خانواده از UBC گراد زندانی در عربستان سعودی ترس برای ایمنی او در میان سکوت ناگهانی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

خانواده و دوستان از دانشگاه بریتیش کلمبیا فارغ التحصیل زندانی در عربستان سعودی برای مقابله با ممنوعیت رانندگی زنان می گویند او نبوده است در تماس با آنها را در نزدیک به دو ماه.

Loujain al-Hathloul خانواده و دوستان است گفت: آنها صحبت نکرده با او از ژوئن 9 و ترس او مرده و یا ممکن است به زودی کشته شود.

Al-Hathloul دستگیر شد در سال 2014 پس از رانندگی به عربستان سعودی از امارات متحده عربی در اعتراض به ممنوعیت.

در سال 2018 و او بازداشت شد و در زندان و بعد از آن مورد شکنجه و تجاوز جنسی در زندان با توجه به همکار UBC گراد Dalya المصری است که برای دفاع از آزادی او.

“Loujain مواجه شلاق. او را در صورت حساب های مختلف از تجاوز جنسی و شکنجه … در ماه رمضان ماه رمضان برای مسلمانان آنها را مجبور Loujain به خوردن و شکستن او سریع” المصری گفت: اخبار جهانی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“Loujain رفتن نیست به جزئیات صریح و روشن اما او گفت: او تجاوز جنسی مورد آزار قرار گرفته و حتی تا به حال حساب سوء استفاده جنسی در ران و علائم مختلف و کبودی.”

مقامهای سعودی در گذشته اتهامات را رد کرده و از شکنجه و تجاوز جنسی علیه زندانیان است.

ادامه مطلب: زنان عربستان سعودی فعالان شکنجه شده و مورد آزار و اذیت جنسی در زندان — گزارش

المصری گفت: al-Hathloul تلاش کرده است به ماندن در تماس با خانواده از جمله برادر او در تورنتو است.

اما برای سال در حال حاضر شده است وجود دارد سکوت. مقامات نمی خواهد به خانواده اش هر پاسخ.

“پدر و مادر او شده اند قادر به دیدن او. به طوری که آنها فکر می کنم او ممکن است مرده و یا او ممکن است مرگ به زودی” المصری گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

که ترس برای زندگی خود را تشدید مرگ اخیر عربستان سعودی روزنامه نگار در مدت کوتاهی پس از آزادی از زندان.

عرب رسانه های خبری گزارش داد که صالح آل Shehi درگذشت در 15 ژوئیه دو ماه پس از حادثه شد.

او بنا به گزارش درگذشت COVID-19 — اما Loujain خواهر آلیا al-Hathloul گفت: در توییتر که آل Shehi سلامت رو به وخامت گذاشته و در زندان است.

“او وارد زندان برای تمرین روزنامه نگاری بود و در سلامت کامل. او از زندان آزاد شد برای هفته ها به مرگ با خانواده اش مرتکب می شود و خلاص شدن از شر مسئولیت قتل او را” جمله al-Hathloul توییتی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

که آمد هفته پس از مرگ عربستان نویسنده و فعال Abdullah al-Abd که در ماه آوریل است.

Loujain دیگر خواهر لینا al-Hathloul گفت: در توییتر که آل-حامد “بود که توسط پزشک توصیه که او نیاز به عمل جراحی قلب باز اما مقامات زندان تهدید به قطع تماس خود را با خانواده خود را اگر او گفته بستگان خود را در مورد وضعیت خود'”.

ادامه مطلب: عربستان از فعالان زن بازداشت و محروم از دسترسی به وکلا — منابع

المصری که در زمینه روابط بین الملل, دیپلماسی, و نقض حقوق بشر در خاورمیانه گفت: مراقبت های پزشکی است که اغلب نکردن از زندانیان در برخی از کشورهای عربی از جمله عربستان سعودی است.

“این هدف انجام. بنابراین مراقبت های پزشکی مجاز نمی باشد در داخل. و این نوع انجام می شود به مردم عاطفی و روانی شکنجه نوع افزایش در نقطه که در آن سلامت جسمی خود را است, تشدید,” او گفت:.

