان به خواندن کتاب و سپس همه آنها را با هم به بحث در مورد آنها در طول روز خود را خاموش. هیچ معامله بزرگ!

کاترین متولد شده بود و تنها دو ماه قبل از آغاز کار من در اولین بار ، که نوع دیوانه زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم. و با توجه به این که او به معنای واقعی کلمه نصف من سن شما ممکن است فرض کنیم ما ندارد و بیشتر از هر چیزی در مشترک اما شما می تواند بسیار اشتباه است.

ما هر دو متولد و بزرگ شده در کالیفرنیا هر دو یک عشق عمیق از ska موسیقی بود که موسیقی که من رو از طریق من سال سوم دبیرستان و می توانید به بحث در مورد مواد غذایی مکزیکی برای ساعت.

بنابراین وقتی که آمد آن زمان به او پرتره من در زمان او و نامزد او را به مورد علاقه من, taqueria در پورتلند و ما دستور داد نیمی از منو. سوزانا و جیمی نشان داد و به طور ناگهانی آن را تبدیل به یک کمی Pépé Le Moko متصدی بار با هم. همه ما خوردند خوشمزه مکزیکی, مواد غذایی و سپس در سراسر خیابان را به تعجب جولیا یکی از ما سابق شرکت کارگران در نوار او در حال حاضر با این نسخهها کار در (دیدن اولین تصویر بالا).

فردی شده اند و من دوستان خوبی برای بیش از 20 سال در حال حاضر. من مشغول به کار در سراسر خیابان را از او وقتی که من اولین عهد بوق تا در یوجین. ما شد فوری دوستان و حتی سگ ما بودند بهترین دوستان است. ما فقط تا به حال هرگز این فرصت را به با هم کار کنند حتی اگر من می خواهم همیشه می خواستم به.

فردی به سیاتل نقل مکان کرد و سپس به جزیره Orcas اما ما باقی ماند همه از آن سال است. و سپس یک روز حدود یک سال به تصدی من در کلاید مشترک من به دنبال یک ناهار متصدی بار و با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن یک. از آبی Freddy پیامک من و نوشت: “در حال حرکت به پورتلند در یک هفته. اجازه دهید من می دانم اگر شما می دانید هر کسی که استخدام. P. S. من نمی خواهم به کار شب.”

فردی با ما بوده است برای یک دهه در حال حاضر و از چند سال پیش او روشن به شب, به طوری که او می توانید صرف روز خود را سوار موتور سیکلت خود را بیش از همه اورگان است. او در حال حاضر دوم-طولانی ترین در حال اجرا کلاید مشترک کارمند پس از من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>