یک هالیفاکس خانواده می گوید که آنها بوده ام به دنبال یک آپارتمان برای نزدیک به یک سال اما واقعا با تمرکز بر پیدا کردن یک محل در چهار ماه گذشته.

اما تا کنون آنها را آمده ام دست خالی. در 2019, هالیفاکس اجاره میزان فرصت های شغلی کاهش یافته و به پایین ترین سطح از یک درصد – پایین تر از شهرهایی مثل تورنتو و ونکوور. اما میچل Doubleday می گوید نرخ خالی نیست بزرگترین چالش است.

“[ما] تبعیض [در مقابل] از آنجا که ما یک کودک نو پا” او گفت:.

ادامه مطلب: Halifax اجاره خالی است که در حال حاضر زیر مونترال و تورنتو و ونکوور: مطالعه

Doubleday می گوید آنها ارسال کرده اید ده ها تن از پیام به آگهی های ارسال شده در Kijiji اما به خاطر تبدیل شدن.

“آنها همیشه به نظر می رسد بپرسید قبل از هر چیزی که اشغال واحد,” او گفت:.

“هنگامی که ما به ذکر است که ما یک کودک نو پا, آنها معمولا با ‘این است که در یک ساختمان آرام’ یا ‘اوه ببخشید ما نه به دنبال برای کودکان است.'”

پرینت این

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در Nova Scotia, خانواده, وضعیت حفاظت شده است مشخصه تحت قانون حقوق بشر پس از آن غیر قانونی است برای صاحبخانه به انکار افراد صرفا به خاطر این که فرزند. اما Doubleday می گوید حتی زمانی که او اشاره کرد که به صاحبخانه بالقوه آن کمک کنید.

ادامه مطلب: اجاره کوتاه مدت تأثیر هالیفاکس را در بازار اجاره

“برخی از مردم فقط سعی کنید به گفتن اوه نه تنها این طبقه زمانی که آنها گرفتار آنها معمولا برخی از بهانه ای. آن را هرگز عذرخواهی” گفت: Doubleday.

“آن را فقط به نوع demoralizes ما آن باعث می شود ما احساس ما در یک نقطه ضعف چون در سن و سال ما تصمیم به شروع یک خانواده.”

سال گذشته Nova Scotia کمیسیون حقوق بشر قرار داده و از آزادی گفت: آنها تا به حال یک سنبله اخیر در سوالات از ساکنان با کودکان گزارش را تکذیب کرد, اجاره, امکانات رفاهی است. انتشار یادآوری صاحبخانه که “گفتن کسی که شما نمی اجاره به خانواده تخطی از نوا اسکوشیا حقوق بشر عمل می کنند.

اما با وجود افزایش سوالات کمیسیون دریافت تنها سه شکایت رسمی مربوط به وضعیت خانواده در سال گذشته است.

در حالی که کمیسیون نمی تواند اظهار نظر در مورد موارد خاص در بیانیه ای گفتند “اغلب این مسائل را می توان حل و فصل بین طرفین از طریق آموزش و پرورش در حقوق و مسئولیت صاحبخانه و عمومی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Nova Scotia کمیسیون حقوق بشر مسائل یادآوری به خرده فروشان در مورد قانون ضد تبعیض

اما Doubleday می گوید که به اندازه کافی وجود دارد و باید عواقب.

“قطعا وجود دارد نیاز به نوعی از مجازات به صاحبخانه که انجام این کار از آنجا که در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن آنها را” او گفت:.

پرینت این

Doubleday شده است جمع آوری شواهد و مدارک علیه صاحبخانه که تبعیض علیه خانواده اش. او در حال برنامه ریزی در ساخت خود شکایت به کمیسیون و تشویق دیگران برای انجام همان.

“به اندازه کافی وجود ندارد شکایات قرار داده و در” او گفت:. “این نه تنها ما آن را فقط به من و همسرم صحبت کردیم به دیگر افرادی که همین موضوع است.”

این کمیسیون می گوید آنها را تشویق هر کسی که معتقد است آنها شده اند تبعیض به آنها تماس بگیرید.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de