المصری گفت: این یک تاکتیک مشترک و یکی است که اغلب مانع از زندانیان سیاسی از درگیر شدن در فعالیت حتی اگر آنها در حال منتشر شد.

“آنها احتمالا در تلاش برای نگه داشتن او وجود دارد تا سلامت جسمی کاهش یافته به نقطه که در آن او می تواند بازیابی نیست,” او گفت: اخبار جهانی است.

“این چیزی است که آنها را با زندانیان اگر آنها در یک واقعا حالت بد — آنها به شما اجازه آنها را به زندانی خواهد بود با خانواده خود را برای چند هفته یا یک ماه یا چند ماه و سپس آنها خواهید رفت.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: التحصیل می خواهد UBC به فشار برای زندانی گراد آزادی از زندان عربستان

خانواده و دوستان و طرفداران باید مجددا راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی خواستار al-Hathloul انتشار با استفاده از هشتگ #FreeLoujain.

المصری گفت که او فکر می کند که دولت کانادا باید درگیر.

“دولت کانادا دارای مسئولیت در قرار دادن خود و پیدا کردن چگونه ما می توانید Loujain. چرا که او رفت و به UBC زندگی در ونکوور او به جامعه زمانی که او وجود دارد در زمان خود” المصری گفت.

اما حتی اگر al-Hathloul ندارد کانادا اتصال المصری گفت: به عنوان یک کشور که به خود می بالد در سابقه خوبی از حقوق بشر کانادا باید تقاضا است که عربستان سعودی اطمینان از زن و ایمنی.

ادامه مطلب: زندان زنان عربستان سعودی فعالان محاکمه, دیپلمات منع از ورود به دادگاه

Al-Hathloul مورد به دست آورد تا توجه بین المللی از تعدادی از سازمان های حقوق بشر و دولت ها است.

یک طومار خواستار al-Hathloul آزادی آغاز شده توسط سازمان عفو بین الملل را به دست آورد بیش از 28,000 امضا.

در ماه ژانویه امور جهانی کانادا گفت که وضعیت را از نزدیک و را مطرح کرده و نگرانی های خود را با مقامات عربستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کانادا باقی می ماند متعهد به دفاع از بازداشت فعالان در مبارزه برای برابری جنسیتی و حقوق بشر” سخنگوی گفت: اخبار جهانی در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

ماه گذشته در کنگره ایالات متحده آدام شیف کالیفرنیا نوشت: عربستان سعودی سفیر ایالات متحده در مورد al-Hathloul رفاه.

“(خانم al-Hathloul) برگزار شده است برای مدت طولانی بدون تماس با خانواده او و او گزارش شده است در معرض شکنجه جسمی و روحی که در زندان و همچنین تهدید به تجاوز جنسی و قتل” شیف نوشت: در این نامه است.

“من درخواست بروز رسانی در خانم al-Hathloul وضعیت و تکرار من قبلا اعلام نگرانی در مورد رفاه و رفاه افراد دیگر در عربستان سعودی که بسیار شبیه به شما را مسالمت آمیز حمایت از حقوق زنان.”

ادامه مطلب: عربستان سعودی رزومه محاکمه فعالان سیاسی در پی انتقاد از غرب

Al-Hathloul را محاکمه شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد, به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر. اما تنها چند هفته بعد از او دستگیر شد و در ماه مه سال 2018 پادشاهی به زنان حق رانندگی.

پس چرا al-Hathloul هنوز در زندان ؟ المصری معتقد است دلیل al-Hathloul تبدیل به یک نماد از حقوق زنان فعالیت.

“مردم فکر می کنم که دلیل Loujain است که هنوز هم در زندان است که او را به عنوان یک تهدید برای عربستان سعودی است. او را به عنوان نماد آزادی و داشتن افکار خود را از داشتن حق آزادی بیان” المصری گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“او را به عنوان یک تهدید برای عربستان سعودی و به طور خاص ولیعهد عربستان سعودی است. و این است که چرا او هنوز در زندان و دو سال بعد.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>