در سال 2020 آماده برای نبرد اولین بار به عنوان سریع 9 زوم به تئاتر. اولین تریلر برای آخرین ورود در Fast & Furious حق رای کاهش یافته است جمعه فقط در زمان به یاد ما سرد روح خسته که آب و هوای گرمتر و تابستان فیلم های پرفروش فقط در اطراف خم—و به نظر می رسد وین دیزل را Dominic Toretto یک دشمن جدید در افق.

چیزی برای همه وجود دارد در این تریلر: یک مرجع به Dom معروف “چهارم مایل را در یک زمان” سرود Charlize Theron با یک کاسه برش و یک صدای گوش خراش… هلن میرن! اما برجسته بود حتما توسط Jakob, بازی های برگزار شده توسط تازه وارد جان سینا. یاکوب به عنوان ترون را خیلی بد شخصیت رمز آن را قرار می دهد “تمام زندگی خود را شما خودتان را تحت فشار قرار دادند به سریع تر از Dom. دقیق تر از Dom. قوی تر از Dom. اما می تواند شما را بکشند ؟ چون من آماده هستم اگر شما هستند.”

و اگر هیچ یک از آن است که سرعت شما اجازه می دهد تا ما را به شما یادآوری می کنند که جاستین لین کارگردان در پشت برخی از حق رای دادن را قوی ترین اقساط بازگشت برای این یکی نیز هست. همچنین به نظر می رسد خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود کامیون های غول پیکر در جنگ ها و جهش های دیوانه—از جمله یک شامل یک… جیپ زوم در یک سقوط پل طناب? چرا که نه ؟

در این مرحله, Fast & Furious حق رای دادن است که بیش از فقط داستان Dominic Toretto. سال گذشته Dwayne Johnson, Jason Statham متلاشی کردن با هابز & Shaw زیر به طور گسترده ای مورد بحث و دشمنی بین جانسون و دیزل. و همچنین انیمیشن های Netflix سری Fast & Furious جاسوسی روروک مخصوص بچه ها. با چند ماه قبل از ترک سریع 9 آغاز بکار این بهار وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای rewatch همه آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de